Treść opublikowana przez scuzz
-
[ALL] Jaki pakiet wybrać AC,OC, NNW,ASSISTANCE
To jaką składkę ci wyliczą to zależy tylko i wyłącznie od handlowca, przedstawiciela, naciągacza czy jak i ich tam zwał. Podam przykład wykupienia przeze mnie AC w grudniu ubiegłego roku. Przy przechodzeniu z PZU do WARTY ( po roku czasu zaoferowali mi 10% zniżki a przy tym koszt NW zwiększyli o 300 pln) w warcie zaoferowali mi AC na moją niunię z 99r polisę na równowartość 1500 pln. Byłem autem ojca a o AC pytałem sie okazyjnie. AC wykupiłem dopiero po miesiącu i okazało sie ze tam pracuje moja znajoma i w tym samym pakiecie (ac + kradzież + szyby) moja polisa wyniosła 1000 pln.
-
[B5 AVG] Pytanko o Akumulator
W zupełności to w niczym nie przeszkadza. 740 czy 380 to tzw. prąd rozruchowy im więcej w sumie tym lepiej bo przy rozruchu mamy "większy zapas" prądu czyli możemy bardziej obciążyć akusia.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Myślę że tutaj mamy ciekawy wywód na temat UNIDENÓW http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=69&news_id=1215&layout=0&page=text
-
[B5 1Z] Skąd pobrać sygnał otwarcia drzwi ?
Kolego ale te przewody są wysterowane przez 0 V.
-
[ALL B5] Wymiana oleju w domowych warunkach
Do odkręcenia filtra oleju nie będziesz potrzebował klucza a śrubokręta. Nabijasz filtr i wykręcasz trochę ciężko idzie ale poluzować dasz radę a potem to łapkami spokojni odkręcisz.
-
[ALL B5] Problem z alarmem
No to ciężko ci będzie zdobyć pilota do tego alarmu. Poszukaj na elektrodzie tam jest wielu serwisantów od alarmów co montowało te cuda. Ale w twoim przypadku trzeba się zastanowić czy nie lepiej zainteresować się wymianą centralki alarmowej.
-
[ALL B5] Problem z alarmem
Kolego musisz znaleźć całą centralkę alarmową. Jak ją znajdziesz to będziesz wiedział jaki model i czy jest to bezpilotówka czy pilotówka, raczej na 99% nie jest to fabryka tylko dokładany. Jak pilotówka to piloty mozna doprogramowac a jak bezpilotówka to być może się rozprogramowała. [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 19:43_________________________________________________ Niekoniecznie przykładem jest tak powszechnie polecany przez kolegów z elektrody SEO PERFECT.
-
[ALL] Potrzebna pomoc fachowca od AGD lub elektryka - nie mylić z samochodowym
a jakiego koloru te żyły? 3x braz +nieb?
-
[ALL] Producenci części do rozrządu
Ostatnio jak u siebie zmienialem rozrzad to wkladalem rolka INA napinacz LITENS a pudelka mialem INA i takie same zostaly zdemontoane.
-
[ALL B6] Jaki alarm ?
Kolego domjenick kolega chyba nie prosi o to aby kolega sardo opisał w którym miejscu zrobił w swojej niuni odcięcie zapłonu??
-
[B5 AVG] Problem z termostatem
Kolego Łukasz A4 prawdopodobnie masz uszkodzony wskaźnik. Sprawdź climatronikiem jak ci pokazuje ( funkcja 49 ). Ja u siebie mam podobnie wskaźnik zaraz po odpaleniu przechyla sie na 70 potem dochodzi do 110 ale ja mam na 100% uszkodzony wskaźnik ( pada powoli proc motoroli w liczniku ).
-
[ALL B6] Jaki alarm ?
A ja się z kolegą nie do końca zgadzam. Własne inwencje zabezpieczenia jak najbardziej, ale jeżeli chodzi o tańsze wyroby alarmopodobne to mówię stanowcze NIE. Faktycznie tańszy czy droższy zasada działania taka sama, ale jak kolega woli co 5 min. biegać do okna i wyłączac alarm bo znowu się sam włączył to prosze bardzo.
-
[ALL] Alarm Votex bez dzwięku
A może kolega nie ma alarmu tylko centralny z osbnym pilotem. Bo z opisu jaki kolega zamieścił tak wynika.
-
[ALL B6] Jaki alarm ?
Witam Jeżeli fabryczny scyzoryk to tylko alarm SEO PERFECT. Szkoda ładować jakiś produkt alarmopodobny z allegro który zawyje bądź nie zawyje.
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
Sprawdź kolego jak długi impuls masz na otwieranie. Jak centrala będzie zbyt długo podawała - na centralny drzwi to otworzy ci szyby. Zauważ że jak wkładasz kluczyk do drzwi i przytrzymujesz go przy zamykani czy otwieraniu samochodu do oporu w lewo bądź w prawo to otwiera bądź zamyka szyby.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Nie jestem jeszcze posiadaczem A4 ale mam nadzieje że niedługo będe. pzdr