Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scuzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scuzz

  1. To jaką składkę ci wyliczą to zależy tylko i wyłącznie od handlowca, przedstawiciela, naciągacza czy jak i ich tam zwał. Podam przykład wykupienia przeze mnie AC w grudniu ubiegłego roku. Przy przechodzeniu z PZU do WARTY ( po roku czasu zaoferowali mi 10% zniżki a przy tym koszt NW zwiększyli o 300 pln) w warcie zaoferowali mi AC na moją niunię z 99r polisę na równowartość 1500 pln. Byłem autem ojca a o AC pytałem sie okazyjnie. AC wykupiłem dopiero po miesiącu i okazało sie ze tam pracuje moja znajoma i w tym samym pakiecie (ac + kradzież + szyby) moja polisa wyniosła 1000 pln.
  2. W zupełności to w niczym nie przeszkadza. 740 czy 380 to tzw. prąd rozruchowy im więcej w sumie tym lepiej bo przy rozruchu mamy "większy zapas" prądu czyli możemy bardziej obciążyć akusia.
  3. Myślę że tutaj mamy ciekawy wywód na temat UNIDENÓW http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=69&news_id=1215&layout=0&page=text
  4. Kolego ale te przewody są wysterowane przez 0 V.
  5. Do odkręcenia filtra oleju nie będziesz potrzebował klucza a śrubokręta. Nabijasz filtr i wykręcasz trochę ciężko idzie ale poluzować dasz radę a potem to łapkami spokojni odkręcisz.
  6. scuzz odpowiedział(a) na kuska13 temat w Audi A4 B5
    No to ciężko ci będzie zdobyć pilota do tego alarmu. Poszukaj na elektrodzie tam jest wielu serwisantów od alarmów co montowało te cuda. Ale w twoim przypadku trzeba się zastanowić czy nie lepiej zainteresować się wymianą centralki alarmowej.
  7. scuzz odpowiedział(a) na kuska13 temat w Audi A4 B5
    Kolego musisz znaleźć całą centralkę alarmową. Jak ją znajdziesz to będziesz wiedział jaki model i czy jest to bezpilotówka czy pilotówka, raczej na 99% nie jest to fabryka tylko dokładany. Jak pilotówka to piloty mozna doprogramowac a jak bezpilotówka to być może się rozprogramowała. [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 19:43_________________________________________________ Niekoniecznie przykładem jest tak powszechnie polecany przez kolegów z elektrody SEO PERFECT.
  8. Ostatnio jak u siebie zmienialem rozrzad to wkladalem rolka INA napinacz LITENS a pudelka mialem INA i takie same zostaly zdemontoane.
  9. scuzz odpowiedział(a) na Wlogan temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego domjenick kolega chyba nie prosi o to aby kolega sardo opisał w którym miejscu zrobił w swojej niuni odcięcie zapłonu??
  10. Kolego Łukasz A4 prawdopodobnie masz uszkodzony wskaźnik. Sprawdź climatronikiem jak ci pokazuje ( funkcja 49 ). Ja u siebie mam podobnie wskaźnik zaraz po odpaleniu przechyla sie na 70 potem dochodzi do 110 ale ja mam na 100% uszkodzony wskaźnik ( pada powoli proc motoroli w liczniku ).
  11. scuzz odpowiedział(a) na Wlogan temat w Audi A4 B6/B7
    A ja się z kolegą nie do końca zgadzam. Własne inwencje zabezpieczenia jak najbardziej, ale jeżeli chodzi o tańsze wyroby alarmopodobne to mówię stanowcze NIE. Faktycznie tańszy czy droższy zasada działania taka sama, ale jak kolega woli co 5 min. biegać do okna i wyłączac alarm bo znowu się sam włączył to prosze bardzo.
  12. A może kolega nie ma alarmu tylko centralny z osbnym pilotem. Bo z opisu jaki kolega zamieścił tak wynika.
  13. scuzz odpowiedział(a) na Wlogan temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Jeżeli fabryczny scyzoryk to tylko alarm SEO PERFECT. Szkoda ładować jakiś produkt alarmopodobny z allegro który zawyje bądź nie zawyje.
  14. Sprawdź kolego jak długi impuls masz na otwieranie. Jak centrala będzie zbyt długo podawała - na centralny drzwi to otworzy ci szyby. Zauważ że jak wkładasz kluczyk do drzwi i przytrzymujesz go przy zamykani czy otwieraniu samochodu do oporu w lewo bądź w prawo to otwiera bądź zamyka szyby.
  15. Witam wszystkich. Nie jestem jeszcze posiadaczem A4 ale mam nadzieje że niedługo będe. pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.