Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
usuniecie KATA daje +4-8ps w seryjnym 163ps 1.8T Sprawdzone na hamowni
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
troszq mniej, ale mozna wiecej
-
Audi A4 B7 1.8TQ -> 261ps/358nM on LPG by GREGOR10.PL
Modyfikacje: - wtryski pb porshe cayenne - wtryski LPG Hana niebieska - reduktor by gregor10.pl - kolektor wydechowy k03 chinczyk - tip 3 cale hi flow gregor10.pl - turbina k03h - duzy intercooler 230 hi flow gregor10.pl - downpipe Pomiar na LPG: Na wiecej nie pozwolily slabe wtryski gazowe. Flow spokojnie do osiagniecia wiekszy. Update soon, szykowac pampersy
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
hehe niepowazni sa, dzwon do gregor10, chlop ogarnia tfsi pieknie, mysle ze z cena sie dogadasz, mialem okazje polatac jego 300+ konnym bylo ciekawie.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
no nie powiem, banano nie schodzi z pyska zmienic wtryski lpg robic trzysta trzeba, albo pincet nawet , bo boost na razie damski jest
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
no i wrocilem, cholera ani kilometra jazdy do jasla nie zaluje, to co oni tam robia kompletnie przeroslo moje wygorowane oczekiwania. rurki do icka blyszcza sie jak psu jaja wszystko profi spasowane poprawil sie za***iście dol, auto nie meczy sie przy bucie w miedzyczasie wskoczyl twin tur zamontowany w 1.5h na goracym aucie, oczywiscie pomiar z hamowni na lpg przy okazji wgralismy kilkanascie binarek, logujac auto przez laczenie 200 kilometrow do 3 w nocy... oto i wynik: dalo sie sporo wiecej niestety to byl juz koniec HAN niebieskich, na pb nie jezdze brzydze sie
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
w przyszly tydzien podejrzewam ze sprzeglo powie pa pa jadem do mistrza gregor10.pl na mody osprzetu duzy IC i takie tam.
-
Jakie Ciśnienie na Turbo k03
jakby co mam k03 na zbyciu i to w stanie idealnym nigdy nie dotykane przez mechanikow od regeneracji
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
no i dobrze, kazdemu doradzam rznac kata, to jest straszne zlo. i tak na lpg jestem za***iście pro-eko wiec sumienie mam czyste
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
ma i sie nie chwali? dawaj youtube jak to spiewa
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
jakis updejt 500 koni jest czy nie
-
Analiza logów 1.8T BFB
wyczysc IC, zaloz dp i na tym sofcie mozesz jeszcze jezdzic, lpg widzialem wystrojony na bogato. poza tym do sprawdzenia szczelnosc, pewnie zaworki jednokierunkowe przepuszczaja i oringi na wtryskach, w tych autach to norma.
-
Analiza logów 1.8T BFB
Rezac full pakiet (ic, dp, ewentualnie turbo,soft) i to również radze autorowi watku. Zrobisz program i potem i tak bedziesz chcial rezac, najlepiej zorbic raz i konkretnie i potem nie tracic pieniedzy.
-
Analiza logów 1.8T BFB
mialem wlasnie wywowalac kolege do tablicy ktory ladowal 2 bary w k03s to dopiero "wyzylowany byl setup"
-
Analiza logów 1.8T BFB
mam na mysli tysiace 1.8T ktore przyjezdza z DE juz zaczipowane na minimum 1.3 bara i 1 do konca na k03 z nieruszonymi mapami paliwa. p.s moje k03 w obecnym bfb, to sobie na lajcie dmuchalo 1.4 bara, po wyjeciu z auta nie ma najmniejszych luzow poprzecznych/wzdluznych a meczylem je obficie.
-
Analiza logów 1.8T BFB
Chyba nie widziales programow wyzylowanych na maxa na k03
-
analiza 1.8T AVJ po jakimś chipie
wgraj serie szkoda auta. chip jakis gotowiec, ostatnio czesto widuje tego typu logi.
-
Audi S4 B6 - Amortyzatory tył. Brak w sklepach...co dopasowac?
bilstein b8 albo ori
-
Wydech z S4 B6 do 1.8T
za tydzien powiem ci jak to gada, bede mial okazje posluchac u mojego kolegi rezacza
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
ja bym zalozyl z podkladkami na pewno z gazem bedzie nizej, a zawsze mniej uzerania z ich wkladaniem
-
Problem z zawieszeniem 1be + eibach pro kit
a ile masz od rantu nadkola do ziemii cm? 62?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
ktos tu wklejal link do krotkich odbojow, poszukaj uwaznie.
-
Szukam dobrego Gazownika z Wrocławia
jedz do vgaz swojczycka tylko powiedz ze ode mnie
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
no musze to zrobic bo inaczej moczu nie bedzie
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
chodzi pieknie, z poczatku byly problemy bo turbo pompowalo jak opentane chcial silnik wybuchnac, ponad map sensor do konca > 2550mbar i > przeplyw 230g/s. Okazalo sie ze po montazu n75 sie zacial i puszczal powietrze do tipa a nie gruchy. Ogolnie jestem strasznie zadowolony jest swietny dol o dziwo lepiej niz w serii, i auto zaczelo jechac wreszcie gora ciekawe uczucie na razie soft lajtowy na 0.95-1bar daje około 180g/s przy tych upałach