Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
bedzie cos co potrafii zassac dziecko z piaskownicy...
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Robi sie...ale powolutku Ale niebawem cos wskoczy co zadziwi pare osob.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
szczelnosc sprawdzona? sonda lambada podmieniona?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Montuj nie zastanawiaj sie jednak nowy zawias to nowy zawias.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
najlepiej zeby jakis fachowiec napisal porownanie tego koni do bilstein b6 wogole ma skrocony skok?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
daj znac dziku jakie ceny koni, aczkolwiek juz kupilem b6 na tyl
-
Jakie amorki do sprężyn eibach -30 zeby nie było za twardo
ja dalem 333 za tylnie b6 a przednie kosztowaly chyba 380 (3 tyg temu). Jest fala znizek (wyprzedazy), niedlugo znowu wroca wysokie ceny/
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
ja mialem 1BA i tak z eibachem mi siadlo z 40mm
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
kolor miazga piekny wóz, dbać bo b5 juz w wymarciu
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
przód: 24-119788 tyl: 24-119795
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
masz wydupcone amorki z przodu
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
porównanie amorka ori 1BA do bilstein b6 (przy eibachu lezy tak jak wczesniej bylo na ori amorkach czyli 63.5cm)
-
Czoooorny diobeł, czyli emerycka Octavia... RS :)
kolejne 1.8T na wrocławskich uliczkach, gratki fura niezla. Jaki boost i przeplyw?
-
A4 B6 1.8T + K04
takie F21 to wymiarami jest podobne do k03RS od gregor10.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Napisales tak jakby nie bylo roznicy pomiedzy bilstein b4 a bilstein b6 procz dwukrotnej roznicy cenowej. Moze niech sie wypowie ktoś kto jezdzil na jednych i drugich. Poza tym jakie do zawieszenia 1BE bys zastosowal? ( ja mam eibach -30, lezy kolo -40) BTW. czy ktoś wie ile kosztują oryginaly do zawieszenia 1BE ? czyli Boge
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
ceny amortyzatorów bilstein b6 poszły w dół czy mamy do czynienia z podróbka? http://www.czesci24.pl/szczegoly/1103917/amortyzator_z_uchwytem_sprezyny-AUDI-A4,%20%28B7%29%20Sedan/AVANT%2011.2004-/CABRIO%2011.2005--Amortyzatory http://allegro.pl/bilstein-b6-amort-tyl-audi-a4-b6-sedan-kombi-kpl-i4657201986.html
-
A4 B6 1.8T + K04
tu na forum kupisz od Dev albo gregor10 takie turbo za 1300-2000
-
A4 B6 1.8T + K04
skad mamy to wiedziec, podaj jaki wirnik zimny bedzie miala ta turbina konkretnie np 2277 i co zrobią z zeliwem czy jest toczone, czy wirnik seria, czy clipping jest zrobiony itp nie sadze zeby wyszlo tyle ps, chyba ze zmienili zeliwo zobacz na wynik gregor10.pl wyszlo 256ps na hybrydzie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to ja wklejam cos od siebie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Widze temat hybryd rozwiaja sie w zaskakujacym tempie, Dev czy 280ps peknie na tym?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
kup lepsze amory bo bedizesz zalowal, po zastosowaniu zwyklych i obnizeniu o 30-40mm auto ci bedize skakalo przy wyzszych predkosciach na dziurach i mozesz wypasc z drogi ja zaluje ze nie wzialem b6 bilsteinów
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
timpa wywaliles?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
ja dochodze do wniosku ze te amory b4 sport (tez zalozylem) to tak na prawde b4 i nie nadaja sie do tych springów, wytrzymaja pewnie z 10kkm
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
ja też czekam, będzie grubo...na tyle ze cos nie wytrzyma albo sprzegło albo paliwa braknie 300+ do osiagniecia
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jesli lezy ci odlogiem 400zl to mozesz sobie dokupic kolektor hji flow z allegro pod k03/k04, przy tej turbinie da troche wiecej moczu