Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. bedzie cos co potrafii zassac dziecko z piaskownicy...
  2. Robi sie...ale powolutku Ale niebawem cos wskoczy co zadziwi pare osob.
  3. szczelnosc sprawdzona? sonda lambada podmieniona?
  4. Montuj nie zastanawiaj sie jednak nowy zawias to nowy zawias.
  5. najlepiej zeby jakis fachowiec napisal porownanie tego koni do bilstein b6 wogole ma skrocony skok?
  6. daj znac dziku jakie ceny koni, aczkolwiek juz kupilem b6 na tyl
  7. ja dalem 333 za tylnie b6 a przednie kosztowaly chyba 380 (3 tyg temu). Jest fala znizek (wyprzedazy), niedlugo znowu wroca wysokie ceny/
  8. ja mialem 1BA i tak z eibachem mi siadlo z 40mm
  9. kolor miazga piekny wóz, dbać bo b5 juz w wymarciu
  10. przód: 24-119788 tyl: 24-119795
  11. masz wydupcone amorki z przodu
  12. porównanie amorka ori 1BA do bilstein b6 (przy eibachu lezy tak jak wczesniej bylo na ori amorkach czyli 63.5cm)
  13. kolejne 1.8T na wrocławskich uliczkach, gratki fura niezla. Jaki boost i przeplyw?
  14. roman_tyk odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    takie F21 to wymiarami jest podobne do k03RS od gregor10.
  15. Napisales tak jakby nie bylo roznicy pomiedzy bilstein b4 a bilstein b6 procz dwukrotnej roznicy cenowej. Moze niech sie wypowie ktoś kto jezdzil na jednych i drugich. Poza tym jakie do zawieszenia 1BE bys zastosowal? ( ja mam eibach -30, lezy kolo -40) BTW. czy ktoś wie ile kosztują oryginaly do zawieszenia 1BE ? czyli Boge
  16. ceny amortyzatorów bilstein b6 poszły w dół czy mamy do czynienia z podróbka? http://www.czesci24.pl/szczegoly/1103917/amortyzator_z_uchwytem_sprezyny-AUDI-A4,%20%28B7%29%20Sedan/AVANT%2011.2004-/CABRIO%2011.2005--Amortyzatory http://allegro.pl/bilstein-b6-amort-tyl-audi-a4-b6-sedan-kombi-kpl-i4657201986.html
  17. roman_tyk odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    tu na forum kupisz od Dev albo gregor10 takie turbo za 1300-2000
  18. roman_tyk odpowiedział(a) na Tarantula56 temat w Audi A4 B6/B7
    skad mamy to wiedziec, podaj jaki wirnik zimny bedzie miala ta turbina konkretnie np 2277 i co zrobią z zeliwem czy jest toczone, czy wirnik seria, czy clipping jest zrobiony itp nie sadze zeby wyszlo tyle ps, chyba ze zmienili zeliwo zobacz na wynik gregor10.pl wyszlo 256ps na hybrydzie
  19. Widze temat hybryd rozwiaja sie w zaskakujacym tempie, Dev czy 280ps peknie na tym?
  20. kup lepsze amory bo bedizesz zalowal, po zastosowaniu zwyklych i obnizeniu o 30-40mm auto ci bedize skakalo przy wyzszych predkosciach na dziurach i mozesz wypasc z drogi ja zaluje ze nie wzialem b6 bilsteinów
  21. ja dochodze do wniosku ze te amory b4 sport (tez zalozylem) to tak na prawde b4 i nie nadaja sie do tych springów, wytrzymaja pewnie z 10kkm
  22. ja też czekam, będzie grubo...na tyle ze cos nie wytrzyma albo sprzegło albo paliwa braknie 300+ do osiagniecia
  23. jesli lezy ci odlogiem 400zl to mozesz sobie dokupic kolektor hji flow z allegro pod k03/k04, przy tej turbinie da troche wiecej moczu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.