Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
nie mowie ze limituje, tylko ze pomiary mafu sa niskie. sprawdzac mechanike i tyle ja bym nie przezywal
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
po logach powinien za***rdalać jak świnia w maliny duzo tej mocy ubylo? Magic to ze nie mozesz dogonic s4 to wcale nie znaczy ze cos nie tak :ha :ha
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
w grupie 008 limiter dymu w ostatniej kolumnie opiera Ci sie na limiterze momentu (srodkowa kolumna), niektorzy tunerzy tak robią, ale w tym wypadku wygląda na to ze pomiary MAFU sa dość niskie turbo pompuje 1.6 bara i powinno dac przepływu ponad 1250mg a nie 1100. 1. Mozesz dla testów wymienić filtr powietrza i pozyczyc przeplywke i zlogować, ale cudów raczej nie bedzie 2. Sprawdz zuzycie wałków pd, posluchaj czy silnik robi buum buum bum 3. Sprawdz pompe tandem. 4. Zrob pelne logi.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dajcie filmiki albo przynajmniej omowcie kreski, bo jestem ciekaw co sie dzialo...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co mu zrobiliscie?
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
dokładnie: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b6-avf-ktos-zakladal-stabilizator-rs4-zwyklej-a4-22341/
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
dziś wpadły stabilizatory grubsze przód i tył
-
A3 agn 1,8 20v+
hehe swiat oszalał rezają już wolnossaki
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
a ktoś wie jakie były w 3.0tdi z tylu? gosc z allegro mi zmierzyl i mowi 19/20mm
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
ktoś tu sie orientuje jaka srednice ma stabilizator tyl w audi b7 3.0tdi? ponoć przód to 32mm.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie a zestaw springów nowych eibacha najlepiej kupować na stronie eibacha? czy mozna gdzies taniej? na allegro widze ceny te same, natomiast w intercarsie troche mniej $
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
moze kolega nie wie ze petlenie wtrysków przy 4000rpm odbywa sie jak czzas wtrysku jest wiekszy niz 30ms
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A panowie zaciski z audi a4 b8 3.0tdi podchodzą do b7?
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
seryjne sie koncza na 1.0-1.2 bara, trzeba wieksze zreszta zalezy duzo od specyfiki programu.
-
Spoty wrocławskie
był ktoś ? Wojewdzki Orodek Ruchu Drogowego - Szkolenie kierowcw naruszajcych przepisy ruchu drogowego
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
kolego najpierw to poczytaj poucz sie a nie wydajesz opinie o sofcie nie dajac argumentów, nie mając pewnie pojęcia...
-
1.8T+ ' by marys
oj zdziwilbys sie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
hehe przywitać...od razu Cie postawią na kresce z syskiem hehe
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
problem tamtego przejazdu akurat nie do końca byl związany z tym o czym myslicie, po prostu nie zalewalem go tak mocno paliwem tak jak teraz przez co przy koncu wysokiego biegu nie utrzymywal dobrego zaplonu na benzynie i stukal, na lpg byl w miare i i przez to lepiej jechal. Oczywiscie do tego dochodzi wydolnosc lpg ktora mam gdzies na 270ps, a pb juz dawno sie skonczyla... no nic nastepnym razem zawitam u Was z "niespodzianka" w aucie, powinno być wesoło zobaczymy.... druga sprawa w b6/b7 niektorych sterownikach, jeszcze nei widzialem zeby w PL ktos ustawil customowo paliwo w taki sposob jak ja to zrobilem. trzecia sprawa taka ze herbata ma soft bardzo dobrej jakosci... btw. sysiek vs herbata (ponoc mrTea wystartowal z trójki?)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
normalnie, ogien ma być...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie wyglada na to zeby bylo gorzej niz ostatnio, nawet powinno być lepiej bo zrobilem pare poprawek, herbata ma 200ps i 1400kg ja mam 1540kg i quattro i wychodzilo albo równo albo troche dla mnie na + kpowerem wyszlo mi okolo 220-223ps, w miare realnie to Sysiek jakos lata jak zły...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wszyscy na równi :] dzieki za spot.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bedzie jaki spot w sobote? Herbata jest na terenie?
-
Proszę o pomoc BŁĘDY LOGI PRZEPŁYWKA
no raczej jezdzi gorzej niz seria
-
Sprzegło do 250KM 380NM
a panowie jak sie jezdzi na jednomasie w quattro 1.8T ? jakieś wrażenia po przesiadce?