Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Różnice
komentuja a nie klikaja, to link do zewnetrznej strony a nie naszego 100-leś stronowego opisu.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
w china by Ci to zrobili za 10$... jak przegladam ich oferty np (VW Volkswagen Audi, VW Volkswagen Audi direct from SIC AUTOPARTS, LLC in United States) to mam wrazenie ze to co ludzie kupują po sklepach niby oryginalne to i tak od chinczyka. Jeden mi dziś odpisał ze robią napinacze łańcuchów na 1 montaz do vw, a cena? pare dolarów
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile dlugosci pojechal i z kim?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
2.7bit?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale co i jak?
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
poka poka ja tak zawsze robie
-
Wymiana rozrządu: kiedy i jaki koszt?
z allegro czy w sklepach na chinczyka tez ci dadza fakture co ma piernik do wiatraka
-
Wymiana rozrządu: kiedy i jaki koszt?
w zestawie rozrzadu *06B198119A jest pasek+rolka napinajaca+prowadzaca zatem jak kupujemy dodatkowo tlumik drgan to w tlumiku juz jest ta pierwsza rolka prowadzaca? Mi zaproponowano: - pasek conti - rolka napinajaca ruville/ina - rolka prowadzaca ruville/ina - tlumik drgan ruville - pompa hepu za 550zl +plus kolejne 500 napinacz lancucha z lancuchem chyba made by chinczyk Mam wrazenie ze wsyzstkie te zamienniki jak i czesc czesci oryginalnych z allegro i sklepów to tez chinczyki patrzcie tu: VW Volkswagen Audi, VW Volkswagen Audi direct from SIC AUTOPARTS, LLC in United States nawet swiece zaplonowe robią
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Wampir wykresiki nas nie bawią, poka filmik albo logi jak ta lafirynda teraz jezdzi
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
przy booscie 0.9 i sporo wiekszym przeplywie niz jest teraz to mysle ze wyskoczysz za mape kompresora k03s, ale bedzie mocz |
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
przeczytaj dokladnie seria + timp i 5 roznych pomiarów od 192 - 242ps tym samym autem
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
nie no tdiki sie do 6250 rzadko które kręcą
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a pompe paliwa zmienil?
-
[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.
heh tyle kasy a tu ten sam za 70e BYPASS Audi Skoda Seat VW ECU Unlock immobilize Tool on sale
-
potzrebny wsad do 1.8t
mam taki wsad w wersji ori albo jakbyś chciał to nawet po koxie
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
idzie jak swinia w pomidory
-
Różnice
popatrz uwaznie bo pod danym linkiem jest skrót tych 153 stron
-
Różnice
Przeczytaj to całe: Modyfikacje 1.8T
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Bo za pierwszym razem przy końcu już nacisnałem za wcześnie hamulec
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
oj tam oj tam raz jest jest lepszy dzien raz gorszy...
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Juz mi jeden tlumaczyl co znaczy homologacja na zamiennikach. Lepiej pozycz lampy od kolegi, bo Ci przegladu nie podbija i nie bedize z kim robić rolek.
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
fajna sztuka, ja bym pouusuwal te naklejki, pewnie juz po niemieckim wirusie ona jest? skoro ktos wkladal 19cali to pewnie na pewno
-
Prosze o pomoc
sprawdz droznosc kanałów olejowych turbo, znajomy tak mial jak kanał powrotny byl zgiety i raz na jakis czas niebieski dym
-
Spalanie stukowe
zmien oringi, mozesz tez popatrzec przy ruszaniu/zmianie biegów na 020, u mnie wtedy chyba potarfi zastukać łancuch. Aczkolwiek odkąd zalałem motula i troche pojezdzilem autem juz go nie szlysze na jalowym. Musze podjechać do germana, co by posluchal
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak poczekasz tydzien to Ci pchne swoja spokojnie tryzmajaca 1.2 bara za 60pln