Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. komentuja a nie klikaja, to link do zewnetrznej strony a nie naszego 100-leś stronowego opisu.
  2. w china by Ci to zrobili za 10$... jak przegladam ich oferty np (VW Volkswagen Audi, VW Volkswagen Audi direct from SIC AUTOPARTS, LLC in United States) to mam wrazenie ze to co ludzie kupują po sklepach niby oryginalne to i tak od chinczyka. Jeden mi dziś odpisał ze robią napinacze łańcuchów na 1 montaz do vw, a cena? pare dolarów
  3. ile dlugosci pojechal i z kim?
  4. poka poka ja tak zawsze robie
  5. z allegro czy w sklepach na chinczyka tez ci dadza fakture co ma piernik do wiatraka
  6. w zestawie rozrzadu *06B198119A jest pasek+rolka napinajaca+prowadzaca zatem jak kupujemy dodatkowo tlumik drgan to w tlumiku juz jest ta pierwsza rolka prowadzaca? Mi zaproponowano: - pasek conti - rolka napinajaca ruville/ina - rolka prowadzaca ruville/ina - tlumik drgan ruville - pompa hepu za 550zl +plus kolejne 500 napinacz lancucha z lancuchem chyba made by chinczyk Mam wrazenie ze wsyzstkie te zamienniki jak i czesc czesci oryginalnych z allegro i sklepów to tez chinczyki patrzcie tu: VW Volkswagen Audi, VW Volkswagen Audi direct from SIC AUTOPARTS, LLC in United States nawet swiece zaplonowe robią
  7. Wampir wykresiki nas nie bawią, poka filmik albo logi jak ta lafirynda teraz jezdzi
  8. przy booscie 0.9 i sporo wiekszym przeplywie niz jest teraz to mysle ze wyskoczysz za mape kompresora k03s, ale bedzie mocz |
  9. przeczytaj dokladnie seria + timp i 5 roznych pomiarów od 192 - 242ps tym samym autem
  10. nie no tdiki sie do 6250 rzadko które kręcą
  11. heh tyle kasy a tu ten sam za 70e BYPASS Audi Skoda Seat VW ECU Unlock immobilize Tool on sale
  12. mam taki wsad w wersji ori albo jakbyś chciał to nawet po koxie
  13. idzie jak swinia w pomidory
  14. popatrz uwaznie bo pod danym linkiem jest skrót tych 153 stron
  15. Przeczytaj to całe: Modyfikacje 1.8T
  16. Bo za pierwszym razem przy końcu już nacisnałem za wcześnie hamulec
  17. oj tam oj tam raz jest jest lepszy dzien raz gorszy...
  18. Juz mi jeden tlumaczyl co znaczy homologacja na zamiennikach. Lepiej pozycz lampy od kolegi, bo Ci przegladu nie podbija i nie bedize z kim robić rolek.
  19. fajna sztuka, ja bym pouusuwal te naklejki, pewnie juz po niemieckim wirusie ona jest? skoro ktos wkladal 19cali to pewnie na pewno
  20. roman_tyk odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    sprawdz droznosc kanałów olejowych turbo, znajomy tak mial jak kanał powrotny byl zgiety i raz na jakis czas niebieski dym
  21. roman_tyk odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    zmien oringi, mozesz tez popatrzec przy ruszaniu/zmianie biegów na 020, u mnie wtedy chyba potarfi zastukać łancuch. Aczkolwiek odkąd zalałem motula i troche pojezdzilem autem juz go nie szlysze na jalowym. Musze podjechać do germana, co by posluchal
  22. jak poczekasz tydzien to Ci pchne swoja spokojnie tryzmajaca 1.2 bara za 60pln

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.