Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
173pln
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
fju fju jakie pomiary
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Na pewno na dobrej wadze ważyłeś? mi wyszlo 1540kg a mam lpg ale fakt nic nie bylo zadne kolo, brak paliwa itp.
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Pewnie reza na L4 heh :kox Wampir dawaj filmik onboard, zobaczymy jak lata na nowym turbie
-
Dobrzy chiptunerzy
bo tunowac diesle potrafi kazdy, a tunować benzyne rzadko kto
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Pokaz logi jak to wszystko teraz śmiga.
-
BEX po Chipie
Jak bedzie wiedzial co zmienic, to auto bedzie mniej obciazone niz jest teraz a i przybedzie 15-20 koni ktore powinny tu być.
-
BEX po Chipie
No i dlatego jestem zdania ze nie jeździ się wykresem.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
jak sie zrobi mala sztuczke to tak jest.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Na razie nic specjalnego afr=11.8 na koncu, boost 1.15-1.2 i 0.8-0.9 koniec, przeplyw pod 165g/s/
-
BEX po Chipie
chodzilo mi o to ze program masz kiepski.
-
BEX po Chipie
lepszy wynik mam na k03, watpie ze na innej hamowni pokazaloby sie te 222ps u Ciebie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o matko co to za wirnik? jaki przeplyw?
-
Czy można jeździć bez podpiętej gruszki?
ja bym sie przejmowal głównym problememem czyli brakiem paliwa, turbo swieci na czerwono pomaranczowo zolto czy bialo?
-
Czy można jeździć bez podpiętej gruszki?
mam nadzieje ze autor napisze "co dalej" w razie wu
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Panowie nie ma sie co podniecac ta wagą, bez przesady ze jeden z drugim beda jezdzic na 15 calach i 185 po to aby lepiej rolki wychodzily. Jezdza na takich bo lubią, ja mam 16 cali, bo tralily mi sie nowe opony 16 za bezcen, poza tym szoruje sporo po PL drogach a i ni z tego ni z owego auto mi sie lepiej pozbiera niż jezdzac na 18stkach. Kumpel kupil a4 b5 1.8tq AWT bedem mu to rezał, bedzie koks, czuć lekkość auta.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
b7 sedan 1.8TQ + lpg malo paliwa pb i lpg masa 1540kg kto wazyl b5?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie potrrzebuje do tutoriala o 1.8T Modyfikacje 1.8T masy "zwazone" Waszych samochodów, waga FWD/Quattro b5/b6/b7 kombi sedan.
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Trzeba bylo naprawic passata. btw. nie porównuj wrazen z jazdy 1.8t kontra 1.9tdi, tylko kreskę
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
oby temat nie przerodzil sie w pb vs on hehe tak na serio ja do tego wniosku doszedłem ponad roku temu, zmiany jak dla mnie na +
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
powiedz w jakim stanie bylo poprzednie k03s wyjete po jezdzeniu na takich przeplywach? Rozumiem ze ta hybryda na k03s ma rozwiercona czesc zimna i goraca?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Po co ma sie dzielić skoro nic z tego nie będzie miał (procz pelnej skrzynki PW). Jak ktoś ogarnia mechanike, czyta po angielskiemu ze zrozumieniem, zna 1.8T to też jest w stanie dojść do takich sposobów ciężką pracą i nauką. McGiver zapracował sobie sam na sukces. Ja czekam na ta hybryde Teraz mysle o tych wszystkich ludziach co wkladaja w tdiki 5tyś zeby miały 200 koni, a tu w 1.8T mozna miec za darmo 250 koni. To jest dopiero precedes.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
idzie idzie i to jeszcze nie koniec. Mysle ze cos jeszcze wycisne z serii
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
akurat tak wyszlo, poza tym malo jezdze na benzynie, jakies 7% ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 13:08 ---------- Trafil się mocny przeciwnik A4 B7 1.8TQ++ quattro 1540kg vs A4 B5 FWD 12xxkg 1.8T 180km Przejazd na benzynie: Przejazd na gazie
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
jądro