Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. Na pewno na dobrej wadze ważyłeś? mi wyszlo 1540kg a mam lpg ale fakt nic nie bylo zadne kolo, brak paliwa itp.
  2. Pewnie reza na L4 heh :kox Wampir dawaj filmik onboard, zobaczymy jak lata na nowym turbie
  3. bo tunowac diesle potrafi kazdy, a tunować benzyne rzadko kto
  4. Pokaz logi jak to wszystko teraz śmiga.
  5. Jak bedzie wiedzial co zmienic, to auto bedzie mniej obciazone niz jest teraz a i przybedzie 15-20 koni ktore powinny tu być.
  6. No i dlatego jestem zdania ze nie jeździ się wykresem.
  7. jak sie zrobi mala sztuczke to tak jest.
  8. Na razie nic specjalnego afr=11.8 na koncu, boost 1.15-1.2 i 0.8-0.9 koniec, przeplyw pod 165g/s/
  9. chodzilo mi o to ze program masz kiepski.
  10. lepszy wynik mam na k03, watpie ze na innej hamowni pokazaloby sie te 222ps u Ciebie.
  11. o matko co to za wirnik? jaki przeplyw?
  12. ja bym sie przejmowal głównym problememem czyli brakiem paliwa, turbo swieci na czerwono pomaranczowo zolto czy bialo?
  13. mam nadzieje ze autor napisze "co dalej" w razie wu
  14. Panowie nie ma sie co podniecac ta wagą, bez przesady ze jeden z drugim beda jezdzic na 15 calach i 185 po to aby lepiej rolki wychodzily. Jezdza na takich bo lubią, ja mam 16 cali, bo tralily mi sie nowe opony 16 za bezcen, poza tym szoruje sporo po PL drogach a i ni z tego ni z owego auto mi sie lepiej pozbiera niż jezdzac na 18stkach. Kumpel kupil a4 b5 1.8tq AWT bedem mu to rezał, bedzie koks, czuć lekkość auta.
  15. b7 sedan 1.8TQ + lpg malo paliwa pb i lpg masa 1540kg kto wazyl b5?
  16. Panowie potrrzebuje do tutoriala o 1.8T Modyfikacje 1.8T masy "zwazone" Waszych samochodów, waga FWD/Quattro b5/b6/b7 kombi sedan.
  17. Trzeba bylo naprawic passata. btw. nie porównuj wrazen z jazdy 1.8t kontra 1.9tdi, tylko kreskę
  18. oby temat nie przerodzil sie w pb vs on hehe tak na serio ja do tego wniosku doszedłem ponad roku temu, zmiany jak dla mnie na +
  19. powiedz w jakim stanie bylo poprzednie k03s wyjete po jezdzeniu na takich przeplywach? Rozumiem ze ta hybryda na k03s ma rozwiercona czesc zimna i goraca?
  20. Po co ma sie dzielić skoro nic z tego nie będzie miał (procz pelnej skrzynki PW). Jak ktoś ogarnia mechanike, czyta po angielskiemu ze zrozumieniem, zna 1.8T to też jest w stanie dojść do takich sposobów ciężką pracą i nauką. McGiver zapracował sobie sam na sukces. Ja czekam na ta hybryde Teraz mysle o tych wszystkich ludziach co wkladaja w tdiki 5tyś zeby miały 200 koni, a tu w 1.8T mozna miec za darmo 250 koni. To jest dopiero precedes.
  21. idzie idzie i to jeszcze nie koniec. Mysle ze cos jeszcze wycisne z serii
  22. akurat tak wyszlo, poza tym malo jezdze na benzynie, jakies 7% ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 13:08 ---------- Trafil się mocny przeciwnik A4 B7 1.8TQ++ quattro 1540kg vs A4 B5 FWD 12xxkg 1.8T 180km Przejazd na benzynie: Przejazd na gazie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.