Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Spoty wrocławskie
hehe najlepiej sprzedać to w piz*ziec poki tylko troche stuka wczoraj ogladalem passata 2003r, kumpel mowi no chodz chodz cos czuje ze igła ma w koncu 340tys moze prawdziwy, na pewno serwisowany niam niam. a tu sie okazało że skrecony z 570tys hehe ale ponizej 10kzl idzie, ale ja wiem jakos to jechało i zawias nei stukał i hamowalo i przyspieszało...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany...ile to ma kuca i nM na "oko" masa 1540kg
-
Spoty wrocławskie
tel. 602614253 ulica Gagarina, powiedz ze ode mnie
-
Spoty wrocławskie
jedz do germana to CI ogarnie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mozna zalozyc dwumase sprzeglo docisk od AVFA 1.9tdi Albo tylko dwumase + sprzeglo gocisk 2.6 V6 lub jakies wytwory z LT-eka i wtedy spokojnie moc pod 280 koni i 390nM
-
turbo w gazie
No bo pytałeś nieodpowiednie osoby, sa ludzie w PL co na prawde znają się na 1.8T (a nie tylko tdi) i potrafia dostroić ecu auta jak i gaz tak aby moc na LPG była większa, nie ma z tym problemu. 1.8T uwielbia gaz, niestety jest mało osób które potrafią idealnie dobrać lpg pod auto, a najgorsze to ze jest pare osób w Polsce co faktycznie potrafi tuningować 1.8T. Jak kolego szukasz we Wrocku kto ogarnie CI dobrze gaz, to jest tylko 1 monter (jak cos to pisz PW). A jak chcesz tuningować to też mam dobry namiar.
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
masz jakis filmik jak to lata?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Każdy zestaw od wzdłuznego TDI 240mm R4 pasuje w zasadzie zamiennie z seryjnym 1,8T rozumiem że to tyczy się równiez wersji 6 biegowej w a4 b7 quattro? Podejdzie np dwumas docisk sprzeglo od AVFa...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ile trzeba metrów tej tasmy zeby owinąć cały dp wzdluzny? TKANINA TAŚMA TERMOIZOLACYJNA 3x50mm 1250stC (3352431301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. powoli robi się gorąco, już wiem dlaczego ludzie owijają, topi mi sie powoli przewód w peszlu 15cm od dp ktorym idzie + z alternatora
-
Spoty wrocławskie
ciekawe rzeczy dzieja sie w piatki 19 pod mm:
-
Spoty wrocławskie
ogolnie lepiej zrobic w sofcie tak aby silnik pracowal na spalinach tylko przy niskich obrotach (stanie w korku) i dawce, wtedy auto nam sie szybciej dogrzeje zimą. Ale fakt tjuningowcy zaslepiaja calowicie, tym bardziej jak krwawi egr. Dlatego jaram sie 1.8T wsiadam i po chwili 90C, zimą poezja...
-
Spoty wrocławskie
Tym uszczelnisz: Vag Onlin
-
Spoty wrocławskie
niemiec plakal jak sprzedawał
-
Spoty wrocławskie
dzięki :hi: podobno ma teraz 214 tysi ja widze co innego: PHU MIROSŁAW GROSIAK, Audi A4 1.9 TDI, OPŁACONY - otoMoto.pl
-
Spoty wrocławskie
WAUZZZ8EX3A191195 - 2010.06.11 186254km
-
Pompa paliwa
a jesteś pewny ze seryjna nie wydoli? czy obecna juz jest slaba? ja najpierw zalozylbym wtryski 440cc i pozneij sie okaze czy pompa wydoli. Jaka dmuchawke planujesz? na k03s moze byc ciezko aby peklo 250, zalezy kto będzie stroil....
-
Spoty wrocławskie
Podaj vin to szybko Ci sprawdze. Bardzo ale to bardzo rzadko sa przypadki ze auto jest skrecone na liczniku a w sterowniku jest stary przebieg. Zdarzylo mi sie jakoś 3 razy na 30 aut.
-
Spoty wrocławskie
to jest nowy 2.0tdi CR kolego, nie to co BLB
-
[B6 AVF] by KOKOS :)
No jak to miło patrzeć na swoje auto będące w dobrych rękach...bezawaryjnosci!!!
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
a nie mówiłem
-
Spoty wrocławskie
a3 gregora10 z k03s, dp, tip tak to seria quattro z lpg, przy czym program po 200 korektach wiec z auta wycisnieto wiecej niz to mozliwe albo pisza po forach. btw. ogarnales dynamiczna regulacje kata? podstawki wlutowane czy brak?
-
Spoty wrocławskie
w piatek pod mm takie 2.7bit wirusowane łyknął gość w a3 1.8T ale był ubaw
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
turbo dosc ociezale wstaje, znajomi w poprzecznych mają podobny efekt kiedy czesc goraca jest popekana
-
1.8T Proszę o ocenę logów
nie kasowałeś przypadkiem błędów bo druga kolumna pokazuje 0.00 jakby to perpetum mobile było przeplyw w bfb powinien podchodzić pod 133g/s przy 5000
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a ile oni zycza sobie za wsadzenie ich srodka w jakas obudowe?