Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
u Ciebie ciezka sprawa z estymacją mocy
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
hana niebieskie ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- Ostatnimi czasy zdarzylo mi sie pogonić z roleczki: 1. Renault laguna 2.0gt 205koni 2. Audi A4 b6 1.9tdi 200koni 3. Audi A3 1.8t 180koni 4. Bmw 330i 5. Audi b5 1.8t 180 FWD (szla prawie równo, ale na lpg nie dogonila mnie)
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
b6 tdi ma ladna reakcje na wcisniecie gazu, potem juz je doganiają
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie dosyc tego: to moja modyfikacja w ECU po zmianie wtrysków na 31BA (BFB -> BEX) korekry bliskie 0 iwec kalibracja wtrysków poprawna. mam racje i koniec kropka. Modyfikacje 1.8T
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
poprawione. Niech ktoś wklei tabele wtrysków tu.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
06A906031BA jest np w AUQ poprzecznym i daja 320 przy 3 barowych regulatorze, przy 4 barowym mamy okolice 380. Wiec sie z Wami nie zgadzam
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
dpf to zło, tak samo jak katalizator. Po co wzorujecie sie tymi kreskami, jak one maja sie nijak do rzeczywistosci. Pojedzie gdzie indziej na hamownie i pokaze mu -+20nM w inna stronę.
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
idzie jak swinia w pomidory hehe Magic87 masz jakies logi swojej fury? popatrzylbym i porównał pare rzeczy jesli chodzi o mocz i osiagi
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
jak sie popiesci to wiecej powietrza sie zmiesci
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no dokładnie...a mamy te filmiki juz na youtubie z b5? bo naszej potyczki chyba nikt nie nagral.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zdrowe turbo k03/k03s da spokojnie 1 bar przy 2300obr i wtedy tdikowi mowimy papa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a na forum o tym tunerze setki pochlebnym komentarzy. Nie wywoluje wilka z lasu... Niemniej jednak spot gratki, dobre miejsce na rolke. Mam nadzieje jak bede kolejnym razem to wpadne. Moze w miedzyczasie cos zmodze, na pewno dojdzie sprezyna na gruche, turbo jakby sie zmienilo na k03s tez byloby inaczej, pozyjemy zobaczymy. Na razie chce osiagnac max z serii. Oliego b5 jak sie pokoksuje to będzie jechało grubo.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ok masy poprawione, niestety nie bedzie linka w watku na poczatku bo nie da sie edytować pierwszego posta
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tdi byl akurat takze w a3 ale w osce. po prostu mial te konie ale tylko na papierze, tuner odpowiednio podrasował paintem, aby klient byl zadowolony
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
1400kg w a3 bez plynow 1540kg w a4 bez plynow btw. sam robie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
BEX: seryjny soft jest kiepsko zrobiony druga sprawa prawie kazde 1.8T ma cos popsute i jego uzytkownik nawet o tym nie wie. np. sprawne a3 1.8TQ (1400kg) porobione na 200-210 koni objezdza spokojnie tdika hamowanego na 252 konie. Bylem swiadkiem, wykresy tez widzialem. To samo a3 objezdza merca e500 w124. To samo a3 objezdza bmw 535d+ 312koni tylko tak jak mowie, soft nie jest pisany przez jakiegos znanego tunera, tylko dopracowany i "wypocony swoje" https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D9z0MPUs4To
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trudno powiedzieć bardziej bym obstawial ze 190-195. Auto ma wszystko seryjne procz downpipe i wtryski pb troche wieksze, jakbysmy zmienili kolejnosc najpierw b5 to moze lepiej by wyszlo, podejrzewam ze za trzecim przejazdem mialem z 70-80 stopni w dolocie i pare koni pobieglo w las.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ibi dosc lekka, wiec raczej rywal mocny i pewnie mocno pomodzony wiec wynik wiadomy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niepotrzebnie na poczatku jechalem na pb, ale i tak bylo ciekawie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzieki Pany za spota na pewno jeszcze kiedys wpadne Magic87 jak na 166koni to idzie ladnie to b6
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kurde tak wyczytalem, zatem ile wazy jednomas?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hej Mam na uwadze roznice w bebechach w b5, powoli bede dodawał informacje. Wiem ze brakuje bardzo dokladnych szczegółow, mam duzo informacji do przemielenia, niemniej chce zrobic bardzo dokladny topic. Modyfikacje 1.8T moze ktos jeszcze ma jakies uwagi?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Domjenick wrzucil link na (jako modyfikacje cz2): http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/faq-turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-100670/#post1206817 Chyba i tak nikt tego nie odnajdzie. Wersje silnikowe dodalem.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ok napisze ale pewnie wyjdzie ze chce cos reklamować. btw. jak macie pomysly co tam umiescic jescze, albo co ominalem to pisać na PW bo pisze z glowy... oczywiscie to jeszcze nieukonczone...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie mam do tego praw zeby edytować kogoś wpisy.