Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. Auto seria, zmienione tylko wtryski i brak kata.
  2. strzegomska, no chyba ze to Twoj sobowtór
  3. Hornet widziany w garniaku na miescie
  4. jak ma przy 6krpm to dlugo nie pojezdzi hehe
  5. siedzi w tym motronic 3.8, prehistoryczny gad, ogarnia z tych co znam tylko gregor10, inni nawet sie za to nie biora bo szkoda czasu i energii
  6. jesli znajdziesz takiego co ogarnie ten sterownik.
  7. wsadz wtryski czarne, wyrznij kata i jedz do gregor10 daleko nie masz. Bedzie mial ochote to Ci wytlumaczy co dalej trzeba z tym robić
  8. jak czujesz roznice pb i lpg na niekorzystanie lpg to cos jednak jest nie halo... Zrob loga 002+033 na pb i tego samego na lpg. Zobaczysz jakie sa korekty lambdy w porownaniu do benzyny Dodatkowo sprawdz blok 032 przy jezdzie na lpg.
  9. 058145703J - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. co wy sie tak podniecacie tymi momentami, rozrzut kresek na wykresie tego samego auta na roznych hamowniach moze byc przeogromny... sprzeglo padlo bo bylo juz zmeczone i brd nie byl seryjny co tylko przyspieszylo proces.
  11. bex 06b253033ah avj bfb amb 058253033e
  12. wodi87 jaki masz boost w srodku i na koncu zeby osiagnac te 180g/s?
  13. vag niepotrzebny. wbijasz wsteczny przykladasz ucho do kazdego zepsuty nie bedize wydawał z siebie "trykania"
  14. spokojnie od 40tu można z rolki na drugim biegu
  15. to sie nazywa kill p.s ostatnio mialem "kontakt" z 4 bexami i zaden nie byl sprawny
  16. dziekuje za informacje, poczekamy na opinie rzeczoznawcy czy faktycznie szkoda calkowita czy nie. Jesli nie to niech naprawi bezgotowkowo VW, jesli tak poczekamy na wartości pojazdu z licytacji i wtedy zastanowię się czy naprawiać go we wlasnym zakresie, czy brać kase za wrak i szukać nowego auta.
  17. Hej Niestety mama miała stłuczkę (ze swojej winy) z passatem z którego mało co zostało. Ma opcje komfort w pzu (stala kwota odszkodowania 26kzl i brak utraty znizek) Auto pojechało do VW serwisu na lawecie (blotnik, zderzak, lampa, drzwi, wgiety slupek, pogiety mcperson, felga peknieta itd): Niestety po paru h zadzwonil Pan od likwidacji szkod z VW ze na "oko" kwota moze przekroczyc 70% wartosci auta i chyba poproszą o wycene z PZU.. Panowie proszę o porady jaka przedsiewziac taktyke aby za wiele nie stracic (pomimo utraty świetnego auta ;(). W razie uznania szkody całkowitej ubiegać się o przygarniecie wraku i jego sprzedaz? czy dać im wystawić na licytacji? Rozumiem ze co do wyceny wartosc to odwolywac się kilka razy.... Jeszcze nie wiem czy stala suma odszkodowania brana jest pod uwagę przy szkodzie całkowitej, zapewne nie... Bede wdzieczny za sugestie. pozdrawiam ---------- Post dopisany 27-10-2013 at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 18:47 ---------- z tego co wiem w PZU beda probowali zawyzyc koszt naprawy bo wrak dla nich oznacza mniejsza kwote wyplaty niz naprawa na poziomie 18tys zl. Mozna sie od tego odwolac na podstawie wyliczen z innego warsztatu?
  18. panowie gdzie w czestochowie naprawic auto po szkodzie z AC, zeby bylo dobrze... auto golf5, jak na razie w vw marszalek wycena przekracza 70% wartosci auta
  19. full load = fazator off, jazda stala fazator on dzis testowalem w b7 bfb
  20. zasysa jak szalona osiemnastka pod dyskoteka szczególnie od 3600obr do końca, bardzo liniowo wzrasta przepływ porownujac do auta na k03 z boostem po wirusie 1.1 bar, to w funkcji tych samych obrotów mamy przyrost przeplywu dwukrotnie mniejszy (88g vs 43g), wykres przeplywu na koncu jest plaski tu natomiast ciagle rwie do góry i generuje moc.
  21. 1.8T nie jezdzi na polsyntetyku, to nie polonez Do AVJa podejdzie K03s z bexa.
  22. Wedlug mnie nie ma co przezywac wyników hamowni, wiadomo auto robione u tunera i hamowane, jedziesz gdzie indziej hamowac i okazuje sie 15km mniej. Kreska weryfikuuje auto a nie hamownia. Mogą być piękne kreski wygladzane i retuszowane a auto nie bedize "jechalo" p.s W edc16 tez jest ogranicznik momentu w nM
  23. roman_tyk odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    Bo ponoć chodzą głosy ze BERU jest lepsze od oryginalu
  24. wampir kiedy sie wybierasz do mcgivera na timpa? ja juz czekam na kolejny filmik porównawczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.