Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
to jest standardowy wtyk w5w ledy zakupione od forumowego kolegi na forum passata podczas robienia logów nagrałem dziś krótki filmik na LPG:
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
pw poszło. Aktualnie czas przejsc na meski boost, podwyzszam na 1.2 bara i zobacze jak k03 wydoli na koncu. Mysle ze tak czy siak będzie hybryda... ---------- Post dopisany 09-08-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 08:24 ---------- Czas na zmianę DV-ki na "N"
-
Jaka instalacja do 1.8T AVJ na sterydach. Propozycje firm. Gdzie dolnośląskie?
v-gaz pawel rzeca wilczyce dasz kolo 3400 na dobrych gratach
-
Spoty wrocławskie
co tak drogo wycieczka w 6 gwiazd? hehe
-
turbo w gazie
wiekszosc gazownik ustawia teraz dla vaga 20-35C zalezy od modelu
-
1.8T BFB na 250km+
ani on ani ja nie jestesmy zwollennikami duzych turbin jak gt28rs jego stara zwykla k03 tez potrafila nadmuchać 1 bar przy 6krpm
-
1.8T BFB na 250km+
te logi akurat mojego kolegi w poprzecznym 1.8T z turbiną k03s po regeneracji, pompuje sobie 1.5 bara, łapie 1 bar przy 2300obr. Nie patrz na duty cycle, bo to nie jest seryjne...w tym tyg wrzuce moze moje logi ile zwykle k03 potrafi na koncu wypompować...
-
1.8T BFB na 250km+
zrob logi z przeplywu, ciezko przy takim doladowaniu uzyskac przeplyw ktory da 213 konia
-
1.8T BFB na 250km+
No to popatrz tutaj: 6500rpm - 1 bar VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ale to nie zabawy komercjalnego tunera ktory wszystko robi na czas i dla kasy tylko człowieka który na prawdę ma pojęcie... Druga sprawa, przy doladowaniu 0.8 bara z k03, mamy 180-185 koni z tej turbinki a nie jakies 210 w cuda nei wierzcie... Ja mam 1 bar na k03 w przyszlym tyg zrobie sobie 1.2 bara i nie zamierzam hamować auta, bo jak pojade na hamownie to mi specjalnie zanizą program dlatego ze nei oni go robili tylko sam sobie zrobilem....
-
czy od mandatu z fotoradaru da rade sie odwołac?
najlepiej to: 1. Wskazac kogos z Bialorusi, Rosji, Litwy z dokladnym adresem. 2. Na zdjeciu widać auto, ale pewnie wymigaja sie bo jedzie w innym kierunku 3. Jak dostales opcje z wyborem czyli ty/ktos/nie wiem kto, to wogole nie odpisuj
-
warto quattro kupić?
jak smieszne... ja notorycznie osiagam wynik 8.2-8.5 w trasie, przy czym pierwsze 60km robie z predkosciami 160-180km/h potem 90-100 przez reszte trasy (200km). 1.8T musi być sprawne zeby palilo mało oraz "zapierdalalo"
-
warto quattro kupić?
przy mocy powyzej 200km quattro juz bedzie o wiele lepiej szło.. mi w trasie schodzi do 7.5l oska z tego co pisza po forach zeszlaby do 6.5l mowa o 1.8T
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
no tak ale poczipowany tdik ma sie nijak do powolnego seryjnego BEX-a Ostatnio bylem swiadkiem paru podejsc tdika vs pb i te tddiki rysujące kreski 210/220km i ponad 400nM dostawały po dupce od zdrowego 1.8t pomodzonego na 200km.
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
hmm ale ja nie mówię tutaj o żadnym bexie
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
a nie masz gdzies filmiku 0-100/40-140? chetnie bym porównał z moim grzmotem
-
turbo w gazie
Moj ostatni rekord 490km za 110zł na LPG
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
002 115 020 118 031 032 033 034 093 jeszcze ktoras z zaplonem
-
Spoty wrocławskie
handlarz ramki kupil, bo ponoc klubowe zadbane jak ja sprzedawalem szarą to handlarz mi napisal mejla: "...i co k**wa myslisz ze jak stoi na ramkach to dostaniesz za to 32 kola?...." hehe
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
zalozenie lpg bylo moja najrozsadniejszą motoryzacyjna decyzją ever:) 23pln/100km w aucie które ma 4x4, 200 koni i w miare wygodnie się nim jezdzi.... ---------- Post dopisany 23-07-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 21:23 ---------- dp owinięty
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
a na jakim sprzegle jezdzisz? widze teraz zalozony jednomas? jest jakaś różnica w odczuciach porownujac do dwumasy?
-
Dobrzy chiptunerzy
gregor10 lepszego w okolicy maniaka 1.8t nie znajdziesz
-
[B6] silnik 3.0 proszę o opinie
swietny silnik co tu pisać.
-
Spoty wrocławskie
jak sobie wlacze lpg to mi stopien emisji NOx spada do wartosci granicy bledów urzadzen pomiarowych a tak na serio nie szło lewego atestu albo cos zalatwic?
-
Spoty wrocławskie
pewnie ledwo co przeglad przeszedl hehe
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ok a moze warto zastąpić jednomasem? będize jakaś różnica w quattro?