Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Spoty wrocławskie
jakie konkretnie to mieszkanie? jakie osiedle jaki developier? prosze o PW
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
nawet nie masz po co do niego drugi raz jechac, jak wgral za pierwszym razem gotowca to i za drugim wgra tylko innego, wymamgaj zwrotu siana, przyjedz do wrocławia kolega german81 albo gregor10 ogarną Ci to tak że auto nie poznasz.
-
Spoty wrocławskie
czyli nie tylko ja lubie za***rdalać :decayed
-
Spoty wrocławskie
laserem niekoniecznie 2 strzaly...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
spoooro, ja wazylem bez paliwa praktycznie bo ani lpg ani pb praktycznie nie bylo, ale wynik 1700 to cos za duzo...moze zapomniales wysiasc z auta?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z rolki od 35km/h on po dodaniu gazu nawet nie zapiszczal więc quattro tutaj roboty nie zrobilo, ja od razu wystrzelilem on mnie pozniej tylko doganial a masy: - masa mojego 1540kg (wazone) - masa laguny 1360kg (z dowodu) (wiadomo duzo plastiku)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
laguna byla ze zrobionym wydechem ktory mial dać 10 koni i 20nM haha ale nie powiem przy 160 juz byla na równi, ale to dlatego ze mam quattro i zapomnial o najwazniejszym - masa mojego 1540kg (wazone) - masa laguny 1360kg (z dowodu)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
1 baar
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
moze badziewne ale jest jeden niuans, ostatnio kolega laguna 2.0T 204konie stanal ze mna na kresce i dostal baty bo, jego turbo stanelo okolo 3000 a ja boost mialem juz od 2400 i bylo pa pa
-
S4 C4 2,2T Quattro
daj pan reduktor wiekszy, pomodz zaplony i na lpg bedzie 280
-
Proszę o analize błędów. Pacjent 1,8T.
ale jakbys jednak chcial zalozyc z powrotem katalizator to mam igle do bfb na balkonie
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
fajna zabawka niestety skutecznosc takiego urzadzenia podejrzewam ze jest niska. Jesli w takiej obudowie byłby profesjonalny sprzet jak V1 beltronics valentine itp to ok.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Odgrzebuje kotleta, czy ktos z forumowiczów uzywa antyradaru który jest dosc skuteczny rowniez na laser?
-
Spoty wrocławskie
Panowie ile we Wrocku kosztuje kurs kasujący 6 pkt z puli? Wczoraj znow zalapalem 10pkt i 400pln i powoli zblizam sie do limitu p.s jak to mozliwe ze jadac za tirem 50km/h w momencie jego wyprzedzania mialem 102km/h ;/
-
[AJM B5] Problem z chipem, nie reaguje na inne mapy
niech Ci wgra serie, moze być też podstawka zabezpieczająca i to "nie reaguje na nowa mapę" po prostu oznacza brak mozliwosci wgrania No chyba ze modzi a nic sie nie dzieje? hehe to modzi nie to co trzeba
-
Spoty wrocławskie
mi jakoś chodzi pod win7
-
Spoty wrocławskie
niech sobie logi zrobi dynamiczne ;P
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to fajnie, daj znać jak TIP, 60$ to prawie darmo, też sobie kupie jak u Ciebie sie sprawdzi..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ile za TIPA ? Zmierz teraz przepływ g/s i po montażu TIPA ciekaw jestem róznicy... BFB/BEX ma zwezke na ori tipie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
trzeba bylo wywalić tą drugą lambde, po co ci ona.
-
Spoty wrocławskie
Edek coś ostatnio zamyślony... ja mam mechaniora bardziej ogarnietego ale dosc daleko, gość trzepie fury nocami i przemawia przez niego pasja, no i niskie ceny...
-
Spoty wrocławskie
Pamiętasz o mnie? pw
-
Spoty wrocławskie
ale urwał xD
-
Dobrzy chiptunerzy
Jak chcesz to porządnie zrobić i w mniejszych pieniądzach, to napisz na PW.
-
Spoty wrocławskie
nic sie nikomu nie psuje...