Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
cuda tu wymyslacie a pamietam ze ktos gdzies pisał z e jezdzi na sprzegle i docisku od LT-eka i trzyma ponad 300koni i strzaly ze sprzegla. Musze poszukać goscia "......Dwumas od AVF pierwsze wypusty z paska B5 FL, A4 AJM, gładki 038 105 266 K, docisk AAH V6 2,8, tarcza V6 2,5TDI ta wzmacniana ze sprężynkami. To jest zestaw P&P>..................." ".......wg. katalogu od sprzęgieł i kół zamachowych to jeden model zamachu pasuje do 1Z, AHH, AHU, AWA i BFB i do paru jeszcze innych - do sprzęgła 228 mm...................." ".......Kolo zamachowe jednomasowe napewno pasuje od 2.0 16V ACE z Audi 80............." "...........Panowie czy ktoś już przetestował z Was opcje seryjnego sprzegla z dwumasem zastąpionym jednomasem z audi 80 i docisk tarczą z r5 240mm........................" http://obrazki.elektroda.net/0_1262345493.jpg
-
Spoty wrocławskie
a co chcesz robić w tym aucie? Z Borowskiej to blisko mam goscia w Iwinach, zrobi Ci auto nocą tanio.
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
jesli gonil równo to raczej po czipie
-
[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK
a po wirusie? bo jesli nie to wolne jest....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przed zakupem taniej tasmy radze poczytać to: 3/S KLUB PL :: Zobacz temat - Bandaż termoizolacyjny bazaltowy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a kupiles tasme bazaltową taka jak tu: Taśma bazaltowa 10m + 6 opasek | Taśmy termoizolacyjne, bandaże na wydechy i kolektory tej nie trzeba moczyć... wyjmowales dp do zalozenia tasmy? ile poszło metrów?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mówiłem zeby zrobić podsumowanie szczegółow 1.8T na poczatku watka...problem juz byl poruszany kilkanascie stron temu, ktos jeszcze pisał o docisku od lteka 2.8 jest pare mozliwosci które pasuja plug and play i wystarcza na sporo mocy i nM
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jest pare osob na forum ktore zakladalo od 2.6 oraz od awx/avf. Takie nie lepiej? tez zniesie 400nM a przynajmniej taniocha w porownaniu do spieków i sprzegiel na zamowienie...
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
no ladnie...ale jest coś czego brakuje nestety przy tej mocy -> Q
-
Jakie wtryski do BFB ?
Jesli masz sprawną pompę paliwa to wtryski z AUQ starczą do 240 koni bez zapetlen. A to koszt nie 500zl tylko 100zl (tyle ja przynajmniej dałem).
-
Jakie wtryski do BFB ?
plug and play wchodzą te z bexa, montowane takze w poprzecznych 1.8T np AUQ, czyli 320cc/3bary z BAMa chyba nie podejdą pod listwe
-
Spoty wrocławskie
Pany pytam po raz ostatni ma ktoś klubowe ramki do sprzedania? bo z zamowien za miesiac dopiero wysylaja...
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
alu ori 16 cali, nagrane na lpg na ktorym moze lepiej iść bo zaplony sporo zmodzone. Ale to jeszcze nie koniec z K03... lekka laguna 2.0t 204koni dostała jedna dlugosc z rolki do 150.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
jak wstaje to turbo i ile za to wylozyles?
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
a ja wiem z 200 powinno być...
-
Spoty wrocławskie
ja bym przyjechal ale nei wiem czy wytrzezwieje
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
do 200stu to moze wystarcza, ale dalej to już problem... mnie koszt zmiany wtrysków na większe wyniosl 100zl. Przerezałem sobie w ECU sam, zalozylem też sam. Do 240koni powinny wystarczyć.
-
Spoty wrocławskie
wczoraj ledy zakladał... Pany, ma ktos kupione ramki czarne klubowe w zapasie? bo z zamowienia trzeba dluuugo czekać...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
musisz miec dwa reduktory mocne i na pewno niebieskie hany albo dragony inaczej nie wyrobisz?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sa tu tacy co jezdza na lpg przy takiej mocy a co to za k04? chinskie czy hybryda?
-
turbo w gazie
no i wlasnie to jest odpowiedz ludzi, którzy raz widzieli i głowice samochodu, który niekoniecznie jezdzil sprawny. A co moglo byc powodem? milion rzeczy, po prostu w polsce mechaniorzy ani ludzie nie ogarniaja diagnostyki 1.8T i wiekszosc jest popsuta pomimo tego ze jezdzi .... mechaniorzy nie mają pojęcia co to sa grupy pomiarowe, afr, egt, poprawne ustawienie lpg itd.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
dlatego trzeba rezać dalej...
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Wymiana wtrysków na czarne przebiegła w miare sprawnie pod blokiem było pare niespodzianek ale zakończyło się sukcesem. Od razu wykonałem mały upgrade mapek pod 031BA 320cc i czas wtrysku skrocil się do 14ms teraz czas zacząc szukać koni.... ---------- Post dopisany 27-05-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 21:58 ---------- wydechy na glanc ) ---------- Post dopisany 04-07-2013 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 17:53 ---------- W ramach wolnego czasu udało się nagrać mały sprint 40-140, niestety 2 osoby na pokładzie i mały bagaż
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
porownaj sobie czasy wtryskow z przed zjeby i teraz. +15% swiadczyloby o slabej wydolnosci ukladu paliwowego, najlepiej sprawdzić jakie cisnienie daje pompa paliwa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no ciekawe...moze jak troche jeszcze porezam to podjade na hamownie. Mysle jeszcze o k03s, wtedy spokojnie poszło by 230/300 anawet wiecej