Treść opublikowana przez roman_tyk
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
panowie, a te oslony tarcz z tylu mozna pozniej z czasem sobie dokrecic bez zbednej filozofii czy cos bedzie przeszkadzać? mechanior umowiony a ja nie mam oslon na tyl, a zaciski az sie smieja na balkonie
-
Jakie amortyzatory do Eibach Pro-kit
no dobra ale duzo ludzi zaklada zwykle b4 do eibacha, wiec w tym przypadku chyba lpepiej wziac b4 sport niz b4 prawda?
-
Jakie amortyzatory do Eibach Pro-kit
ale ja potrzebuje tylko na przód
-
Jakie amortyzatory do Eibach Pro-kit
W calym internecie i sklepach nie maja amortyzatorów BNE-G447 (B4 sport), z b6 rezygnuje ze wzgledu na cene Okres oczekiwania z Niemiec 4 tyg Poleccie prosze inne amortyzatory: kyb, sachs do springow eibacha (czyli te do zawieszenia 1be)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ma ktos na sprzedaz tylne oslony? na allegro bieda
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to potrzebuje wiekszych oslon na tyl czy nie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
panowie przy swapie 320 @288 potrzeba z tylu zmieniac oslony tarcz? wiem ze z przodu nie trzeba a jak z tylem?
-
Jakie amortyzatory do Eibach Pro-kit
a zna ktoś jakieś inne tanie zrodelko b6 amorkow procz dzika?
-
Jakie amortyzatory do Eibach Pro-kit
jakie kupiles amortyzatory? konkretnie model? ktoś wie czym roznia się: - b4 standard BNE-A949 - b4 sport BNE-A951 - b6
-
Demontaż Turbiny
ale przeciez Mellet to tez Chinol
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
oddycha pelnym plucem, jest kox
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ma ktoś pod ręka wymiary kola kompresji z 3.0tdi BV50?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ledwo co kupione i juz sie popsulo :haha
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pewnie chinczyk ale moze i dobry zaloz i przetestuj
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
utrzymanie 1.15 do konca na sprawnej k03/3s to nie jest jakis wyczyn. Natomiast 1 bar przy 2200obr wymaga przestawienie walka fazatorem i najlepej modyfikacje kolektora.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dane podaja: K04-015: Compressor: 38/51 Turbine: 42/46 ale pewnie trzeba by strone zimna rozkrecic?
-
Spoty wrocławskie
bo pryszcza to się leczy a nie pudruje Cwiara przy wymianie oleju sprawdzał i wszystko było ok. Na przyszły wtorek do ECU jestem umówiony na wymianę rozrządu i inne pierdy, to jeszcze sprawdzą co i jak. Coś o pierścieniach albo tłokach mówił. Zalany był w październiku, przejechałem jakieś 4 tysiące, spalił ok. 3 litry oleju. sprawdz wrzoda, moze nie warto na ta chwile wymieniac rozrzadu w tym silniku
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
orientuje sie ktos czy w to turbo wejdzie kolo bv50 od 3.0tdi? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/turbo-k04-15-1-8t-319920/
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto z kim i jaki wynik?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
gregor10 ma 2 bary na k03s do konca, no ale to jest poprzeczne
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
1.3 to spokojnie trzyma k03s Jest w stanie ktos powiedziec co mozna zrobić z K04-015? jakie kolo zmiescic?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zaloz sobie kolo bv50, tylko nie wiem czy wejdzie w te muszle, wtedy 300ps przyatakujesz.
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
a cisnienie pompy tandem obadaliscie?
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
no dobra fajnie a co z ta pompa?
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
no nie ma sensu, bo juz byla podmieniana z tego co pisze Piotrek. jak dla mnie to sie nie napelnia jak trzeba. sprawdzac mechanike, doloty i inne cuda