Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. panowie, a te oslony tarcz z tylu mozna pozniej z czasem sobie dokrecic bez zbednej filozofii czy cos bedzie przeszkadzać? mechanior umowiony a ja nie mam oslon na tyl, a zaciski az sie smieja na balkonie
  2. no dobra ale duzo ludzi zaklada zwykle b4 do eibacha, wiec w tym przypadku chyba lpepiej wziac b4 sport niz b4 prawda?
  3. ale ja potrzebuje tylko na przód
  4. W calym internecie i sklepach nie maja amortyzatorów BNE-G447 (B4 sport), z b6 rezygnuje ze wzgledu na cene Okres oczekiwania z Niemiec 4 tyg Poleccie prosze inne amortyzatory: kyb, sachs do springow eibacha (czyli te do zawieszenia 1be)
  5. ma ktos na sprzedaz tylne oslony? na allegro bieda
  6. to potrzebuje wiekszych oslon na tyl czy nie?
  7. panowie przy swapie 320 @288 potrzeba z tylu zmieniac oslony tarcz? wiem ze z przodu nie trzeba a jak z tylem?
  8. a zna ktoś jakieś inne tanie zrodelko b6 amorkow procz dzika?
  9. jakie kupiles amortyzatory? konkretnie model? ktoś wie czym roznia się: - b4 standard BNE-A949 - b4 sport BNE-A951 - b6
  10. ale przeciez Mellet to tez Chinol
  11. Panowie ma ktoś pod ręka wymiary kola kompresji z 3.0tdi BV50?
  12. ledwo co kupione i juz sie popsulo :haha
  13. pewnie chinczyk ale moze i dobry zaloz i przetestuj
  14. utrzymanie 1.15 do konca na sprawnej k03/3s to nie jest jakis wyczyn. Natomiast 1 bar przy 2200obr wymaga przestawienie walka fazatorem i najlepej modyfikacje kolektora.
  15. Dane podaja: K04-015: Compressor: 38/51 Turbine: 42/46 ale pewnie trzeba by strone zimna rozkrecic?
  16. bo pryszcza to się leczy a nie pudruje Cwiara przy wymianie oleju sprawdzał i wszystko było ok. Na przyszły wtorek do ECU jestem umówiony na wymianę rozrządu i inne pierdy, to jeszcze sprawdzą co i jak. Coś o pierścieniach albo tłokach mówił. Zalany był w październiku, przejechałem jakieś 4 tysiące, spalił ok. 3 litry oleju. sprawdz wrzoda, moze nie warto na ta chwile wymieniac rozrzadu w tym silniku
  17. orientuje sie ktos czy w to turbo wejdzie kolo bv50 od 3.0tdi? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/turbo-k04-15-1-8t-319920/
  18. kto z kim i jaki wynik?
  19. gregor10 ma 2 bary na k03s do konca, no ale to jest poprzeczne
  20. 1.3 to spokojnie trzyma k03s Jest w stanie ktos powiedziec co mozna zrobić z K04-015? jakie kolo zmiescic?
  21. zaloz sobie kolo bv50, tylko nie wiem czy wejdzie w te muszle, wtedy 300ps przyatakujesz.
  22. a cisnienie pompy tandem obadaliscie?
  23. no dobra fajnie a co z ta pompa?
  24. no nie ma sensu, bo juz byla podmieniana z tego co pisze Piotrek. jak dla mnie to sie nie napelnia jak trzeba. sprawdzac mechanike, doloty i inne cuda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.