Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. nie mam do porównania, ale w tej od razu widac ze nie ma przegory do wlotu turbo i sa wieksze kanaly porównanie znalazlem takie: seria: http://gallery.034motorsport.com/var/resizes/Product_Images/1_8tHOManifold/1_8tStockExhManFlow.jpg?m=1302054704 szport: http://gallery.034motorsport.com/var/resizes/Product_Images/1_8tHOManifold/1_8TManifoldFlow034.jpg?m=1302054723
  2. panowie a co o tym sadzicie? http://postimg.org/gallery/36o1pr8gw/
  3. grabiszynska skup zlomu kolo stacji orlen w prawo
  4. no moje stare http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/hamulce-312mm-komplet-333237/
  5. nie chce nikt zestawu 312mm ?
  6. Panowie macie jakas rozsadna metode na wymiane sprezyn tyl w q? tam jest masakra, probowalem podlozyc pokladki z tematu i nici nawet z sciagaczem sprezyn trzeba chyba polowe rzeczy porozkrecac
  7. Panie McGiver? wiara pragnie otrzymac wyniki strojenia na hemoroidach (i innych hybrydach)
  8. ja jestem zadowolony, jest dosc nisko, nie ma juz mozliwosci wjezdzania na kraweznik prostopadle ale zadnych problemów z garazaach podziemnych itp niestety nie zalozylem podkladek (8E0 512 145) pod tylne sprezyny od razu, to by mi dalo dupke troche do góry ;/ amory: 19-164472 19-164489
  9. daj znac i wrzuc fotki, ja zalozylem tez eibach ale do tego bilstein b4 sport.
  10. Wiela ??? ---------- Post dopisany 15-06-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 19:47 ---------- Masz je jeszcze czy juz poszly ? mam mam 360pl po znajomosci.
  11. tak wysokoomowe i zlacze ev6, okazy wystepujace tylko sporadycznie w przyrodzie.
  12. nie chce kto wtryskow do 1.8T? mam dwa komplety: - od bexa - oraz 530cc/4bary DENSO (wchodza plug and play) potrzeba jedynie podkladek pod listwe
  13. gregor10
  14. dosc mądry wywód, przy czym u mni ejest jedna kwestia przód nowe amory, tył na razie zostawilem stare 1BA
  15. tak ale z tego co wiem b4 a b4 sport roznia sie twardoscia a nie dlugoscia
  16. zalozylem b4 sport niby do zawieszenia 1BE, ciezko dostepne w pl
  17. tak na kazdym tyle, czarne sprezyny pro kita. Gleba pelna parą haha
  18. mam nowe amortyzatory
  19. ja mam okolo 63.5cm do rantu od ziemii na eibach pro -30. Springi niby dobrze dobrane, eibach twierdzi idealnie wedle zalozen eibach.pl
  20. ja zalozylem -30 i siadl z przodu okolo 40, amorki nowe b4 sport bilstein
  21. Jak mówią ze sie tego nie da zrobić, to znaczy ze po prostu nie umieją
  22. jedz sobie do gregor10, powinno sie usuwac i sonde i diagnostyke obwodu i norme euro w oprogramowaniu sterownika, gregor10 to ogarnia w malym palcu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.