Treść opublikowana przez roman_tyk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
co to za turbo co ma mozliwosci ponad 300ps???
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
ja mam hanki niebieskie i cisnienie na redku kolo 1.45
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
od 4800 brakuje ci gazu pokaz jeszcze 031, 8s to slabiutko do setki
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
soft lajtowy, momentami sie zdarza ze k03 laduje pod 1.40 bara nic nie cofa zaplonow
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
dziwne ze się jeszcze nie przyzwyczaiła
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
ogolnie wplynie to pozytywnie na prowadzenie, czy cudow sie nie spodziewac?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Panowie wiem ze to zboczenstwo montowac dystanse do 16 cali et43 ori 7 cali, ale jakie byscie polecali? obnizone auto o 40mm Przod 10: Tyl: 13 Przod: 13 Tyl: 17 Przod: 13 tyl: 13 Nie lepiej dac rowno przod tyl, zeby nie bylo dziwnych akcji z nieseryjnym prowadzeniem bolidu?
-
obcieraja opony
ale Panowie jakie ET felg ze trze, macie przod i tyl te same dystanse czy tyl wieksze?
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
pobilem rekord 10l/lpg trasa 280km. W miescie kolo 13/14
-
A4 B6 1.8T BEX 271km/365nm K03RS2
ciekawe, golf jest kolo 100kg min lzejszy, ma 30ps wiecej, wydajniejsza jednostke 2.0t, lepsze turbo itp a na jednym z filmikow dostaje w dupke. Ciekawe ile by golfowi wyszlo na hamowni gregor10, ale chyba nie trzysta
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
spokojnie go zje, ja takiego cwaniaka pogonilem z moca 210ps. jelsi przegrasz to znaczy ze albo 3.0tdi jest po wirusie, albo Twoje auto nie ma 240ps
-
Spoty wrocławskie
haha. Jedz do VICO SKP/048 Sprawdzenie zawieszenia: "panie, my tu reki nie mozemy wlozyc tak lezy na glebie" Maski nie otwierali Tylko hamulce i swiatla.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Panowie i jak wrazenia po jezdzie: koni-strl + eibach bilstein b6+eibach ori 1be + eibach ? Czy ktos ma jakas dobra oferte na ori amorki lub te koni-str?
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
ok Panowie i jak wrazenia po dluzszej jezdzie koni-str + eibach?
-
1.8t BFB po programie analiza logów
nie ma gazu lambda +20 od 4500obr trzeba korekte po obrotach zrobic
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
to jeszcze troche przejedz i zobaczysz mi tez sie tak na poczatku wydawalo, aczkolwiek mam spore wymagania, moze innym to pasuje. Amorki bilstein b6 rekomendowane sa do seryjnego zawieszenia, do obnizonego b8, wiec o czyms to mowi ze seryjne 1ba nie przetrwaja tego typu testu zbyt dlugo, albo po prostu nie beda spelniac swojej roli. Popytajcie tych ktorzy zalozyli skrocone amory do sprezyn obnizajacych jak to jezdzi.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
bilstein b6 albo ori amorki czerwone nowe
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
dlatego nie powinno sie montowac amorow 1ba do eibacha u mnie jest podobnie chyba lezy na odbojach
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
w jakiej cenie do 3.0tdi na tyl?
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
moze warto jechac? sa tacy co zachodniopomorskiego przyjada
-
Nowa Mapa do 1.8T + LPG na ok 180 km z multitronikiem
no to masz w Jasle przeciez tunera od 1.8T
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
na razie nie podlaczaj to klapy beda otwarte (glosniej agresywniej) Slyszal wogole ktos 1.8T z takim wydechem z s4?
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Jedz do gregor10.pl to bardzo dobry tuner. Zreszta sam popatrz na strone jakie ma projeky i hamownie ktora nie zawyza wynikow tak jak prawie wszedzie indziej.
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
ja od kupna b7 1.8T to pierwsze co zrobilem to wywaliem kata.
-
Dobrzy chiptunerzy
music wyjechac dalej: gregor10.pl