Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak Piotras się krzywisz no właśnie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobryna wieczór
-
[B5 AFN] Malowanie dokladek zderzakow,a pytanie o listwy na drzwiach
z gumy lakier po zastosowaniu specjalnego podkładu też nie powinien odchodzić, to że są gumowe to nie szkodzi tylko aby ich nie giąć bo lakier może popękac a nie odpaść
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
tylko rs lub s4 polecam
-
[ALL] Jakie śruby do felg Audi - kulka, czy stożek?
powinny być oki ta twardość powinna byc dobra
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
fele jak dla mnie kosiaste :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
doberek poeci :hi: :hi: co tam słychac ciekawego czy nowego :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Trzeniu[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________i co tam :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________Ive fure już kupiłeś [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:45_________________________________________________ :hi: siema MADASO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: a co tu taka cisza wszystkich wywiało :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka kolego[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:08_________________________________________________co tam No witam sorki że My wczoraj nie dojechaliśmy do Ciebie ale niestety musiałem być na uczelni nic sie nie stało zapraszam następnym razem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka kolego[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:08_________________________________________________co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema kolego ładnie to tak telefonu nie odbierać wczoraj :mysli: a kiedy dzwoniles nie miałem nieodebranego połączenia jak stałes z Madasem na CPN
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema kolego ładnie to tak telefonu nie odbierać wczoraj :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
więcej optymizmu kolego :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: IVE[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 11:35_________________________________________________i co tam nowego :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wszystkim :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko, nie ma za co jaki skromny jak nigdy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co cie to obchodzi-ciekawski :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie ale zaraz zajrze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepiej nie pytaj [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:15_________________________________________________ załatwione dzięki jestem wdzięczny a debet cóż Karol spłaci :tongue4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:18_________________________________________________Cześć Agatka tu Kama Pozdrowienia z Babimostu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zawsze mówiłem że Poznań i ludzie z Poznania są zajebiści ale dzisiejszy dzień przeszedł moje oczekiwania ,to było mega wykonanie minispot w Babimoście ,gorące podziękowania dla wszystkich,trudno to opisac słowami powiem wprost wszyscy jesteście cool jeszcze raz wielkie dzięki za dzisiejszy dzień ,no i Madas przykro mi z powodu niepowodzeń w drodze powrotnej gratki pany dla was i waszych żon to było ekstra thebest :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good: :good: :good: :good: :good: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:08_________________________________________________ a niektórzy robili debet na koncie :naughty: no no no Agata czyżbyś zaszalała dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 21:12_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_kwiecien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67125.0.html kto wspomoże Wentyla głosikiem :mysli: :mysli:
-
[B6 BBK] S4 344KM
dokładnie to co michodzi po głowie cudo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :good:
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
:good: :good: fura zj**...... i motorownia taka jak u mnie BDH rok ten sam 2004 tylko sedan a ja avant ogólnie ekstra fura gratki kolego :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam porabiasz pozdrów dziewczynki dzieki za pozdrowienia zasypiam na siedząco bo po nocce jeszcze oka nie zmrużyłem,a tu kużwa jeszcze mi piec padł i gościu robi,no ale jak nie urok to sraczka mówią :wallbash:
-
Spocik Lubuski :)
ja już zagłosowałem ale licze na wasze głosy pany :kox: