Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 13:59_________________________________________________Ive jakaś przesyłka do mnie dotarła :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 13:59_________________________________________________ciekawe czy nie zapomnę :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich zima priszla,a wiosna paszla w piz*ut ,isniegiem sypnęło :hi: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to wy poezje układajcie a ja lece do roboty nara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wypij mleczko, dobrze robi na sen siemka Nike już odpocząłeś po inwenturce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na szczęście końcówka tygodnia ... a potem spocik no i o to chodzi,reszta jest mało ważna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam po raz kolejny,ale tylko na chwilę bo powoli czas do pracy sie szykowac :wallbash:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 20:44_________________________________________________ no nie wiem czy wyspał ale moze troche, nocki cieżko odespać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pawełek zabalował jakie tam balety kumpel przyjechal i popilismy troche w aucie a popowrocie problemy z pamiecia hehe dzis jestem grzeczniutki tym bardziej ze Julcia 2 latka dzis skonczyła i tesciowe przyjechali wszystkiego najlepszego dla córki Paweł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieńdobry Azunia
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
no to zima tam cały czas trzyma
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
wszystkim[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:14_________________________________________________ no to bedzie ciekawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dopiero ..... koniecznie się przekimaj ...i potem wpadnij tu no napewno bo bym sobie nie darował :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja zmykam na drzemke bo po nocce jeszcze nie spałem ,do wieczorka [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:10_________________________________________________no dobra to był żarcik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile ty pracujesz ,bo już relaksik,ty to masz dobrze :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nike ,a ty wpracy znowu , o widze że inwenturka dzisiaj :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieńdobry w czwartkowy poranek, wstawać lenie ,a nie ja w robocie ci poezyje walą do 24.00 ,ja to rano muszę czytać z pół godziny , a ci se śpiuą w najlepsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 06:57_________________________________________________siema fantastic , ja o 6 z roboty wróciłem :good:
-
[ALL B6] Felgi do Audi ?
no to ja już wiem wszystko-dzieki pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ejka poeci juz żeśta 11 stron natrzaskali :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich po raz kolejny ,ale ja tylko na chwile bo zaraz trzeba do roboty spadac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
on ma go dowieźć skoro tak to dowiezie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Felgi do Audi ?
rozumiem a jak to obliczyć :mysli:
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
mocne słowa - choć pewne argumenty popieram ( osobiście smigam na 18 i pewnie na 19 też dałbym rade ) wszystko zależy od kierowcy, czego od auta oczekuje, co jest dla niego ważniejsze i co bardziej odpowiednie dokładnie popieram kolegę
-
[B5 AJM] Jak Wam się podoba ta kozacka felga ?
na 18 napewno bedzie oki przy tym zawiasie
-
[ALL B6] Felgi do Audi ?
opone mam 235 40/18 a fela to 18 8,5 cala ET 30
-
[ALL B7] Mam problem z kupnem opon
będzie oki bez obniżania