Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. nie czaję tego wersu myślałem że spot dla A4-klub.pl a okazuje się że nie tylko
  2. ja że tylko A4-klub.pl a co wy na ten wyjazd :gwizdanie:
  3. a ja z samej ciekawości bym se niunie sprawdził
  4. Bielsko sie zorganizuje jak trzeba w odpowiedniej frekwencji
  5. Proton podłączył wszystkim VAG-a i tak pogadaliśmy w sumie to ok
  6. 3XB6 i raz B5 w sumie czterech nas było Dawid miał też być ale nie dojechał
  7. może ta nowa sonda jest zj......
  8. nie zauważyłeś białego dymku za tobą może uszczelka pod głowicą i sprawdź czy sie nie robi za duże ciśnienie w zbiorniczku
  9. pewnie wczesniej juz był poinformowany
  10. Ok wpadnę . Czytaliście to było do przewidzenia http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news/zientarski-sledztwo-przerwane,1182493
  11. no właśnie ja też stosuje takie lekarstwa i jest ok [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 21:51_________________________________________________ proton gdzie się spotykamy bo nie do końca się dogadaliśmy
  12. to nie jest dobry pomysł teraz sie już nie przetacza tarcz tym bardziej że są zamienniki i to wcale nie drogie
  13. Hej co tak cicho co z tym spotem i gdzie
  14. niestety w "szukaj" nic ciekawego nie znalazłem na temat przypadłosci tego silnika wiec bede wdzieczny za linki nie ma za co po to jest to forum
  15. Oki to może parking Sarni Stok zawsze to pod dachem pogoda nas może pocałować w d.....
  16. Panowie to jak z tą środą będzie ktoś ? :gwizdanie:
  17. Też pytanie ... spot jak zwykle Nie wiem tylko czy się wypogodzi, więc ewentualnie się pod CH Sarni Stok przeniesiemy. też myślałem o tym pogoda będzie coraz gorsza
  18. Witam wydaje mi się że chyba bez zmian
  19. słychać kasatory luzów zaworowych prawie to normalne ale najlepiej spr ciśnienie oleju
  20. Kiedy wymieniałeś świecie zapłonowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.