Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 1Z] Czarny dym z rury wydechowej
najpierw sprawdź przewody i IC potem wymieniaj zaworki
-
[B5 AFN] Rozrząd, postrzepione brzegi paska- proszę o opinie fachowców >>foto<<
tak czasem sie dzieje że strzępi pasek ja sie już z tym spotkałem ale osobiście bym nie ryzykował koszt naprawy po urwanym pasku jest dużo większy niż jego wymiana
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Marcin jeszcze nie wiem do której robie ale jak co to też pojade
-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
sprawdź dokładnie czy nie ubywa oleju bo to wygląda na jego spalanie
-
[B5 AFN] przy odpalonym silniku dmucha wiatrem z komory wlewu oleju
:polew:dobry jest ten kupujący jak sprawdza diesla w ten sposób jest na etapie fiata 125 p
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hej nie wiem czy wyrobię ale jak co to o której Marcin wyjeżdżasz z Chybia ???
-
[B5 AFN] co to jest i do czego służy.
:polew:to jest tdi
-
[B5 AFN] Granatowa Audi-czka i jasna skóra
zapodaj zdjęcie albo coś
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
w/g kodeksu powinna być w dostępnym miejscu czyli w kabinie ja trzymam w lewym schowku bagażnika
-
Audi po tuningu
tragedia
-
[B5 AFN] co to jest i do czego służy.
zrób zdjęcie
-
[ALL B5] problem z kierunkami brak lewych kierunków!
ja obstawiam przełącznik kierunkowskazów
-
[B6 BDG] Audi A4 B6 2.5TDI Avant
fajna sztuka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aha zobaczę jak mi sie w pracy poukłada jak co to sie zgadamy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton coś mówił o jutrzejszym dniu , a ramki owszem zamontowane
-
Strefa Śmiechu
dobre porównanie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jedzie może jutro ktos na spocik do gliwic
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
sprawdzone
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
w takim razie instalacja do regulacji
-
[B5 AEB] Zamek drzwi - kupić cały ?
zamówić wkład w ASO w/g nr klucza
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
jeżeli chodzi o stacje to weź poprawkę kolega do butli o poj 45L zatankował 52 litry gazu
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
:kox:możesz wywalić kat bez konsekwencji
-
[B5 ARG] Poduszki pod silnikiem
czujesz drgania silnika na samochodzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czytaj forum to będziesz wiedział o spotach
-
[ALL B5] AIR BAG SIE PALI po zapaleniu auta
podłącz vag-a i zobacz od czego błąd