Treść opublikowana przez fusse
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
https://www.facebook.com/events/1464442050443846/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular kto sie wybiera na wilcze laski? btw, byl ktos od nas na tym zlocie wczoraj vag ? co byl tutaj link podany.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
brd, 230, 107j, fmic. nie mam pomiaru ile moze byc. pewnie kolo 200/400, niedlugo zrobie jeszcze moda w pompie, powinno byc wiecej troche.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Wiadomo,bez fmic nie ma co myslec o takim doladowaniu
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
jezdziłem 1,5 roku na doladowaniu 1,53 a znam takiego co na turbo ARL ma 2 Bary i jezdzi( chociaz sam nie wiem jak to mozliwe ) wszystko zależy od tego w jakich obrotach i jak często z tego doładowania się korzysta sam widziałem jaki mam styl jazdy:wink: w drodze do BT Ale nie widzę mapy doładowania i 1,53 dla BRD to wakacje:), no widziałem widziałem..... spowalniacza:p 1,53 to miałem na AWX, na BRD mam 1,65+ Nie masz żadnych problemów na takim doładowaniu? Ile już tak przejechałeś? przeciez to nie jest tak duzo dla turbo brd a tym bardziej dla silnika:whistling: ja u siebie dmucham 1,75 z brd i to chyba jej maks, choc ryzykanci mogą próbować wiecej.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no ale co sie dzieje,ze musi byc taki ogarniety?
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
zlote fele juz mialem dwa sezony temu w tym roku juz bez gwintu, pewnie kijowo bedzie wyglądać, ale w sumie juz mam wyjebane teraz znak rozpoznawczy, brak koncówek wydechu, jedna zgubilem a druga ktos zajebal i okopcona cala klapa:) mam dziure w dolocie,ze hej, wale chmury takie,ze ludzie swiata za mna nie widza:) na dniach powinienem ogarnąć te bąki
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
fela kozak kolor, tez mam w takim kolorze, pewnie teraz na koszalinie bedziemy sie widywać wiecej. ja juz wyzdrowialem z gwintu, mialem gwint kw, jezdzic sie tym nie dalo, tyle,ze dobrze wyglądała fura. teraz 1be mam , to jest troche koza, ale komforcik spoko
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
siemasz. koszt wymiany rozrzadu u kolegi 250zl . jakby co to pw.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
podejmie sie. jak chcesz moj kolega tez Ci wymieni rozrząd, łącznie z ustawieniem kąta wtrysku na kompie, co nie wszyscy mechanicy robią. chcesz robic tylko pasek rozrzadu ,czy wszystkie paski? ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- no ale dokąd jadą i co bedą robic? jakies wyscigi bedą? ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ---------- rozumiem ,ze ktos chcial zebys mu w klapę wjechal?
-
montaż wałka 38E z 1,9 SDI i jego konsekwencje
Kowi, powiedz czy Ty cos poczules po zmianie? nie wiem czy warto szukać... widzialem wykres roberta po zalozeniu walka i moment podniosl sie niezle w niskich partiach obrotów, ale czy to czuc przy codziennej jezdzie po miescie.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
poprostu wystarczylo odmówić, pewnie to byl jakis żart, a fakt jest taki,ze za pierdoly nie bierze zadnej kasy. sam osobiscie jechalem do niego dwa razy z dwoma łozyskami do wycisniecia i wcisniecia w zwrotnice i dwa razy nie chcial za to nawet zlotówki, dodam,ze w koszalinie wycisniecie i wcisniecie jednego lozyska to srednio 30zl.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
to moje bylo znak szczegolny to brak koncowek wydechu no i fmic z przodu: ) mieszkam tam za rondem :)pozdro chlopaki! ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- a co do mechanika to polecam Wlodka z konikowa. znam sie na mechanice w audi i wiem co mowie, koles ogarniety i niewiele bierze. jakby nie bylo kiedys glowny mechanik w vw, jedyny który ogarnial corrado.
-
Słynne wtryski 216.
co do kopcenia auta na koksie:)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
mi ktos zajebal koncowke wydechu z nierdzewki. teraz latam bez wydechu:)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja widuje na koszalinie tylko starszych panów w a4:) nikt mnie nie widuje? ;p charakterystyczny znak, to brak koncowek wydechu ktos mi na lechickiej zajebal koncówki za 16zl:)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ostatnio na koszalinie widzialem czerwona a4 z przodem od b7? k**wa no zalamka, nie moglem brechu ogarnąć. a pod maska pewnie 1.6 na szczescie na tablicach ZKO. ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ps . ja tez chyba sie starzeje, w sobote wywalam gwint i wrzucam 1be. a za rok pewnie wrócę z mocą i zawiechą do serii 1ba i bede jezdzic jak dziad
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
kiedys wies jezdzila e36, teraz przerzucili sie na a4. taka niestety prawda. coraz wiecej buraków. trzeba chyba z b5 uciekac:p
-
216 + BRD + fmic + ...
a laczka można spalic?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak tam dojechac? w ktora strone sie kierowac w szczecinku? chyba jutro podjade tam, zobacze co sie cisnie;)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
za ile juz te audi? kolega auta szuka.
-
zdechło sprzęgło b5
zakladaj sprzeglo luka, ale przy jednomasie pamietaj, nie kombinuj z tarcza i dociskiem od awx, bo tam nie ma tlumika drgan na tarczy. musisz kupic dedykowany do jednomasu z 4 duzymi sprezynami . ja mam luka z awxa, trzyma 200/420
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak sprzedajesz fure to juz nie inwestuj. kupuj najtanszą.
-
golf 3 variant tdi + gtb
tak tylko pytam, bo mam mega zdrowa 107j, kupiona akurat za grosze z allegro (kolo 300zl) sprzedawca nie kumal co sprzedaje. zalozylem do niej nastawnik z pompy afn, i teraz mysle,czy nie warto postarac sie o wtyczki i przelutowac i dac ori ze 107j. jak zapewne pamietasz, mialem hybryde 10/11 z pompki od reno , ale padla w niej pompa wstepna plus walek mial luz, a trafila sie wlasnie 107j to takową kupilem. teraz moj tlokorozdzielacz jezdzi u kogos innego.
-
golf 3 variant tdi + gtb
czyli co, wychodzi na to,ze najwiekszym kotem bedzie pompa 107j na tloku z renaty? nastawnik, nurniki i reszta zostaje ze 107j ?
-
golf 3 variant tdi + gtb
nie wrzucalem nastawnika z ahh, nie chcialo mi sie kombinować z przelutowaniem wtyczek, latwiej w afna bylo zostawic. warto wrzucac z ahh?