Treść opublikowana przez KOval81
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kurva mać - auto kot, ale jak można było tak sp***dolić: tył i ten napis quattro na froncie, to istny policzek i powód do darcia łacha dla wszystkich użytkowników przede wszystkim M5
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
To jest ta welurowa na środku pomiędzy szynami? Ciekawe, czy robią coś takiego gumowego:eusathink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie - co tutaj taka cisza... Sezon urlopowy i wywiało wszelką brać forumową, czy co?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Zuch chłopak - chyba nie myślałeś o cięciu taśm Albo rybka albo akwarium, bo Audi jeszcze nie zrobiło chyba maty pod zamontowane szyny.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Gibons - dla chcącego nic trudnego - pobaw się chwilkę w McGyver'a i dotnij jak trzeba
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
To nie tylko Twoje spostrzeżenie, bo po renesansie drechów w BMW e34 / e36, itp., cała ich śmietanka przesiadła się do Audi
-
Superb v6
Spalanie już całkowicie mam obcykane A więc tak w mieście takim jak Wrocław to minimum 15 litrów niżej mi się nie udało. Na trasie: - 90 km/h - 6,7 L - 120 km/h - 8,2 L - 155 km/h - 10 L Waży podobno 1665 kg. Zamierzam go zważyć także się zobaczy. No to Ci powiem, że w trasie jest tylko trochę mnie ekonomiczny niż A6C6 3.0TDI - przypuszczam, że różnica wyjdzie znacznie większa przy wyższych prędkościach Fakt, że dodatkowo jest spora różnica w wadze obu aut, ale mimo wszystko nie jest najgorzej jak widać.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Naprawdę bardzo przydatny gadget - mam u siebie i w końcu się cieszę, że nic nie lata po kufrze
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Przymierzałeś się do CC a kupiłeś A7? Nie nie - A7 mam okazję jedynie testować. Gdyby stać mnie było na zakup A7, to na pewno nie oglądał bym CC jako jakiejkolwiek alternatywy Ja potrzebuję auto, którym czasem przewiozę jakąś szafkę, fotel, albo coś innego do pokoju dla dziecka, czy małżonce, więc kupiłem A6C6 Avant po-lift. Potwierdzam jednak, że w CC jest naprawdę spora ilość miejsca, zarówno z przodu, jak i z tyłu Wsiada i wysiada się również bardzo sprawnie jak dla mnie (mam 178cm), bo kanapy nie są jak w BMW pochyłe, a bardziej proste, jak w Audi. Wysokie osoby jednak mogą mieć z tyłu problem, ale to akurat nie jest dziwne Bardzo fajne autko i powiem szczerze, że gdybym miał wybierać pomiędzy B8 FWD, a paskiem CC, to raczej A4 bym nie kupił.
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
paput - też myślałem, że BMW jest w środku brzydkie, dopóki sam nie kupiłem e91 LCI. Jak już kiedyś pisałem, z BMW jest taki problem, że na zdjęciach wygląda jakoś tandetnie, a w rzeczywistości są materiały tej samej jakości co w Audi, ale z jedna wielką zaletą - jest cholernie ergonomicznie Ma za to inne wady, np. dźwięk zamykanych drzwi, czy klapy (jakby w puszkę po napoju tłukł), ale to już nie będę się rozpisywał
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
rafalekx - taką bidę to ja bym pod jakimś starym magazynem zostawił - niech zabierają na złom:naughty: Powiem szczerze, że jak szukałem teraz auta, to przymierzałem się do CC właśnie i jak dla mnie super autko - miejsca jest naprawdę sporo, bagażnik nie mały. Mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie. Co do samego park assist'a, to jak dla mnie mało warte dziadostwo. Testowałem to kilka ładnych razy w A7 i powiem, że wszędzie tam, gdzie PA nie dał rady się wcisnąć, ja stawiałem auto i zostawało mi sporo wolnego miejsca. Niestety to dziadostwo na auto wielkości A7 potrzebuje około 2m więcej:doh: Nie wiem, jak to ma pomagać w parkowaniu np w zatłoczonym mieście, ale to szczegół
-
Na taryfę Audi A4 B5 albo Passat b5
Ot właśnie to, co napisałem wyżej - ludzie wioząc zad taxówką, jakoś dziwnie szukają komfortu i przestrzeni i nikt nie chce się pakować do małego auta:decayed:
-
Na taryfę Audi A4 B5 albo Passat b5
Ostatnio, jak nie maiłem jeszcze auta śmigałem taxi do pracy. Przyjeżdżały różne-różniste, ale m.in. również A4B5 oraz Passat B5, czyli rozpatrywane przez Ciebie autka. Powiem Ci tak - z punktu widzenia pasażera: 1. A4 - mało miejsca z tyłu, ale jeździć się da. Niestety, aby zapewnić miejsce na tylnej kanapie dla pasażerów, kierowca wzrostu ok. 180cm musi siedzieć w bardzo nienaturalnej pozycji "na kierownicy". W takim wypadku zabierzesz na pokład spokojnie 3 osoby 2. Passat B5 - jak dla mnie auto poza Superb'em stworzone na TAXI - miejsca z tyłu dużo i kierowca wygodnie usiądzie. 3. Jak zauważyłem nieraz, lecąc na postój, to pasażerowie niezbyt chętnie pchają się do starocia typu A4B5 - mi to osobiście jest bez różnicy, ale ludzie mają różne fobie. Wybierają MB, i raczej większe auta. Osobiście radził bym odpuścić A4 i spojrzeć na coś z dwójki Passat-Superb, ewentualnie jakiegoś Mietka.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu - pytanie mam takie. Jesteś w stanie powiedzieć mi, jakie jest oznaczenie najświeższych map do MMi 3G?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
szymeniu - graty w ch.j:slina:, ale musisz już zamknąć temat, bo 99% użytkowników dostanie zawału, a ten 1% zacznie w końcu czytać wątek:kox:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
To może właśnie założyć coś typu KW Street Comfort - obniżenie jak na DD idealne - 20-40mm, więc i efekt wizualny będzie ok i właściwości jezdne również.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Grzesiu - Ty się nie pytaj, bo oni jak mają dopłacić, to nie robią usługi
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Na stronie ASO masz napisane wyraźnie, że aktualizacja przebiega u partnera (jednego z) Audi Kartę możesz sobie kupić, a kod dostaniesz jak Cię ogolą z kasiory. Licencja użytkowania danych nawigacyjnych dla systemu MMI 3G, EU 2013 (z twardym dyskiem) Aktualizacja systemu odbywa się u Partnerów Serwisowych Audi. Po zakończeniu aktualizacji danych nawigacyjnych klient otrzymuje licencję z kodami aktywacyjnymi. 860 zł ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- Polskie Menu Lektor nawigacja - BMW Audi VW Mercedes masz za 760pln chyba, czy jakoś tak z kluczami aktywacyjnymi.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
snajper - spolszczenie na bank pójdzie w eter, nie ma innej możliwości.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To jednak dobre i aktualne mam nadal informacje:kwasny:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Panowie, a ja spytam przy okazji modzenia auta Szymenia - robi ktoś bezproblemowo 3.0tfsi 300KM, czy to w A6, czy A7? Jetronik, Patrox'y - jest coś poza boxami ABT, czy MTM?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jak zobaczyli wariata takiego na letnich kapciach, to się zlitowali
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No kurcze - identyczna prawie jak Twoja, trzeba obadać temat - auto też z tego, co pamiętam na tych pełnych aluskach 18" (albo Ty miałeś u siebie, albo Dominik-już nie pamiętam)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Bartek - a kto po Legnicy zasuwa takim sedanem jak Twój, dwa kominy na tyle i ramki klubowe, ale z przodu ma jakiś zderzak a'la Rieger, czy coś takiego.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
widzisz Dominik - Bartuś to taki nasz miejscowy ortodox - poza Audi się nie patrzy:decayed: