Treść opublikowana przez KOval81
-
Polecane opony zimowe
A jaki koszt dodatkowy gwarancji?
-
Polecane opony zimowe
Czyli coś tam maja - ja muszę u siebie mieć 245/40 niestety, więc felgę na pewno zasłoni przyzwoicie Podziękował ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Kupowałeś na oponeo, czy na innym jakimś?
-
Polecane opony zimowe
Tomek - mają one kuwa fa rant ochronny czy nie mają w 18"??
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Popieram - zresztą, jak w każdej sporej feldze Z podobnych felg jeszcze Z-Performance oraz VMR mają ciekawe wzory, warte rozpatrzenia
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron popatrz na ofertę VMR, albo Z-Performance - felgi koks i nie az tak oklepane, jak rotory i wszelkie OEM kółka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A miałeś mało do tej pory, jako fioleciak?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pasuje pasuje - przyznać szczerze należy Grzesiu - jaką oponkę na 18" zakładasz na zimę - masz jakieś sprawdzone typy?
-
Felgi RS Bremen
Napisz - miron na pewno wszystko Ci powie
-
Felgi RS Bremen
Używany oryginał to przede wszystkim nie jest nawet podobna cena, więc zależy ile chcesz na felgi przeznaczyć. napisz do miron78'a - brał kilka już kompletów od innego sprzedającego - opowie Ci o ich jakości, bo obecnie sprzedaje swoje 20" rotory.
-
Polecane opony zimowe
Jak najbardziej - ETKA Online Co do 225/50 to jest standardowy rozmiar B8, tak jak wyżej napisane, więc musi być ok. ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- Bardzo fajne opony - Klagosz z BMW-klub wkładał je do 335d z mocą ponad 300KM i baaardzo wysokim Nm. Napęd RWD, wielki moment i Vredestein Xtreme 225/40 18" i zero problemów z tego, co pamiętam, a łatwo nie miały Nie wiem tylko, dlaczego miały indeksy E z paliwożerności i hamowania na mokrej
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Krzywiłeś się na 2100-2500PLN, a ta jest z "nieco" droższa Poza tym bardzo fajna i dobra opona, ale z tego, co pamiętam, były z nią problemy w zależności od serii - niektóre były słabiutko odlewane Pewniejsze zapewne będą DUNLOP 3D, lub Micheliny. Nie polecam za to Pirelli.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Panowie - przy okazji dyskusji o oponach 18+ - czy te WR A3 mają w końcu rant ochronny, czy jak mniejsze rozmiary nic z tych rzeczy? ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Bart - w sumie to i tak jedne z najtańszych rozsądnych opon, które są w sprzedaży w danym przedziale cenowym Są jeszcze np TOYO S953, o których brak opinii, VREDESTEIN Wintrac XTREME, HANKOOK i'cept W310, czy cała masa Falkenów,itp. WR A3 225/55 R16 ponoć ostro hałasowały w szwagrowej A6
-
"obnizka"
A tego, to już najstarsi Górale nie wiedzą Zakładaj spokojnie - może to różnica wynikająca z wyposażenia.
-
4x 18 z oponami 235/40, czy wejdą do bagażnika?
Już na szerokość nie wejdą, nie mówiąc o głębokości kuferka B6
-
"obnizka"
Dokładnie - jest to różnica marginalna, ale nie widziałem, żeby ktoś pisał o 100kg
-
czy te sprężyny będą dobre do 1BA
Po pierwsze, to sprawdź sobie na tabliczce znamionowej, jakie masz obciążenia osi, bo pamiętam, że do AVF FWD 2004r. pakowałem chyba 29369-2 - musiał bym pokopać, ale Bart-S zakładał później takie same, więc może będzie gdzieś w Jego temacie. Sprężyny założyć mógł będziesz, ale jak to będzie pracować i jak długo służyć, tego ikt Ci nie powie i nie zagwarantuje - jak dla mnie, to kup sobie amory najtańsze, jakieś MTS chociażby i dokup H&R - taki zestaw będzie znacznie lepiej pracował.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Marecki - jakie Ty masz założone sprężyny, że tak niziutko siedzi?
-
Battlefield 4
Coś mi się wydaje, że COD Ghosts zje BF4 na śniadanko Zresztą wszelkie trailery to potwierdzają..
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Nie wpłyną w jakikolwiek sposób negatywnie na mechanizm - bez obaw
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Czyli na dzień dzisiejszy 1BA + Pro-Kit, tak? ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- Dzięki za info
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jędruś - możesz mi na PW podesłać fotki Waszego A6C6 na feldze 19" - mieliście zawieszenie 1BE, czy 1BV że spytam na wstępie? Jak Staruszek wytrzymywał jazdę na kole 255/35 R19?
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
A ja mam jeszcze pytanie odnośnie zawieszenia. Widziałem, że zakładałeś Pro-Kit - dałeś go na zwykłe amory 1BA, czy z nimi coś też kombinowałeś? Ile siadło auto w porównaniu do poprzedniego?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ostatnie zdanie - "miszcz" Pytam z ciekawości, bo widziałem, że ofertę zimowych 245/40 R18 zalał m.in. NEXEN ze swoim Winguardem. Letnie owszem są bardziej niż przyzwoite (mowa o N8000 i N9000), a właśnie te zimówki polecali co niektórzy użytkownicy BMW, więc w RWD musiały się spisywać możliwie. O Twoich nie słyszałem, ale wiem, jak traktowane są opony budżetowe we wszelkiego rodzaju testach, itp. Z reguły siadają w autach miejskich, słabych, itp.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie - o markę. Nie ma tu ironii, bardziej ciekawość - szperam właśnie za zimówkami, ale tu się zdziwiłem
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron - a ty w pełni świadomie te opony założyłeś? Nie obawiasz się ślizgania w zimie w prawie 2t aucie?