Treść opublikowana przez KOval81
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Pierwszy raz "coś" może Szymka wyprzedzić mimo 700PS pod maską
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Teraz siedzi mniej więcej jak moja - na codzień super zestawienie boberku-felg nie sprzedajesz?
-
System operacyjny Android
Panowie - polecicie jakąś sprawdzoną stronę z pokrowcami, żelkami, itp. do telefonów/smartphone'ów? Poszukuję coś solidnego w dobrych pieniądzach do Note 3.
-
System operacyjny Android
Ja bym poczekał z kit-kat'em do jakiejś pierwszej łatki - jednak odczuwalnie obciąża baterię - przynajmniej wgrany przez CM11
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Kurva powiem szczerze, że ja miałem identycznie do czasu przeczytania nazwiska Pierwsze co to sobie pomyślałem o "naszym dziecku dwóch pedałów"
-
Polecane opony letnie
Panowie - a miał któryś z Was możliwość użytkowania KUMHO KU39 LeSport? Jakieś opinie konstruktywne?
-
System operacyjny Android
Toć to takie kompletnie obiektywne się wydawało PABLO - nie śpij, tylko odpowiadaj cholero
-
System operacyjny Android
PABLO - więc do wyboru mam HTC One, albo NOTE 3 - który wg Ciebie, nie pomijając funkcjonalności i wielkości N3
-
System operacyjny Android
No właśnie to cały czas mnie bolało - wysyłanie kontaktów do innych systemów - mordęga, wymiana danych - mordęga, operowanie kontaktami to samo. W sumie to fon dla fanbojów, posiadających sprzęt jabolka w domu również Ale jednak cholernie poręczny i szybki, o przy jego parametrach (marnych) świadczy o klasie i dopracowaniu.
-
System operacyjny Android
No ja się właśnie mocno przyglądam HTC, ale znowu z drugiej strony kusi mnie jabłco swoimi gabarytami i płynnością działania, a Note 3 możliwościami Decyzja musi szybka być, więc poproszę o wsparcie ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- A ogólnie coś Wam wiadomo na temat wsparcia technicznego w HTC - jak z aktualizacjami, itp., bo mam w domu HTC Sensation i tam od kilku lat chyba 2 x się coś aktualizowało
-
System operacyjny Android
Panowie - mam mały dylemat. Szykuje mi się wzięcie telefonu i w ramach "szaleństwa" mam nieograniczony wybór i mogę sobie popuścić ułańską fantazję Telefony z T-Mobile jakie mnie interesują to: HTC One IPhone 5S Galaxy NOTE 3 Galaxy S4 LG G2 Wszystko, do wyboru, do koloru - ja skłaniałem się do tej pory do HTC One, bo chodzący mi po łebku Note 3 jest że tak powiem, mało poręczny. Co Panowie fachmani myślicie na ten temat ? Może srajfon, ale tu pewności nie mam i jakoś 4S mi bardzo leżał, ale męczyło mnie kilka rzeczy, m.in. synchronizacja z androidami, zgrywanie kontaktów, itp.
-
System operacyjny Android
Tak - na S2, takim, jakiego, jak widzę również używasz KitKat 4.4 .
-
Strefa biegaczy, triathlon
Twardy bądź, nie miętki Jak ja mogę bez kondycji, to Ty dasz radę bez palca
-
System operacyjny Android
Jihaad na czum masz zainstalowany CM11 ? Wiesz moze czy na s2 jest już stabilny ? Wysłane z mojego GT-I9100 Ja mam u siebie CM11 i chodzi bardzo fajnie - szybko, minimalistycznie i bez problemów jak na chwile obecną. Fakt, że testuję go od wczoraj dopiero, ale oznak żadnych nie ma Z tego, co wiem, to nadal jest beta, ale spokojnie daje radę - praktycznie co godzina można jakieś aktualizacje ściągać, więc chłopaki z CM się starają.
-
A6 C7 co to jest?
To jest Kolego wyświetlacz HUD, czyli Head Up Display - wyświetla dane z drogi, prędkość, navi, itp na szybie
-
Strefa biegaczy, triathlon
Ale on zrezygnował z pracy, bo kurva siły nie miał już do niej dojść po IM
-
Felgi 19" rotor
Co do parametrów to ja się osobiście nie wypowiem, ale co do sprzedającego te aluski a i owszem. Mimo tego, że człowieka mam 20km od siebie i sam kupiłem od niego komplet RS6 I farba z nich zeszła po dwóch myciach karcherem - tandeta. brysio kupił od niego alusa połamanego i lepionego jako dobre.
-
Strefa biegaczy, triathlon
Bo sie srasz,jakbys chciał iron mana pierdolnać,zacznij biegać chopie i tyle,do 100km na msc,każde z wymienionych beda za***iste:wink: A idź Pan w piz*ziec z ironmanem ) Teraz to jedyne co mogę pierdolnąć, to szybki zawał co najwyrzej ) Za długo dupsko autem woziłem ...
-
Strefa biegaczy, triathlon
Marudzicie mi tu chopy - trampki z daichmann'a zapodam i będzie malyna do biegania ) Jutro mam luźniejszy nieco dzień to podskoczę obmierzyć kilka par.
-
Strefa biegaczy, triathlon
Domino -A Ty nie dostajesz od nich jakiejś solidnej kasiory za reklamę?
-
Strefa biegaczy, triathlon
Panowie - pomierzyłem troszkę par, pobiegałem po sklepie i zmniejszyłem krąg poszukiwań obuwia do biegania do następujących modeli: 1. NIKE DART 10 - niedrogie i bardzo wygodnie leżą na nodze: :: Buty Nike DART 10 (580525-005) :: Sportowy Sklep 2. NIKE DUAL FUSION RUN 2 - bogatsza wersja Nr.1, równie wygodne i solidne: :: Buty Nike DUAL FUSION RUN 2 SHIELD (616585-300) :: Sportowy Sklep 3. ADIDAS CUSHION 22: :: Buty Adidas Response Cushion 22 (G97302) :: Sportowy Sklep Ogólnie okazało się (przypomniało się), że produkty z tegoż sklepu mam również na miejscu i mogę spokojnie zmierzyć Buty do biegania więc bardzo proszę o podpowiedzi. Dodatkowo - czy w takich j/w butach można bez obaw zasuwać w zimne dni (- temp., ale bez śniegu i ciapy)?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Adaś - uśmiechnij się do MOD'ów - zrobią Ci rookie zamiast początkującego, to będzie bardziej profesjonalnie Gratuluje wyniku - śledzę poczynania od momentu, jak Szymek Wam oddał auto i jestem kolejny raz pod wrażeniem
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Jeśli chcesz porównać obie pokazane na zdjęciach felgi, to niestety się nie uda. Jeśli chodzi Ci o kolor dla swoich RS6 II, to ja bym rozjaśnił te drugie, żeby wyszło bardziej grafitowo (lub mniej połyskliwie) i takie dał
-
Strefa biegaczy, triathlon
Mówisz, że się nie rozlecą po pierwszym fruwaniu? Sprawiają wrażenie solidnych, mam nadzieję, że siatka przeżyje
-
Strefa biegaczy, triathlon
W decathlonie właśnie mierzyłem, bo mam obok domu Najlepiej, to jak pisałem noga mi się układała w Dart'ach 10 od NIKE (~200PLN): Buty do biegania męskie DART 10 AA NIKE - Buty do biegania meskie Bieganie,... Zakładałem jeszcze jakieś adidasy: FURANO QUEST SZARO-NIEBIESKIE ADIDAS - Buty do biegania meskie Bieganie, Lekkoatletyka,... kalenji eliofeet: Buty ELIOFEET męskie szare KALENJI - Buty do biegania meskie Bieganie, Lekkoatletyka,... i assics'y: GEL BLACKHAWK BIAŁO-ZIELONE ASICS - Buty do biegania meskie Bieganie, Lekkoatletyka,... , ale wszystkie były zdecydowanie mniej wygodne podczas kliku-krokowego spaceru po sklepie. Stopę jak wspomniałem mam neutralną, z lekką supinacją - przynajmniej tak wynika ze ścierania zewnętrznych części obcasa w półbutach Niestety nie trafiłem na obsługę, która miała by pojęcie, stąd moje pytania do Was.