Treść opublikowana przez KOval81
-
Polecane opony letnie
A to dziwne, bo moje były 2011 i nie narzekałem ;/
-
225/35/19 lub 235/35/19 na 9j foto?
Jest "naciong" Widać, że Fulda jest wąska w porównaniu do innych.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Buahahaha - padłem
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
a kto zakłada sprężyny z V6 do R4 - obciążenia na osiach są sporo odbiegające, więc się nie dziw, że sterczy jak koza. Swoją drogą - miałem i H&R i miałem Eibach pro-kit i te drugie są znacznie bardziej komfortowe. Płynniej wybierają nierówności i mocniej tłumią - o wiele lepiej, niż seryjne sprężyny 1BE
-
245/45/18 zawieszenie 1BE Audi A4 B8 Polift
Temat był poruszany - przed zakupem trzeba było się dopytywać, bo teraz to już raczej mało zmienisz Rozmiar opon z allroada - 25mm większa średnica niż standardowe opony do B8 - 245/40 R18
-
System operacyjny Android
Pablo - napisz mi proszę na PW, ile w chwili obecnej trzeba dać u Ciebie za IP5S min. 16GB oraz Z3Compact - bez względu, czy w RTV, czy drugiej.
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Silnik jak silnik - masą C6 wcale za dużo od B8 nie odstaje, a jedynie odczucie jest inne, przez wielkość auta , wyciszenie i wygodę podróżowania Rakiety i tak się nie zrobi, a i V6 to nie będzie, ale jeździć jeździ
-
225/40/18 czy 225/45/18 ? audi a4 b6
Jak jeździsz dużo i po kiepskich, to 225/40 jest gównianym kompromisem - nie założysz oponę XL i nie masz żadnego komfortu na dziurawcach - chyba, że masz zawieszenie 1BA, to co innego, ale wtedy w/w koło z felgą wygląda nieco ciulowo.
-
Opony do A4B8 225/45R18
Wszystko zależy, jaka jest opona - jedna 225 będzie dobrze osłaniać ranty felgi i sprawiać wrażenie balona, a druga odsłoni Ci ranty całkowicie, jak w jakimś cult style'u. 225 na 8,5" to bez naciągu raczej nie wejdzie
-
Polecane opony letnie
Z w/w jak dla mnie jedynie GY Assy 2 - miałem, sprawdziłem - cicha, super klejąca, ale zgodnie z przeznaczeniem, nie wytrzymuje za długo - coś za coś, ale mimo wszystko polecam. W testach również Dunlop RT wypada bardzo ładnie - nie wiem tylko, na ile wiarygodne są testy firm typu ADAC, itp.
-
Polecane opony letnie
Piszesz na jakiejs podstawie czy takoo? Wersja HM miała być jakoby bardziej długodystansową Barumką, na której można robić znacznie większe przebiegi - jak powiedział kolega je użytkujący: "wydłużyli jej żywotność, a zabrali całą resztę". Ponoć Bravuris 2 była znacznie lepsza.
-
Opony 245/40 18 w Audi A4 B7 Opinie
Wszystko ok, tylko, że 245/45 to już prawie 25mm więcej na średnicy od 245/40 To jest opona do allroada C6, a nie do B6/B7. Przy takim profilu musi być balon i nic nie poradzisz.
-
Polecane opony letnie
Z całości, to Grzesiu WRC jeździł chyba na falkenach 453 - podbij sobie i podpytaj. Kumho KU31 też warte polecenia - było o nich sporo na forum. Z w/w Nokian ma chyba najlepsze opinie użytkowników i najlepiej wypada w testach. Barum jak dla mnie osobiście to budżetowa pomyłka Panowie - a ja również mam dylemat. Szukam czegoś ciekawego w rozmiarze 255/35 R19 96Y do swojej C6. W oko wpadły mi następujące modele opon: 1. VREDESTEIN ULTRAC VORTI - http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/4133451 2. HANKOOK S1 EVO2 K117 - http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/4032500 3. HANKOOK VENTUS V12 EVO2 K120 - http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/9428653 4. NOKIAN zLINE - http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/6085849 5. DUNLOP SPORT MAXX RT - http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/comp/5976745 Osobiście skłaniam się ku pierwszym dwóm pozycjom - jak dla mnie najlepszy stosunek ceny do jakości i możliwości drogowych - szczególnie HANKOOK K117. Zarówno VORTI, jak i K117 zajmują czołowe miejsca w testach, więc chyba nie jest z nimi źle - interesują mnie opinie użytkowników, bo opinie z neta znam Opona ma być bezpieczna i koniec kropka.
-
NEW BMW F30 318d M-sport
Śliczna bumka - bardzo mi się kręci po głowie f30 i nie wiem, czy również nie będę robił przesiadki Stylistycznie masz śliczne auto - szkoda motoru, ale do spokojnego przemieszczania się starcza w zupełności - szkoda że ksenonków nie ma, ale na Wyspach i tak w deszczu słabo było by widać
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
To zależy, czy chcesz się np. w towarzystwie znamienitym wódki napić, czy żeby Ci ktoś prochy w brzuchu z Meksyku przemycił
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Cuber - wybacz zaśmiecanie - tak, te felgi są również w 18". btw - bardzo ładna Ce7 - niech się dobrze sprawuje. Podobnie, jak C6 to jedne z niewielu trumniaków, jakie mi się będą zawsze podobały
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Krzysiu - składaj padalca i jakiegoś spota robimy, bo się lenistwo straszne w Legnicy rozpasało Ja już nie wiem, kiedy pod EKO gościłem
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Na zdjęciu jakaś taka sraka wyszła Miejmy nadzieję, że na żywo inaczej się błyszczą
-
Opony 245/40 18 w Audi A4 B7 Opinie
Opony masz gabarytowo z B8, albo C6, więc jak na mój gust nieco za duże balony do B7. Zawias 1BE nie jest nie wiadomo jak twardy, więc na szybkich winklach ma prawo przytrzeć jakby co.
-
System operacyjny Android
U mnie na Note3 zauważalnie lepiej trzyma bateria, to z plusów Minusów pewnie też się kilka znajdzie.
-
System operacyjny Android
Szkoda tylko, że te wszystkie szajsungi są jak klony poprzednich - mi się już ostro przejadły, włącznie z Note 3, którego ujeżdżam i w którym wrzuciłem Andka 5.0. Dla zluzowania wsiadłem sobie na powrót na Lumię 920 i ciesze się odmianą Coś czuję, że następny będzie znów srajfon i będzie spokój.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Kup etui spigen'a i do tego szkło hartowane na front i będzie ok. Fakt, że nie będzie to wodoszczelne, ale na pewno świetnie ochroni telefon.
-
System operacyjny Android
U mnie na Note 3 też lizak chodzi modnie. Znacznie lżej niż na brandowym sofcie ? Jedyny minus, to fakt, że co jakiś czas rozłącza mi BT w A6. Ja do N3, do iphone 5s i Galaxy S5 kupowałem spigeny i opinia jest jedna: lepszego i dokładniej spasowanego nigdy nie miałem.
-
Siłownia
Ło kurva Szkoda chłopa, bo robił kawał roboty dla siebie i potomnych.
-
Jaki samochód polecacie na autostrady ?
Z drugiej strony, po jakiego ciula auto z wielkim silnikiem, skoro za 20km/h+ na A4 widzisz już migające, błękitne światła w lusterku. Chcesz oszczędnie, to kup 2.0tdi, zrób soft i objedziesz i tak połowę samochodów na autostradzie. To już nie te czasy, że ludzie po 250km/h zasuwają, błyskają "maruderom" jadącym 10 mniej i w tym czasie gadają przez komórkę Pamiętam swoje e91 - 184KM, we 2 z Niemczech 140-160 km/h non-stop i 5,2 l/100km na dystrybutorze max - na autostradzie się co chwila nie rozpędzasz i nie hamujesz, tylko raczej zasuwasz jednostajną prędkością.