Treść opublikowana przez KOval81
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Paaaaanie - ale kotleta odgrzałeś po 5 latach - ciekaw jestem, czy ta Śnieżynka nadal w Legnicy jeździ w ogóle
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Rafal a dlaczego sie nie da przeciez zderzaki sa te same S-Line a Ori , tylko dyfuzorami sie roznia . Niestety Krzyś - tak samo jest w C6 lift - żeby zmienić dyfuzor na S-Line muszę wywalać cały zderzak - dlatego stoi tak, jak jest
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja też miałem na A4 i jak na chwilę obecną złego słowa nie dam powiedzieć - cicha, super klejąca i bardzo wytrzymała, nawet na FWD. Teraz trzeba uważać, bo podobno bywają przypadki, że strzelają Vredki w poprzek bieżnika - było nawet o tym na forum.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Chłopaku - a co Ty masz już napisać, jak całe forum się czepia o te nieszczęsne koła
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
A mi się bardziej podobało na poprzednich felach - trzeba było 20" wpakować i było by super - zmieniaj mi tu zaraz
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
No i nie chciałeś sprzedać, to sobie kupiłem RS6 II
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Prawda prawda - niedługo trzeba będzie auto kieszonkowe kupować, żeby nic nie ukradły k..wy je..ne Żeby się człowiek musiał chować ze wszystkim, to jest jednak poje..ny kraj - za małe kary za wszystko są i tyle.Ja sobie kupię jakieś nieoryginalne dziadostwo i zapakuje tylko, żeby syf do środka nie leciał
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
pocas - wpakuj większy, to zagłuszy półkę
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Bo miron to tak kokieteryjnie zagaił, żeby się tłum dopominał - stary marketingowiec
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Gratulacje miron - super autko Mam tylko żal, bo gdybyś napisał, że takie prowizje dostajesz za reklamę felg, to sam bym się rozpisywał, nawet na forum zegarkowym A tak poważnie, to za***iste auto - sam chciałem sportback'a, ale trafiła się C6, to przytuliłem - bezawaryjności życzę i niech dobrze służy
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Eeeeee - A45 AMG też bym przytulił, choć to całkiem inne auto w porównaniu do Macan'a
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
turdzi - przytuliłeś Macan'a? czy dosiadłeś się do jazdy testowej?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
I to też by wyjaśniało zagadkę wystawania Cubrowych kółek poza obrys
-
Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.
A ja nie chciałbym nikogo urazić, ale mam swoje zdanie na temat chińskich, czy innych najtańszych opon - marketing i bieda w kraju niestety wymusza obniżenie jakości wyrobów na rzecz ceny, bo prawa popytu i podaży się nie oszuka. Opony te są dobre i przewidziane dla ludzi, których albo nie stać na nic lepszego, albo zakładają te gumy na zlot, itp. żeby tylko było coś na kole. Mimo, że chińczyki są coraz lepsze, podobnie, jak samochody, zabawki, czy inne gówna, to niestety, ale normy jakościowe, wydatki poniesione na wdrożenie nowych produktów, itp. są mocno naciągane, lub kompletnie pomijane. Cena Czyni Cuda - ja swoją Ibize Cuprę kupiłem na chińczykach i wiem jedno - mniejsze koło kupie, jak mnie stać nie będzie, ale tego szajsu nigdy nie założę, że względu na bezpieczeństwo swojej rodziny, swoje i innych użytkowników dróg, po których się poruszam.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
A czy na pewno WRC i David mają taką szeroką gumę założoną - WRC z tego co mi się kojarzy zakładał 245/35? A tak ogólnie, o skąd wziąłeś ET35 w RS6 II - to jest ori koło, bo TT i A5 mają inne ET, A4 ma 43, a A6 48? Druga sprawa, to strasznie szeroka opona - zauważyłem już po sobie, że w zależności od producenta, szerokość i naciąg na tym samym kole może się znacząco różnić
-
Polecane opony letnie
Lol - jesteś Kolego mega "obiektywny" i ortodoksyjny - w sumie 01.04. już minął, żeby takie rzeczy pisać
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dokładnie fart - tym razem szła chyba fala jakichś początkujących k**wiszonów, bo wszelkie emblematy się na autach zostały:doh: Mimo wszystko łapkę bym przetrącił jak bym na gorąco złapał...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Basia - z autem na boku to nie zdrada i żaden grzech
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zdecydowanie... używka RS6 C7 z 13 roku będzie w podobnych pieniądzach w DE plus akcyza ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Spoko... i jak fajnie było Ponoć to białe klejące to nie po ptaszyskach
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie - nie słyszał nikt nic o kolejnych ku..ach, które w Legnicy kradną dekielki z felg? Znowu ktoś się kręci po mieście, bo wczoraj w nocy poszły moje, szwagra i w kilku innych samochodach. Wiecie może, czy żeby zgłosić taki incydent na Policję, trzeba się zjawić na komendzie osobiście, czy można tylko telefonicznie? Niech się chociaż raz na jakiś czas przejadą i postraszą niebieskim kolorem.
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Ładniutka teraz - zmieniła się bardzo na +. Ja osobiście jednego nie mogę wybaczyć Audi - mianowicie, wszystkie dotychczasowe modele S-Line miały agresywna i ostra stylistykę (pomijam B8, bo tam się praktycznie nic nie zmienia), a w C6 po lifcie to odwrócili. Zderzak seryjny jest znacznie bardziej agresywny, niż okrąglutki S-Line. Gdyby nie ta tylna dokładka, która pakiet ratuje, to kupa na maxa by wyszła Jak szukałem C6, to w pierwszym planie miała być zmiana pakietu S-Line, ale jak się dokładnie zastanowiłem, to w życiu tego nie zrobię. Co najwyżej zmienię tylny
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Najgorsze jest to, że w A5/B8 i nowszych znaczki są na blachach. K..wa złodziejska jak się przysadzi nieumiejętnie, to śrubokrętem porysuje - listew z B6 tak szkoda nie było
-
BMW 420xd M pakiet
Bo to troszkę taka funkcja na wyrost i dla bajeru w reklamie. Auto potrzebuje 1-1,5m więcej, niż ma samo długości, co przekłada się na fakt, że sam potrafiłem A7 w mieście zaparkować tam, gdzie asystent nie widział możliwości Ale bajer jest Co do samej 4er, to gdyby miała zegary i navi z f10 to była by miodna Tak to troszkę rzeczywiście trąciło myszką - mogli to rozwiązać inaczej nieco. Mimo wszystko super autko
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Hehheh dlatego się śmieję bo znając życie zaraz coś będziesz zmieniał
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
eeeee to taki problem, to nie problem:naughty: