Treść opublikowana przez KOval81
-
BMW 420xd M pakiet
To już widzę po montażu? Jak wrażenia - odczuwalna różnica w jeździe?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
miron - sąsiedzi znając życie, to wiedzieli przed Tobą kiedy, za ile i do kogo pójdzie auto Taki mamy klimat
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Kamyk - grzałeś atmosferę, a tu wypaliłeś z 2.0tdi kulawym jakimś - miron już ręce zaciera, bo myślał, że mu widzów w wątku odbierzesz szyby zaciemnił, koło większe wpakował, a teraz będzie wszystko co do A5 kupił na bazarku wystawiał
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
miron - za symboliczne 1PLN wezmę - i wilk syty będzie i owca cała
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Wszyscy się tego właśnie domyślali
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
Za free to jak stara maksyma mówi można dostać w łeb Niestety, większość ogólnie dostępnych free download'ów powoduje uwalenie navi - nie wspomnę już o syfach, które co niektórzy specjalnie wypuszczali. Odezwij się do Pana z posta nade mną - na pewno coś zaradzi na Twoje bolączki
-
BMW 420xd M pakiet
No to szczerze powiedziawszy myślałem, że wyjdzie droższej za całość - tym bardziej, jeśli liczysz netto Nie wiem, czy jest różnica w sterownikach pomiędzy ostatnimi e90 a f30, ale ceny za soft były znacznie niższe jak się dowiadywałem - okolice 1500PLN brutto
-
Multitronic - diagnostyka + wymiana oleju
Ogarnięci są Ci z linka, z Rakowej - lepszej jakości fachmany niż w Długołęce? - zastanawiam się właśnie nad wymianą oleju w TIP'ie.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Podskocz jak coś dzisiaj wieczorem - będę miał chwilkę wolną, to ogarniemy temat Tylko dryndnij wcześniej.
-
BMW 420xd M pakiet
No niestety - dla mnie też gwarancja była by ważniejsza - szkoda tylko, że koszty PK w ASO w porównaniu do zwykłego softu do zwyczajna przepaść i zdzierstwo No - ale dadzą wiatrak w cenie i IC Mi się tęskni za prostotą BMW, do czasu, kiedy nie wsiądę do swojej, nie posłucham V6 i nie specyficznej radochy Ale nie ukrywam, że f10 mi chodzi po głowie od długiego już czasu
-
BMW 420xd M pakiet
Rozumiem, że masz ten sam motor, co ja w e91 miałem, czyli 184KM / 380Nm - jeśli tak (a zapewne tak właśnie jest) to wyjdzie Ci po PowerKit'cie jakieś 205-210KM max i okolice 410-420Nm. Nie liczyłbym na więcej, bo to taka delikatna raczej poprawka jest - niestety w przypadku gwarancji nieunikniona, jeśli się chce podnieść moc.
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
eeee - niektórzy twierdzą, że nie ma prawie różnicy w komforcie i ilości miejsca
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
przy tym rozm wyjdzie leki naciąg? Nie wyjdzie - będzie ok na 8" szerokości - zależnie jeszcze od opony, bo jedne prawie nie osłaniają, a inne wychodzą sporo na zewnątrz rantem
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Popatrz na flagowy temat/śmietnik - miron78'a i uwierz, że nie dostaniesz Chociaż w sumie tam jest temat o rotorach, więc wielce merytoryczny ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ---------- Krzysiu - modzisz, czy się opitalasz?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
I znów będziesz mi sapał, że te koła to jakieś takie małe... Nie rób w czerń koła, tylko daj ładny grafit pod auto - taki, jak w RS4 był Będzie lala, bo optycznie nie zginie - nawet stary forumowy ortodoks miron przyznał, że jaśniejsze ładniejsze od ciemnych ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- Te koła od Śledzia, które pokazałeś wyżej są właśnie w fajnym kolorku - zostawił bym, a jak się znudzi, to za sezon zmienisz
-
Polecane opony letnie
jihaad - wybacz, ale zacznę za chwilę podejrzewać, że jesteś mało poważny - przeanalizuj sobie jeszcze raz dokładnie to, co napisał Kolega, co napisałem ja i na koniec co napisałeś Ty Jak kupisz nowy samochód, to jesteś w stanie ocenić czy to rewelacja, czy szajs - silnik na dotarciu, elementy się do siebie dopasowują, ale można ocenić że rewelacja jest - tylko to tak, jak napisał pastaldo - w ten sposób możesz ocenić, czy Ci się bieżnik podoba, czy nie. Opony zaczynają/przestają szumieć po kilkuset km jazdy, jak się na kole ułożą i dotrą do drogi, więc już tu nic nie ocenisz - można to będzie wiarygodnie i miarodajnie stwierdzić po tych powiedzmy 1000km, które Kolega autor przytoczył. Rozbawiło mnie podniecanie się nad produktem, który nie został sprawdzony, a w późniejszym czasie Twoje porównanie opon i ich zachowania, czy oceny ich walorów/wad do smaku coli. Nadmorską rybę, usmażoną na starym oleju też poznam po kęsie, albo lepiej po wyglądzie/zapachu i nie muszę jeść całej, czy wszystkich z morza. Podam Ci przykład z innej beczki. Kupiłem jakiś czas temu zegarek za niemałe pieniądze (nowy) - REWELACJA, ale mimo regulacji i kręcenia go w rotomacie, noszenia na łapie i kładzenia na wszelkich możliwych stronach spieszył, lub późnił mi od 45s-2min/dobę. Rewelacja to też była - bez sprawdzenia. Ogólnie rozpocząłem jałową dyskusję, bo może Kolega jest aż tak zachwycony, że dla niego jest to już rewelacyjna opona - ja jednak jestem racjonalistą i mam inaczej Pozdrawiam KOval
-
moje e61
Fotele można przeżyć, choć jak wiadomo - komforty to nie są, ale za to wygodnie się wsiada i wysiada, o ile ktoś ma takie częste potrzeby (np jazda w mieście). e61, zwłaszcza z M-Pakiem zawsze były i będą rzucające się w oko - do tego mega ergonomiczne, co mi osobiście bardzo odpowiadało. Brakowało by mi jeszcze CIC'a, bo to przepaść w stosunku do CCC Jak masz zamiar zostawić autko na dłużej, to coś zawsze się znajdzie do inwestowania - dobrze, że na chwilę obecną masz inne priorytety
-
Polecane opony letnie
A porównanie coli do opony, która jest podstawą bezpieczeństwa osób podróżujących w aucie i reszty użytkowników drogi pozostawię bez komentarza (o ile to nie był żart)
-
Polecane opony letnie
To samo, co o smaku coli po wypiciu butelki. Nie trzeba pić 6 lat, żeby wydać opinię o smaku coli. Zmiłuj się Kolego - mam nadzieję, że Twoja wypowiedź była w formie żartu, bo nie wiem, jak chcesz i możesz stwierdzić,że opona jest super, jadąc 20km w określonych warunkach. Nie po to testuje się oponę na mokrym, na suchym, w warunkach A i B, przy mocnym hamowaniu, przyspieszaniu, bada się odchylenia i wychyły opony, żeby ktoś stwierdził, że jest REWELACJA. Rewelacja to może być po przesiadce ze starego, zużytego kapcia - jak dla mnie to mało wiarygodna i mocno laicka ocena, która na pewno nie miała by wpływu na zakup danego produktu..
-
Polecane opony letnie
A co można kurna stwierdzić na temat opon, po przejechaniu na nich 20 km
-
moje e61
To ja zasadzę jako pierwszy w temacie - świetne autko w świetnym kolorze. Szkoda tylko, że nie LCI, bo wyeliminowano większość trapiących e60/61 problemów, ale żyć się da No i szkoda, że nie 3.0d, ale najważniejsze, że kulturalniej klekocze w R6 Bezawaryjności życzę i dobrego, ogarniętego mechanika do pomocy ---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- A z krytyki, to wpakuj jakąś ładną kierownicę od M-pakietu - poczujesz różnicę pod dłonią
-
[ALL B8] 2.7 V6 Tdi Multi :)
To są kółka 3SDM, czy jakieś inne DARE, lub coś podobnego? Rozmiar jaki i parametry?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dzięki za info A auto Karmowskiego, czy tego jego ziomka?
-
Jakie zegarki nosicie?
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/15/zt0a.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/15/9boy.jpg Miałem okazję go sobie ostatnio obczaić na żywo, po wyczajeniu na ręce znajomego Powiem szczerze, że ładnie jest wykonany, jak na pieniądze, które trzeba za niego wyłożyć. Jak go zadziałem na rękę po mojej Archimede Sporttaucher, to wydawał mi się gigantyczny Fajny grubasek - surowy i solidny, z ładnym kolorkiem tarczy.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Rozumiem, że Pan Karmowski to nie jest sławny JOKER, który to się ostatnio oklejał w taki sam kolorek?