Treść opublikowana przez KOval81
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Podlcze, kłamco To muszę :gwizdanie: poszukać na allegiełdzie[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 13:43_________________________________________________Albo najpierw sobie Fable II pościągam i pogram - ponoć zachwalana gierka.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tymczasowo kupiłem przyciasne spodnie - one to dopiero miażdżą... :laghing2: A tak poważnie, to trzeba będzie, ale kupiłem w końcu lapka, zapodałem do siebie pakiecik S-Line, gałeczkę pikowaną, szukam daszka na klapę - poza tym czasu jakoś mało mam ostatnio (to takie wytłumaczenie, żeby żona już nie truła za długo )[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 13:21_________________________________________________Apropo - sprzedałeś swoją, czy jesteś chętny mi podarować na imieniny ?? 31.12 jak w sam raz znalazł zamiast życzeń
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Eeeee - a z kim Ty byś debatował wtedy Jeszcze nie pograliśmy nic na Live, więc nie wypadało by gonić X'a (no i AC2 najpierw trzeba będzie przejść )
-
[ALL B6] Swap silnika 4.2 TDI do B6 quattro
Jestem tego samego zdania "Wkładano" już silniki 3.0 tdi do B5, B6 a teraz przyszła pora na pogawędkę o 4.2 tdi Umrze czuję śmiercią naturalną jak poprzednie tematy i skończy się na sofcie, albo przeróbkach a'la Dżo-Dżo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
2 lata gwarancji chyba, z tym, że na RROD Microsoft daje 3 lata.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 12:39_________________________________________________A ja kurna nie mam czasu w nic pograć - niech to szlag ;( Chce ktoś kupić X'a Elite z grami??
-
[ALL B6] Swap silnika 4.2 TDI do B6 quattro
A Ty sobie zdajesz sprawę, jak to auto się będzie prowadzić, czy nie bierzesz tego w ogóle pod uwagę??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
szkoda ze x-a nie można podłączyć do kompa , menu angielskie , muzy tez nie czyta , no i to co jest najgorsze to to , że xboxLive jest na bardzo słabym poziomie , mało gier w które można ciąć po sieci i w ogóle Fucking true :laghing2: :laghing2:
-
Bezprzewodowa myszka bluetooth czy USB
Ja Ci powiem, że używam do AutoCad'a A4Tech laserowych (nie optycznych) i przewodowych z serii G. Wg mnie jedne z bardziej precyzyjnych myszek do tego typu zabaw. Ustawiane dpi, nie zmulają, nie ma efektu, że myszką ciągniesz, a kursor sterczy dalej jak wazon w miejscu [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 13:39_________________________________________________Nadal się dziwię, jak można zajechać w ACadzie myszkę to nie Catia
-
Bezprzewodowa myszka bluetooth czy USB
Ja używam myszek A4Tech do AutoCad'a już od chyba 5 lat (oczywiście nie 1 szt non stop ) i jeszcze żadnej nie spieprzyłem od samego użytkowania Albo masz mega niezgrabne i wielkie palce , albo nią walisz po ścianach Używam ich również w nauce Catii, a tam głównie scroll'a się wciska i też nic się nie stało nigdy. Ogólnie nie polecam myszek BT i bezprzewodowych do tego typu programów - straszny kibel tablet do Autocad'a to baaaaardzo zbędny wydatek :gwizdanie:
-
Gdzie kupić AutoCADa - najlepiej nie LT
AutoCad LT to zwyczajnie okrojona wersja normalnego AC. Nie masz możliwości tworzenia 3D również, oprócz tych, co podałeś. poza tym, same minusy w stosunku do pełnej wersji: http://www.autor.com.pl/inne/roznice-miedzy-autocad-2007-a-autocad-lt-2007.html chociażby na przykładzie AC2007. Co do samego zakupu i wszelkich informacji, to zadzwoń do autodesk.pl - solidnie rozwieją wszelkie wątpliwości.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 08:38_________________________________________________Tak na marginesie - usuń jeden temat, bo się dublują
-
Co sądzicie o Nokii n85 ??
Ja mam w domciu, bo żona właśnie wymieniła. Powiem tak - do mojej E75 pod względem designu i wykonania się nie umywa niby to wszystko stabilne i mocne, ale jednak jakoś kołkowato chodzi. Aparat tradycyjnie do dupska można sobie wsadzić - przy poprzedniku N80, zdjęcia z N85 wyglądają zwyczajnie słabo (bo już nie wypada powiedzieć KIBEL). Żona ma go jakieś 4 miesiące może, a już cały klekocze, jakby miało mu coś odpaść. Gdyby nie to, że był za 1pln, to za nic w świecie bym go nie wziął.
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
no ba.. a schowek myslisz że poprawili ? u mnie światełka ok cały czas... zobaczymy jak długo... :laghing2: :laghing2: nie mam więcej pytań
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
A co ten mitoman twierdzi? Ze lakier odpada? Nie on jeden, ale ogólnie chodzi o to, że plastik "pracuje" i może pękać. Druga rzecz to będzie trochę inny odcień niż na reszcie samochodu, chociaż ja wiem, że on po prostu jest teraz bardzo zawalony robotą i po prostu mu się nie chce :gwizdanie: Za malowanie wszystkich dokładek 500 zł by mnie wyszło. To Cię ładnie naściemniał kuzynio Skoro pęka, to dlaczego malują te dokładki w autach po 2002 r.? Mi tak samo lakiernik tłumaczył, że dużo roboty z malowaniem dokładek i później jeszcze pieprzenia z zakładaniem - nie chce się chłopu i tyle
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
To w B7 bix'y tez parują ??
-
[ALL] Lotka tylna Avant B6 / B7 S-line
Popieram - ładnie przetarte szlaki, bo i ja się zastanawiałem nad loteczką z linka KENOIX'a. Jak nie znajdzie się ori S-Line,to będzie dobry zamiennik :> Mi też tylko tego brakuje do pełnego pakietu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fly - dostałeś już to S4 B8
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
Bo jak robić to pod jeden styl, a nie mieszać wg mnie Wiadomo, że wszystko jest kwestią gustu i każdy zrobi tak, jak mu się będzie podobać (a opinia spłynie boczkiem)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 13:12_________________________________________________DOŚĆ OT w wątku, bo nam się autor i MODeratorzy pogniewają :>
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No to ja się nie dziwię, że mi napisała gadzina, że jest bardzo zajęty :laghing2:
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
A teraz to Ty tez pitolisz . Jak nie widzisz, to zobacz na auto Bart-S'a, Flyer'a, Młodego - bardzo fajnie to wygląda, nawet przy pakiecie S4. W Waszych autkach, to się raczej nie macie co martwić, że pomimo "ciężkiego" wizualnie pakietu autko nie będzie jechać
-
Pomoc w rzutowaniu figur
efcio - to taki żart był, jeśli nie załapałeś
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nieprecyzynie sie wyraziłem, jarałem się G25 fanem NFS nie byłem i nie jestem czekam na jeden właściwy tytuł brum brum To już całe paznokcie poogryzane masz chyba, bo coś się juz troszkę odwleka ta premiera :gwizdanie:
-
Pomoc w rzutowaniu figur
Ja mam nadzieję, że Ty babo nie zarabiasz na wiedzy forumowiczów :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A może Army Of Two Ci podejdzie moskal grał i sobie chwalił - to dla rozrywki, jeśli lubisz pracę w tandemie
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
Pitolisz Maniek :> Ładny S-Line'owski zderzaczek Fakt, że nijak mający się do przedniego S4 Rogass - rozumiem, że mmod'y zrobione, jak w przypadku Retrikal'a w DS??
-
[B6 AMB] [ nowe buty w chromie + mody S4 ]
A ja również wypowiem swoje zdanie - dla mnie ( bez urazy oczywiście, nie mi ma się podobać ) te fele to pasują do jakiegoś "pimp-wozu" , który jest wielki, szeroki i ma od wała chromu na sobie, ale nie na A4 To małe auto na takiej feldze wygląda co najmniej śmiesznie (i jeszcze ten festyniarski chrom) Zgadzać się na szczęście nikt ze mną nie musi :>