Treść opublikowana przez KOval81
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Arek - ale ja malowałem przednią i tylna dokładkę + demontaż starych i montaż pomalowanych (+docięcie i spasowanie przedniej) oraz listwy boczne z montażem i wyszło mnie 650 pln, bo gratis to nie wymóg lakiernika (zostało mi 250 g farby jeszcze na lotkę, ale spokojnie pomalował by tym nakładkę) Dosadziłem swoje 5 groszy dlatego, że jak słyszę, że lakiernicy w niektórych miejscach Polski życzą sobie po 300 pln / element typu dokładka, to mi po prostu się nóż otwiera każdy kto robi taniej, to albo musi być partacz, albo jakiś oszołom (nie pije oczywiście, że Ty tak napisałeś) Barciu - ile jest pieprzenia z nakładką to wiem, bo sam ją próbowałem ściągać przy wymianie rozrządu i dałem sobie spokój, a mój mechanior zrobił to w jakieś 20 min :gwizdanie: Wprawa i praktyka czyni mistrza
-
Palniki d1s 6000k
:polew: łoj[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:01_________________________________________________to się naświeciły jednak trzeba jakieś w miarę markowe kupować z gwarancją :mysli:zawsze to można zareklamować jak zdechnie
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Popieram jak dla mnie nie wyglądają źle - widziałem gorsze udziwnienia
-
Palniki d1s 6000k
Znaczy się, że chyba jedynie kolega trafił jakieś dziadostwo bywa niestety
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:polew:
-
RS4 B5
RS4 to chyba jedyne auto, do którego mógłbym się "cofnąć" Nie biorę pod uwagę oczywiście jakichś klasyków w stylu Karmann Ghia, albo http://www.mojeauto.net/fotki/show/show_26.jpg Wszystkie raczej nie do jazdy codziennej do pracy
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
To znaczy, że umowa nadal aktualna i z ramkami pod rejestrację przyjadą do mnie te led'y mirona, bo chłopaki już kupca mają i naciskają Fifty fifty jak coś.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Jaro - jak to To znaczy piękny kawalerze, ze moja łapówka poszła na zmarnowanie Wiem, nie wyrabiam z odpisywaniem To ja napisze co u Ciebie słychać PS. Taka prośba do organizatorów :gwizdanie: , na kilka dni przed zlotem zadzwońcie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych żeby szczególnie zadbali o poszczególne drogi w zw. ze zlotem, bo np ja mam prawie 700km do Bukowiny, a dziś trasę 60 km jechałem 1,5h w ten śnieg, czyli 700km to jakieś 18 h drogi z postojami a jadę sam bez zmiennika Nie przezywaj ja jadę 1400 km bez zmiennika i to jeszcze na letnim ogumienie A jak się boisz to weź sobie laweciarza, auto dojedzie i ty nie będziesz zmęczony Tylko nawalony już dojedzie na zlot jak bela
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło AVF + Wirus
A po co chcesz dawać wzmocnione sprzęgło do samego virusa?? AVF ma na tyle mocne, że 400Nm spokojnie przenosi - to nie AWX. Zwykły zestaw w spokojności wystarcza, a to nie ma nic wspólnego z tym działem Od tego jest http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_napedowy-b4.0/
-
Palniki d1s 6000k
Czyli te żarniki, co kupiliście z Czakim i wrclaguną po 85 pln to badziewie rozumiem?
-
RS4 B5
Jak najbardziej - dlatego śmieszne jak dla mnie jest pytanie się o spalanie przy zakupie takiego auta Tego się nie kupuje do oszczędzania i kapelusznictwa.
-
RS4 B5
13l/100km, to chyba dla kapelusza jakiegoś - licz realnie koło 20l, chyba, że nie masz w zwyczaju wyprzedzać, przyspieszać i jesteś posiadaczem tytułu "master of eco drive"
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Coś mi się wydaje, że mesio1 będzie miał sporo zapytań i zamówień w nowym roku
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
IN.PRO i może teraz Turdzi znajdziesz u cioci googlówny Grzesiu - pytano mam do Ciebie, bo zakładałeś webasto - jaki jest przybliżony koszt takiego zabiegu w B6. Mówimy oczywiście o gratach allegrowych, a nie ASO.
-
Spoty wrocławskie
Przestań tu spamować :polew: No i wzięli i pognali Prezesa - cóż za łajdactwo na tych wrocławskich :laghing2: nie to co na legnickich - przynajmniej nikt się nie odzywa do nikogo
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
www.ling.pl :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 09:02_________________________________________________Da sobie radę - natrzepał tyle już postów że sobie poradzi bez problemu
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Trzeniu - volume na kilka kresek trzeba dać i będzie ok
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
powiem Ci kogo unikaj , panów na P , Ł , H leszcze barowe , na zlocie siedzą w pokojach i ze sobą na skajpie gadają :thumbdown: Nosz ja pierdziu Ive :laghing2: :laghing2:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Poziomek, Ty nie podkapcaj szubrawcu jeden :> Trzeba pomyśleć co i jak, to może w końcu w tym roku uda się pojechać. człowiek strzępi sobie palce tyle czasu już na forum, a jeszcze ludzi nie poznał i się wódeczki nie napił
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
A to można jeszcze więcej niż do podłogi pocisnąć :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Żona się dowiedziała, jakie bezeceństwa i łajdactwa się tu wyprawiały w zeszłym roku i powiedziała "no fu...g way" Więc gdybym pojechał to jako pełnoprawny cavalier
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Dobrze, że ktoś powiedział w końcu, bo jak bym sie opił, to bym go /ją napastował
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Pomaluje się i na taką, albo plakat naklei jakiś - myślałem o zwierzęciu parzysto-kopytnym zwyczajnym Charlize ideał, to fakt... [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 13:54_________________________________________________Moment moment - a dlaczego na fotce napisane Poziek.jpg ja rozumiem, że nie widziałem na żywo, ale tak to bym sobie nie wyobrażał
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:polew: A może by tak jakąś małą kózkę podesłać pod drzwi Poziu - robimy deal?
-
[ALL B6] Jak zamontować zmieniarkę w schowku pasażera?
Ostatnio na allegro było wnętrze schowka pod zmieniarkę właśnie, więc musisz poszukać na spokojnie, a jak widać same podzespoły są dostępne. Co do montażu bez środka od ori zmieniarkę, to można to zrobić w ten sposób, jak montowane są dokładane DVD, czyli podczepić do "sufitu" schowka.