Treść opublikowana przez KOval81
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Michał połamał pad'a najprawdopodobniej, albo małżonka w końcu zdecydowała się na drastyczne rozwiązania skończenia Flyer'a z nałogiem Ja podpisuje prace mgr i miałem egzaminy - jak się skończy, to będziemy dalej debatować Reniu
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Trzeniu - teraz ujawniłeś plan i wszyscy na zlocie będą siedzieć śmiertelnie poważni Stypa Wam się zrobi
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
carrerze chyba chodziło o tą fotkę i audi w tle: Dobrze kojarzę??
-
[B6 AWX] Dokładka "ultrasport"
I tak będziesz musiał zabezpieczyć kratki jakoś, chyba, że w UK jest sama grzeczna młodzież, nie kradnąca co popadnie
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
1.8T ma inny zderzak z tyłu niż s line no chyba że jest w wersji s line dobre Proponuję obejrzeć autka w dziale Moja A4 - Bart-S, Flyer - dokładka tylna S-Line na 2 wydechy, designer, Truckmaniac - dokładki 1,8T Tak na szybkiego, co pamiętałem [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:25_________________________________________________Zobaczysz sobie różnice.
-
[B6 AWX] Dokładka "ultrasport"
Przecież sam wrzucałem ten zderzak w dziale "ciekawe aukcje..." . Ogladałem go jako 2 osoba i zapewniam, że gdyby miał 2 specyficzne otwory, to już by do mnie jechał Wybór należy do Ciebie. Ja mam wyrezany i trzyma się ładnie wszystko oprócz kratek i grilla, które nie maja się do czego zaczepić. Z zewnątrz laik się nie pozna
-
[ALL] Lotka tylna Avant B6 / B7 S-line
To nie są nakładki, tylko listwy drzwiowe S-Line / S4, przykręcane w miejsce ori - poszukaj pod takim hasłem na allegro - jest tego troszkę. [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:14_________________________________________________Koszt 500-700 pln na chwile obecną za S-Line.[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 21:14_________________________________________________Leon'sjo ma u siebie listwy S4, a te raczej są baaaardzo niedostępne :gwizdanie: Od pakietów S-Line / S4 jest inny dział i temat, więc zapraszam do dyskusji tam
-
Palniki d1s 6000k
Nosz ku..a, ale badziewiarstwo Grzesiu - ty masz chyba dobrą rękę do zakupów z tego wynika Ciekaw jestem, czy da się założyć zestaw HID z allegro do ori bixenonów - będzie taniej
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Plug&Play, czyli zakładasz i działa bez przeróbek
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A i owszem - pasuje, tyle, że w ASO kosztuje słono...
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Wewnętrzne S-Line za 329 pln nawet się walały i tez nikt ich nie chciał Dokładek przednich jest sporo - tylnych do sedana jak na lekarstwo niestety, a na 2 wydechy niestety nie uświadczysz [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:48_________________________________________________600pln za pomalowane listwy drzwiowe, tylko p&p, to jest dobra cena. Za 100pln raczej nieliczni chcą się podjąć malowania (kosztu farby w tym nie uwzględniam, więc będzie dodatkowy wydatek)
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
widzę że kolega ma problem z komunikacją , dokładnie lewej półkuli mózgowej z prawą :polew: Koval , przecież chodziło o Bienka a nie o mnie , czytaj ze zrozumieniem lub użyj funkcji a zapłaciłeś? jak tak to pisz do Jarko [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 16:41_________________________________________________ pierwsze słyszę :gwizdanie: chodziło o Bieńka dokładnie ... Tomeks , Koval naprawdę prosi się o liczenie by Cuber :naughty: Madafaka mój błąd, a to przez zielonka nad moim postem Wcisnął Cię gdzieś nie wiem po co i powieliłem babola Po co ? Podpuścimy Cuberka to sam mu pokaże P.S. Podobno Cuber znowu ma urodziny akurat jak będzie trwał zlot. Tak samo jak na letnim Ja też chcę mieć 2x w roku urodziny Tak ogólnie, to przez to liczenie ctv teraz taki małomówny??
-
Tak się ścigaja Audiczki na Warszawskich Drogach
To ja już wiem, po jakim zlocie ta sesja Pozia i Kaliego na GROM'ie była :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:20_________________________________________________Ale GROM się jakoś w filmie nie przewinął.... ;(
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Perwers Tomeks coś biedulę Trzenia szantażował i ..upa z tego filmu wyszła - na układy nie ma rady - dogadali się pewnie
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
Mega urodzinowi spamerzy - skaczą tylko z bukowinowego na inne 100 lat klubiku nasz Niech się nam kręci ładnie jak dotychczas [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 12:08_________________________________________________Ale flachy nie postawił........
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Te urocze niewiasty ze zdjęcia lejących pod laskiem :polew: Dasz sobie rade bez Trzenia - nie ma się co pitolić, tylko wklejać tego fikołeczka
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
i się doigrałeś,zaraz na YT będzie filmik :gwizdanie: Tomeks dawaj filmik nie bądź piz*ka Idę zaraz spać - czekałem przed kompem całą noc na ten show a tu pipa [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 11:11_________________________________________________Mientczaki
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Nosz kurna - to ja cofam, co napisałem i nie myślałem o tym, co się mogło wydawać, że myślałem :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:35_________________________________________________pardon :laghing2:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:polew: I tak nie jadę :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:33_________________________________________________A w Krakowie dopiero na Wielkanoc będę
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Kurna - Trzeniek wysiada ze swoją pasją do powiększania TRZcionki :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
No mi o trójkącik nie chodziło absolutnie
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
To już nie owieczki, kozice... Teraz Śląskie sunie :naughty: ładnym kózkom nigdy nie mówię nie ...byle nie mlaskały za bardzo :gwizdanie: Tylko gumiaczki czerwone należy wdziać
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Nie śmiejcie się chłopy - nie będzie tak wesoło, jak się który w ucieczce wy***przy o dywan ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać Krolu jest mojej wagi no chyba że Guregoru zsiądzie mu z barana :gwizdanie: 2 w 1
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:polew: ciiiiiiiiiiiii nie mów im ile ważę, bo się przestana bać Zawsze możesz ich na waleta po korytarzach na zlocie poganiać - może kto sie przerazi :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
A siostry jakiej miron nie posiadasz?? [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:14_________________________________________________Daj innym szanse na udaną zabawe [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:14_________________________________________________fatałaszek może jakiś podpasuje :gwizdanie: