Treść opublikowana przez ems
-
Bluetooth Galaxy S3 Android 4.3 rozłącza
Moduł: P0 862 335 A Dotychczas wszystko działało ok. Po ostatniej aktualizacji systemu operacyjnego do wersji 4.3 telefon łączy się z modułem a następnie się rozłącza. Ktoś jeszcze ma podobną konfigurację i w/w problem?
-
wachacz dolny nośny zawieszenie 1BV
według katalogu Lemfordera numery wachacza dolnego prostego są inne dla modelu b5 i modelu b6, natomiast spotkałem się z opinią jednego z forumowiczów, iż są to te same wachacze ... prawda to? Edit chyba nieprawda... http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zawieszenie-a4-b6-roznica-b5-256793/
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
380 pln
-
VCDS 11.11.2 Moduł komfortu
Spotkał się ktoś z problemem braku łączności do w/w modułu? Pacjent to VW Golf VI
-
wachacz dolny nośny zawieszenie 1BV
Czy w zawieszeniu 1BV wachacze są takie same jak w serii?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Noi akumulator zakupiony. Wybór padł na Varte Silver 77Ah 780A. Problemu z ładowaniem nie stwierdzono pod obciążeniem (chyba wszystko co mogłem włączyłem) na wolnych 13,7 bez obciążenia 14,4.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Dzisiaj zrobiłem mu test i z nominalnego CCA 660 EN pozostało faktycznie 345EN. Nie wiem czy jest sens się bawić ale ponieważ moll posiada korki to sprawdzę poziom elektrolitu i jeśli trzeba będzie to uzupełnie wodą demineralizowaną. Jak nie pomoże to i tak jestem przygotowany na zakup nowego aku.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
czy ja wiem? fabrycznie pomimo całego wyposażenie elektrycznego siedział 72Ah akumulator, więc ta Varta 74Ah wydaje się wystarczająca, chociaż gabarytami idealnie pasuje ta 77Ah i cene w sumie tez ma tylko 20pln wyzszą
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
W chwili obecnej po dokładniejszym przejrzeniu tego wątku wybór jaki pozostał to: Centra Futura 72Ah 720A - 370pln gwarancja 36 miesięcy Varta silver 74Ah 750A/ Bosch S5 - 360pln gwarancja 24 miesiące Który brać? i jak sprawdzić datę produkcji w przypadku Varty?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Sądząc po objawach (zapalająca się podczas uruchamiania auta kontrolka hamulców i ESP) nadchodzi czas na wymianę akumulatora. Ostatnim razem kupiłem akumulator firmy Moll (m3 plus k2) 75Ah 660A (EN) i przejeździłem na nim praktycznie równo 4 lata. Teraz też chciałem zmienić na niego ale cena jaką sobie zażyczyli 460pln (udało się w innym sklepie znależć za 425pln) z mojego punktu widzenia jest nieadekwatna do jakości... W cenie niższej o 100 pln jest do wyboru Varta silver 74Ah 750A i Bosch s5 o takich samych parametrach i nie sądzę żeby starczyły na drastycznie krótszy okres czasu Moll. Varta podobnież też idzie na pierwszy montaż o Boschu nic nie słyszałem... macie jakieś doświadczenia albo słyszeliście obiegowe opinie o w/w akumulatorach? a może polecicie coś innego?
-
Strefa Śmiechu
Było? a jeśli nie to kiedy revenge?
-
Dziecięce foteliki do samochodów
U mnie w B5 King Plus pasuje idealnie więc myślę że w B6 będzie podobnie Wczoraj oglądałem na żywo oba foteliki i zasadniczo w przedbiegach wygrał Romer Pasuje idealnie, dzięki
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Czytałeś w ogóle treść linków które podesłałem? edit. ze zrozumieniem ...
-
Dziecięce foteliki do samochodów
To jest test pierwszych fotelików które miały te osłony..... teraz profile foteli się zmieniły też to sprawdzałem przed zakupem takiego fotelika Nie chce szerzyć wrogiej propagandy ale artykuł mówiący o zmianach jest z 22 lipca 2013 roku a według tych zmian: Foteliki z osłoną tułowia – co dalej? Przecieki z Genewy. | Foteliki samochodowe pod lupą Obecnie zastanawiam się pomiędzy Maxi Cosi Tobi a Romer King Plus, mierzył ktoś z was oba te foteliki w B6?
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Poszukując informacji na temat fotelików trafiłem na ten wątek i widzę, że część z was poleca foteliki z osłoną tułowia. Przypominało mi się, że jakiś czas temu oglądałem testy z dachowania auta z takim fotelikiem: od-lupa-ece/ więcej info: Foteliki z osłoną tułowia przegrały pod lupą ECE | Foteliki samochodowe pod lupą
-
Poduszki silnika i skrzyni
Najprawdopodobniej mam do wymiany prawą poduszkę silnika i być może poduszkę pod skrzynią. Dzwoniłem do ASO i w oryginale jedna kosztuje praktycznie 500pln a druga ponad 300 ... co jak dla mnie jest delikatną przesadą... dlatego zacząłem się zastanawiać nad zamiennikiem Lemfordera. Poczytałem trochę forum i spotkałem się z opinią, iż zamienniki szybko padają lub średnio spełniają swoje zadanie. Możecie to potwierdzić? Lepiej szukać w tym przypadku używanego oryginału niż nowego zamiennika Lemforder'a?
-
Numery poduszek silnika i skrzyni
Znalazłem na forum, że do mojego silnika prawa poduszka powinna mieć numer 8E0199382AG. Czy może ktoś to potwierdzić i podać ewentualnie inne numery, które są zamienne? Podobnie w przypadku poduszki od strony skrzyni 8E0399105HN
-
Problem z odkręceniem kół
Śruby są już zdjęte. Kosztowało mnie to około 35 pln za śrubę, przełożony wyjazd z urlopu ze względu na nagłe opady śniegu i brak trakcji z tym związany oraz trochę nerwów na poprzednio montujących koła. Nie chce żeby to zabrzmiało jak reklamowy post jednak firma http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-37/stylauto-com-pl-250172/ dała sobie radę z moim problemem
-
stylauto.com.pl
Z czystym sumieniem mogę polecić w/w zakład. Problem, z którym się zmagałem opisałem w temacie http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/problem-odkreceniem-kol-249442/ i w skrócie polegał on na braku możliwości odkręcenia śrub zabezpieczających. Nie wiem w jaki sposób poradzono sobie z moim problemem, jednak po około 30 minutach auto było gotowe do odbioru a na aucie były już zamontowane nowe koła zimowe. Usługa kosztowała około 35 pln. za śrubę zabezpieczającą. Felgi aluminiowe oczywiście nie zostały uszkodzone. Miłym akcentem był udzielony rabat dzięki znajomości z forum
-
Pierwszy śnieg i kolejna szkoda :/ czyli prośba o pomoc w tym konkretnym przypadku
Jeśli możesz to poproszę na pw odwołanie. Rozumiem, że w Twoim przypadku najpierw był ichszy kosztorys, nastepnie Twoje odwołanie, ich zgoda i dobiero zlecałeś do ASO?
-
Pierwszy śnieg i kolejna szkoda :/ czyli prośba o pomoc w tym konkretnym przypadku
Witajcie, spał pierwszy śnieg i nie trzeba było długo czekać na jego efekty. Na zaparkowane auto najechała kobieta podczas manewru cofania. Przód audi spotkał się centralnie z tyłem auta sprawcy. Spisaliśmy gotowe oświadczenie dostarczone z axa direkt. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że do wymiany pójdzie maska i zderzak z dolna kratką. Po rozebraniu okaże się jak spryskiwacze reflektorów, wydaje się, że większość przyjął wspornik zderzaka, maska ma problemy z zamknięciem. Auto chciałbym naprawić w ASO bezgotówkowo. Pamiętam jednak, że przy oddawaniu auta do ASO należy podpisać zobowiązanie o pokryciu różnicy w ewentualnej wycenie szkody przez ubezpieczyciela a faktycznie poniesionym kosztom naprawy. Zarówno maska jak i zderzak były już wcześniej naprawiane. Jednak naprawa ta miała miejsce również w ASO audi. Spodziewam się, że do auta, które ma już 8 lat za sobą i wymieniane wcześniej elementy axa policzy zamienniki ... Nie uśmiecha mi się pokrywać ewentualnej różnicy wynikającej z kosztorysu ubezpieczyciela i faktycznego stanu. Jak podejść do tej konkretnej sprawy? Czy ASO przed przyjęciem zlecenia (podpisania przeze mnie zobowiązania) może przedstawić ubezpieczycielowi swój kosztorys do zatwierdzenia? Jak podejść do sprawy, żeby nie pisać miliona odwołań do ubezpieczyciela a mieć auto naprawione w fachowy sposób na częściach, na których auto było złożone? A może nie potrzebnie się stresuję bo Axa nie robi problemów? (w co osobiście wątpię po przejściu kilku tego typu zdarzeń)
-
Problem z odkręceniem kół
znalazłem firmę, która "zerwie" mi to zabezpieczenie, dam znać jak będzie po
-
Problem z odkręceniem kół
Po zakupie nowych opon zimowych pojechałem dziś na wymianę kół letnich na zimowe. Podczas wymiany pojawił się problem z odkręceniem felg aluminiowych. Poprzednicy tak dopierdzielili koła, że pistoletem nie szło odkręcić kilku śrub. O ile standardowe śruby, które nie chciały się poddać pistoletowi poszły po zastosowaniu standardowego klucza i odpowiedniej przedłużki o tyle pojawił się problem z odkręceniem 2 śrub zabezpieczających ... Pistolet nie daje rady a po zastosowaniu dłuższego ramienia zabezpieczenie ześlizguje się (specjalny klucz-nasadka już zaczyna się wyrabiać) Zabezpieczenie typu: Macie jakieś pomysły jak podejść do sprawy?
-
Sprawca uciekł ale mam jego numery
W moim przypadku, miałem numery rejestracyjne, świadków, którzy zgodzili się aby ich podać w protokole a i tak sprawa została umorzona. Okazało się, że auto nie było zarejestrowane (jeździło na starych blachach), nie było również ubezpieczone a w między czasie zmieniło 3 razy właściciela. Ostatni powiedział, że autem nie jeżdził w danym dniu i sprzedał auto korzystając z umowy ustnej bratu, który wyjechał do UK i nie wiadomo kto jeździł autem... Ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny w chili gdy posiadam AC kazał naprawiać z niego a w chwili gdy sprawca bedzie ustalony zrobi sie regres. Sprawa została umorzona, sprawca nieznany a ja płacę więcej za AC ... Oby w Twoim przypadku było lepiej
-
Klima lewa strona nie działa
podziękował