Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ems

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ems

  1. 400 pln
  2. Dzięki za zainteresowanie tematem, kupiłem nowy mechanizm w aso.
  3. rozebrałem ale linki są do wymiany a z jednego pancerza urwał się kawałek tego plastikowego "kapturka"
  4. i to rozwiązanie cenowo wychodzi najlepiej, kłopot w tym, że nie mogę sobie pozwolić na przestój auta ze względu na brak szyby a z profilu wnioskuję, że musiałbym odesłać swój mechanizm do województwa mazowieckiego ?
  5. Mechanizm rozebrany i wiem, że na 100% wymaga wymiany. Jest sens brać używany na alledrogo za 200 pln, czy lepiej kupić w aso nowy ( gdzieś na forum wyczytałem, że koło 400 pln) ? Ps. po wyjeciu mechanizmu zauważyłem peknięta trytytkę leżącą w drzwiach od strony lusterka, co powinna ona trzyzmac i gdzie być zamocowana ? z tej strony wyciągałem wiazke od lusterka ale według opisu nie ma tam żadnej trytytki ?
  6. Witajcie, Podczas podnoszenia przedniej szyby kierowcy nagle coś "puknęło", po tym zdarzeniu szyba podnosi sie i opuszcza jednak towarzyszy temu "chroboczący" dźwięk jakgdyby zaraz miało sie coś zje...ć. Znalazłem na forum link do manuala z wymiana tego mechanizmu: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/327299-DIY-B6-A4-Window-Regulator-amp-Motor-Replacement Jednak nie wiem czy jest sens zabierac się za to nie posiadając drugiego mechanizmu podnoszenia szyb ? Jest szansa, że wystarczy tylko "coś" poprawić w starym czy też na 100% należy zaopatrzyć sie w nowy mechanizm i go wymienić ?
  7. jak wygląda montaż daszka z s-line w modelu b6 do standardowej klapy ? Jest na jakieś śruby czy klej ? Trzeba coś rezać czy jest plug&play ? ok dla kolejnych poszukujących tutaj link do tematu, w którym wszystko jest wyjaśnione: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23560.0 w skrócie jest na śruby + klej i w seryjnej klapie trzeba wiercić lub spiłowac.
  8. ems odpowiedział(a) na IRO293 temat w Lifestyle i Hydepark
    czeskie nie dało się tych szczyn pić. W hotelu z kija 3% Jedynie jeszcze jak trafiłem Gambrinusa-powiedzmy,że średnie ale z rana na kaca szedł jak maślanka . Poszerz swe horyzonty czytając http://www.browar.biz/forum/ Odkryjesz prawdziwe piwo a nie tylko koncernowe
  9. ems odpowiedział(a) na IRO293 temat w Lifestyle i Hydepark
    Policka, Krakonos, Rampusak, Breznak. W takie upały najlepiej smakuja mi lekkie 10o piwa. Dobrze, że w pobliżu mam pijalkę z pysznym czeskim browarkiem z kija bo te z ankiety omijam szerokim łukiem
  10. ems odpowiedział(a) na ems temat w Lifestyle i Hydepark
    do mnie podchodzi coś w tym stylu: http://www.allegro.pl/item1016838271_dekielki_do_audi_nr_8po_601_165_g_tylko_zobacz.html lub http://www.allegro.pl/item1021809563_dekielki_do_audi_nr_8do_601_165_k_tylko_zobacz.html Tylko nie wiem dokładnie które bo nie mam z czym porównać
  11. ems odpowiedział(a) na ems temat w Lifestyle i Hydepark
    Byłem dziś zgłosić na Policję. Najpierw dyżurny w ramach wystraszenia petenta zaczął mówić o 2 godzinnym czasie oczekiwania na przyjęcie zgłoszenia i upewnił się czy na pewno chcę tyle czekać a poźniej po jakiś 30 min. zostałem przyjęty. O parkingu myślałem ale na razie brak miejsc. Poza tym parking nie jest zadaszony wiec zima i tak musze odsnieżać auto a naćkane w nim jest tak, że po zaparkowaniu ciężko z auta wyjśc.
  12. ems odpowiedział(a) na ems temat w Lifestyle i Hydepark
    pod warunkiem, że masz zabezpieczenia na śrubach bo inaczej to Ci całe felgi rypną
  13. ems odpowiedział(a) na ems temat w Lifestyle i Hydepark
    Przy okazji spece uszkodzili każdą felgę podważając dekielek czyms twardym
  14. ems odpowiedział(a) na ems temat w Lifestyle i Hydepark
    szkoda, że są ludzie, którzy nakręcają tą całą spiralę kupując kradzione za 1/3 ceny
  15. ems odpowiedział(a) na ems temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzwoniłem do ASO, koszt dekielka do felgi s-line 150 pln tak więc komplet wychodzi 600 pln. Tylko w tym popie..... kraju kupno nowych wiąże się z ich natychmiastową utratą. Jade zaraz na komende zgłosić kradzież zdając sobie sprawę, że umorzą z powodu nie wykrycia sprawcy. Zresztą jak im podałem numer rej. auta marke i kolor auta które wjechało w moje to też sprawa się ciagnie od roku i nie mogą znależć właściciela. Najgorsza jest ta bezsilność ....
  16. Tak się pożalę. Dzisiejszej nocy zginęły mi 4 dekielki od felg. Myślałem o kupnie ale doszło do tego, że nie wiem czy jest sens bo ukradną mi kolejne. Lustra ginęły 3 razy, ąż je w końcu oznakowałem. Wrocław to złodziejskie miasto.
  17. ems odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Dzięki za info, może przyda sie na przyszłość Jeździłem od rana w poszukiwaniu zakładu ale jak juz był otwarty to kolejka na pare godzin czekania.
  18. ems odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Witajcie, potrzebuję jutro (sobota) z samego rana odwiedzić wulkanizatora, macie jakiegos pewniaka otwartego od wczesnych godzin tj. 7-8 ? Ps. najchetniej odwiedziłbym jakiegos 24h ale o tej porze raczej marne szanse.
  19. dokładnie ta [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 20:50_________________________________________________auto odebrane, tarcza weszła bez zdejmowania jarzma po jego wczesniejszym oczyszczeniu
  20. dzięki za szybką odpowiedź, śruby już zamówione i jutro zwrotnica w dół i próba wykręcenia cholernej śruby
  21. Podjechałem dziś profilaktycznie na sprawdzenie stanu tylnych hamulcy i okazało się, że do wymiany są zarówno tarcze jak i kolcki. Tarcze ATE, klocki TRW. Zacisk zszedł i mechanicy wyjeli tarcze. Problem powstał przy próbie założenia nowej, gdyż opierała sie o jarzmo ? W związku z powyższym zaczeli odkręcac jarzmo noi jedna ze śrub sie obrobiła i za cholere nie puściła ... Czy do wymiany tarczy w tym modelu auta trzeba zdejmowac jarzmo ?
  22. Ile w waszych okolicach kosztuje czyszczenie (nie regeneracja) turbiny wraz z wyjęciem i założeniem ?
  23. Hmmm autko było logowane cały czas podczas robienia programu, ja sie osobiście na tym nie wyznaje więc nie wiem nawet gdzie patrzeć ...
  24. tak, soft był robiony w Dynosofcie, tutaj link do wykresu http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_19_tdi_130_by_dynosoft-t77997.0.html Co z tym termostatem ? wymaga wymiany ? Sprężarka do czyszczenia czy próbować jakoś rozruszać kierownice ?
  25. z tego co wyczytałem na forum ma być powyzej 80 stopni i taka według 001 jest ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.