Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ems

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ems

  1. W czym mozna doszukiwac sie przyczyny przeładowywania turbo awx/avf w jednych przypadkach i trzymaniu zadanych parametrów w innych egzemplarzach ?
  2. Po wrocku jeżdże na codzień czasami zaglądam do Wałbrzycha, zawieszenie 1BV i z mojej perspektywy wybór 17" jest optymalny. Moge pokonywać nasze drogi szybko z zachowaniem komfortu, chociaz po Wałbrzychu to raczej turlam się. Jeśli natomiast ma byc blink blink to bierz 18"
  3. a tu dla porównania wykresy z maha:
  4. z czego wynika ten dołek przy 6200 obr. ?
  5. Dzieki Ci dobry człowieku Rozebrałem boczek, powypinałem wtyczki z wzmacniacza, powpinalem, błedy skasowałem i na razie po przejechaniu 500 km nie pojawiły sie Ps. porobilem foty z prac wiec w wolnej chwili postaram sie wrzucic do kompletu avanta
  6. super opis czy ktoś mógłby wrzucić fotke lub chociaż opis gdzie szukac tego wzmacniacza w przypadku avanta ?
  7. tyle na ile będzie pozwalał stan Twojego motoru
  8. miło było poznać i widzieć banana na twarzy właściciela po przeprowadzonej jeździe próbnej :> seria wyszła troche mniejsza niż moja natomiast przyrost wiekszy (u mnie turbo zaczynalo juz przeładowywać) miałem okazje podziwiać tył auta przy ostrym bucie i batorego nie ma
  9. to moze podjade z ciekowości spojrzeć co tam wyjdzie ? motor taki sam jak mój widze
  10. lepiej klepnąć kolejnego pustego posta ? z tego co patrzyłem to na forum jest pełno wykresów MrMotors czy Mastersa ale nie znalazłem seryjnego AVF'a robionego przez Dynosoft. Teraz jest więc można sobie porównać przebiegi krzywych.
  11. Tak, ale pozniej byl u Rogala, gdzie wyszlo 187PS. Jest gdzieś wykresik z porównaniem tej ostatniej wersji softu z mastersowa ?
  12. Z tego co widze w watku Prezesa http://www.a4-klub.pl/smf/moc_przybyla_powered_by_ctv_tuning_i_mt-t1767.0.html to wyniki były identyczne z Łukasza
  13. silnik to avf spojrzałem i Łukasz miał 175 Km i 369 Nm
  14. Tu chyba wypowiedzieć powinny sie osoby, dla których to jest chleb powszedni np. Rogal lub Mirass
  15. sadze, ze wyniki seryjnego softu nie są żadnym wyznacznikiem osiagów uzyskanych po modyfikacji softu. Modyfikujesz tak żeby było bezpiecznie, a w tym przypadku przy wyzszych wynikach juz nie było. Jasne że chciałbym widzieć marketingowe 170 KM i 370 Nm ale jesli osoba pisząca soft twierdzi, że lepiej będzie mniej to jej ufam.
  16. Softów w sumie powstało kilka, po pierwszym z nich wyskoczyło 169 KM i 369Nm ale była zbyt wysoka temp w dolocie i turbo góra zaczynało przeładowywać.
  17. No to wróciłem z Dynosoftu, efekty pracy Mirassa znajdziecie tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_19_tdi_130_by_dynosoft-t77997.0.html
  18. Taki modzik zawitał dziś w moim aucie ... Niestety nie udało sie zczytać orginalnego oprogramowania za pomoca kabla w związku z czym trzeba było bezposrednio pod kompa sie podpiąć. A oto wyniki pracy Mirassa: http://img205.imageshack.us/img205/7381/oba.jpg
  19. Dzieki za super szybką odpowiedź Rozumiem, że to oznaczenie czerni ? Bo jak je przyłożyłem do jakiś zamienników to wyglądały na ciemnoszare co mnie trochę zmyliło. Jeśli tak to zamawiam w aso czarne :>
  20. W którym miejscu jest zaszyty ? Na nalepce z tyłu dywanika widze (foto zaczerpniete z allegro):
  21. Ile wyjdzie tyle będzie bardziej interesuje mnie przebieg krzywej momentu obrotowego ale miło by było gdyby do mojej bazy doszło +30KM
  22. ja mam avf i planuje na razie tylko poprawienie fabryki
  23. Po ponownym zazłożeniu obejmy było odbrze przez 2 dni, dziś stuki znów sie pojawiły Patrze pod auto i widze, że osłona znów sie zsuneła Nie wiem jak to jest mozlwie ale kupowałem przegub lobro ( w komplecie osłona i reszta pierdółek ) i wygląda na to, że przegub ma podtoczenie na osłone a osłona takowego nie ma
  24. Jedź do Łodzi do nagazu na stefanowskiego na obciążeniówke i zweryfikujemy wyniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.