Treść opublikowana przez maciekg
-
LPG - kwestie formalne
Jeżeli założyłem instalację gazową w marcu br., a w maju kończy mi się przegląd to muszę płacić 160 zł za badanie techniczne dla samochodów z gazem? Przy zakladaniu instalacji gazownik chyba mi mowil, ze badanie robi sie dopiero za rok. A moze zle go zrozumialem?
-
Wymiana wahaczy przednich
To faktycznie ceny zaporowe, u mnie placi sie polowę tego.
-
Wymiana wahaczy przednich
OK! A ile biorą za robotę? Moze sobie skoczę do Warszawki jak to dobrzy fachowcy od zawieszenia.
-
Wymiana wahaczy przednich
Dzwonilem do swojego warsztatu (mają kontakt z roznymi hurtowniami) i gosc powiedzial, ze w ogole nie czai tej firmy , Jezeli pelne zawieszenie ma kosztowac 980 zł to w przypadku awarii ktoregos wahacza, zdecyduję się na wymianę całości. Wit_s kiedys przy okazji czy moglbys sie zapytac z jakiej hurtowni, dystrybutora zamawiają czesci z tej firmy.
-
Wymiana wahaczy przednich
Szukam, dzwonie... i nie moge zlaleźć sklepu, bądź dytrybutora tej firmy w Polsce.
-
[LPG ALL] Śmierdzi gazem w samochodzie
Chyba za bardzo chwalilem swoją instalację. Zapach gazu dochodzi z przednich nawiewów i czuć tylko wtedy, gdy wlacze obieg powietrza z zewnatrz. Muszę pojechać do gazownika, ten przypadek chyba gwarancja BRC obejmuje?
-
Wymiana wahaczy przednich
W ofercie foty i intercars nie widze tej firmy? Skad ten towar?
-
[B5 95r. 1.6 ADP] Wymiana łożyska przedniego?
Jezeli lozysko jest zuzyte to slychac tylko szum? Dzisiaj zauwazylem, ze jak jade prosto po idealnej szosie to cos mi chrobocze z przedniego zawieszenia. Trudno ustalić, czy z prawej, czy z lewej strony.
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
Każda z ww. wydaje się przybajerzona i wyglada po ch %$^& ju. Tylko oryginał 0000.
-
piana w zbiorniczku płynu
Wyobraźcie sobie, że w moim przypadku zapienienie w zbiorniczku chłodnicy spowodowane bylo tym, ze poprzedni właściciel lub ktoś inny (jakas włoska oferma) wlała plyn do spryskiwaczy, w wyniku czego płyny się zważyły. Przynajmniej taka była diagnoza mojego mechanika. Toż to szok.
-
piana w zbiorniczku płynu
Nie masz sie co zastanawiac, tylko trzeba wymieniac plyn, groszowa sprawa. Jak kupilem swojego tez mialem zapieniony.
-
piana w zbiorniczku płynu
Plyn do spryskiwaczy czy plyn do chlodnicy.
-
Gdzie jest przepustnica [a4 1.8]
Czy da sie to zrobic bez rozlania plynu z chlodnicy?
-
[B5 ADR] Ciśnienie pompy olejowej silnika
Wartosci kontrolne ciśnienia oleju wg ksiazki "Sam naprawiam...: ADR Cisnienie wlączenia - 120-160 kPa Bieg jałowy 100-350 kPa 3000 tys. obr. 500-700 kPa Pisz dalej jak wyglada sprawa. Pozdro!
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
A ja upolowalem swoją na "gratce". W sobote znalazlem ogloszenie (od razu mialem przeczucie, ze to jest ten samochód), w niedziele pojechalem zobaczyc (miejsce oddalone ok. 200 km). Rejestracja, akcyza trwala 2 tygodnie, w tym czasie zaliczylem prawie bezsenne noce. Wreszcie ją odebralem i do dzisiaj nie moge uwierzyc, ze jestem wlascicielem takiej fury! Marzenia się spełniają, nie chcę innego samochodu!
-
Opony 195 55 r16 kto ma?
Ktory rozmiar przyjmujecie do kalkulacji ? 185 65 R15 (seryjny) czy 195 65 R15 (opcjonalny) ? Wychodzi na to, ze przy: 185 dla felgi R16 najdoskonalszy rozmiar to 195/55R16 roznica srednic 0,1 % a 195 dla felgi R16 to 205/55R16 roznica srednic 0,4%. Reasumując najdoskonalsza opona dla felgi R16 to rozmiar 195/55/R16 biorąc pod uwagę takie czynniki jak: roznica srednic, komfort jazdy (koleiny), zuzycie paliwa. (?)
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Chłopie... jak mozna spartolić taki piękny samochód.
-
PROBLEM Z "WYśWIETLACZEM TEMPERATURY ZEWNęTRZNEJ"
Kolego twoje pytanie chyba trafi do kosza :-)
-
jakie zarowki w halogeny zeby swiecily na bialo???
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=8589&highlight=%B6wiat%B3o
-
[B5 ADR] Silnik ADR w A4 i VW
Czy w passacie silnik o oznaczeniu ADR jest identyczny co w naszych A4? Czy to zbieznosc nazwy kodu?
-
[B5 ADR] Ciśnienie pompy olejowej silnika
Informacje o popychaczach. http://www.zss.pl/~moto/www_popychacze/popychacze09.htm
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
Moj wujek na poczatku lat 90' jezdzil duzym fiatem do Tucji , a ja sie boje pojechac Audi do Chorwacji
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
Zblizają się wakacje i tak sobie myslę, gdzie by skoczyc na urlop. W zwiazku z tym, ze jest instalacja gazowa i jezdzi sie prawie za darmo to odleglosc nie ma najmniejszego znaczenia. Martwi mnie tylko awaryjność mojego samochodu ( http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9659 ). Ciekawe co jeszcze moze sie popsuc podczas wyjazdu w dlugą trasę. Nie chcialbym byc "zlawetowany" z powrotem do domciu Napiszcie co jeszcze mozna sprawdzic, co wymienic przed wyjazdem.
-
[ALL B5] Podnośnik szyby - jego ostatnie chwile???
Skoro jest temat o automatycznie wysuwanej szybie to napisze o moim przypadku. Otoz w chwili, gdy kupilem samochod (z Wloch) okno w ogole sie nie otwieralo, wiec zaprowadzilem go do pewnego magika. "Fachowiec" stwierdził, ze silnik nie dziala i jest do wymiany. Juz nie pamietam ile sobie za to zaspiewal, ale postanowilem sprawe wziac w swoje rece. Rozkrecilem cale drzwi i co sie okazalo... te plastikowe slizgi byly calkowicie rozwalone, a stalowa linka byla zablokowana takimi plastikowymi paskami, zeby szyba sie nie wysuwala!. Normalnie kopara mi opadla... jak mozna bylo zrobic taką fuszerkę (wloscy mechanicy), a nasz mechanik okazal sie zwyklym zlodziejem, albo w ogole nie sprawdził co w trawie piszczy. Za slizgi zaplacilem 60 zlotych (od kolejnego zlodzieja), ale szyba w koncu działa.
-
[B5 ADR] Ciśnienie pompy olejowej silnika
Ile kosztuje caly silnik?. Nie ma sensu ladowac sie w takie koszty na same popychacze z ryzykiem wystapienia podobnej awarii w przyszlosci. W moim przypadku - ADR to koszt okolo 1000-1500 zł. Rowniez bralem pod uwage wymianę popychaczy, ale doszedlem do wniosku, ze to nie nie oplaca. (Jak dlugo jestes wlascicielem tego samochodu?)