Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciekg

  1. Jeżeli założyłem instalację gazową w marcu br., a w maju kończy mi się przegląd to muszę płacić 160 zł za badanie techniczne dla samochodów z gazem? Przy zakladaniu instalacji gazownik chyba mi mowil, ze badanie robi sie dopiero za rok. A moze zle go zrozumialem?
  2. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    To faktycznie ceny zaporowe, u mnie placi sie polowę tego.
  3. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    OK! A ile biorą za robotę? Moze sobie skoczę do Warszawki jak to dobrzy fachowcy od zawieszenia.
  4. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Dzwonilem do swojego warsztatu (mają kontakt z roznymi hurtowniami) i gosc powiedzial, ze w ogole nie czai tej firmy , Jezeli pelne zawieszenie ma kosztowac 980 zł to w przypadku awarii ktoregos wahacza, zdecyduję się na wymianę całości. Wit_s kiedys przy okazji czy moglbys sie zapytac z jakiej hurtowni, dystrybutora zamawiają czesci z tej firmy.
  5. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Szukam, dzwonie... i nie moge zlaleźć sklepu, bądź dytrybutora tej firmy w Polsce.
  6. Chyba za bardzo chwalilem swoją instalację. Zapach gazu dochodzi z przednich nawiewów i czuć tylko wtedy, gdy wlacze obieg powietrza z zewnatrz. Muszę pojechać do gazownika, ten przypadek chyba gwarancja BRC obejmuje?
  7. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    W ofercie foty i intercars nie widze tej firmy? Skad ten towar?
  8. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jezeli lozysko jest zuzyte to slychac tylko szum? Dzisiaj zauwazylem, ze jak jade prosto po idealnej szosie to cos mi chrobocze z przedniego zawieszenia. Trudno ustalić, czy z prawej, czy z lewej strony.
  9. Każda z ww. wydaje się przybajerzona i wyglada po ch %$^& ju. Tylko oryginał 0000.
  10. Wyobraźcie sobie, że w moim przypadku zapienienie w zbiorniczku chłodnicy spowodowane bylo tym, ze poprzedni właściciel lub ktoś inny (jakas włoska oferma) wlała plyn do spryskiwaczy, w wyniku czego płyny się zważyły. Przynajmniej taka była diagnoza mojego mechanika. Toż to szok.
  11. Nie masz sie co zastanawiac, tylko trzeba wymieniac plyn, groszowa sprawa. Jak kupilem swojego tez mialem zapieniony.
  12. Plyn do spryskiwaczy czy plyn do chlodnicy.
  13. Czy da sie to zrobic bez rozlania plynu z chlodnicy?
  14. Wartosci kontrolne ciśnienia oleju wg ksiazki "Sam naprawiam...: ADR Cisnienie wlączenia - 120-160 kPa Bieg jałowy 100-350 kPa 3000 tys. obr. 500-700 kPa Pisz dalej jak wyglada sprawa. Pozdro!
  15. A ja upolowalem swoją na "gratce". W sobote znalazlem ogloszenie (od razu mialem przeczucie, ze to jest ten samochód), w niedziele pojechalem zobaczyc (miejsce oddalone ok. 200 km). Rejestracja, akcyza trwala 2 tygodnie, w tym czasie zaliczylem prawie bezsenne noce. Wreszcie ją odebralem i do dzisiaj nie moge uwierzyc, ze jestem wlascicielem takiej fury! Marzenia się spełniają, nie chcę innego samochodu!
  16. Ktory rozmiar przyjmujecie do kalkulacji ? 185 65 R15 (seryjny) czy 195 65 R15 (opcjonalny) ? Wychodzi na to, ze przy: 185 dla felgi R16 najdoskonalszy rozmiar to 195/55R16 roznica srednic 0,1 % a 195 dla felgi R16 to 205/55R16 roznica srednic 0,4%. Reasumując najdoskonalsza opona dla felgi R16 to rozmiar 195/55/R16 biorąc pod uwagę takie czynniki jak: roznica srednic, komfort jazdy (koleiny), zuzycie paliwa. (?)
  17. Chłopie... jak mozna spartolić taki piękny samochód.
  18. Kolego twoje pytanie chyba trafi do kosza :-)
  19. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=8589&highlight=%B6wiat%B3o
  20. maciekg opublikował(a) temat w 1.8
    Czy w passacie silnik o oznaczeniu ADR jest identyczny co w naszych A4? Czy to zbieznosc nazwy kodu?
  21. Informacje o popychaczach. http://www.zss.pl/~moto/www_popychacze/popychacze09.htm
  22. Moj wujek na poczatku lat 90' jezdzil duzym fiatem do Tucji , a ja sie boje pojechac Audi do Chorwacji
  23. Zblizają się wakacje i tak sobie myslę, gdzie by skoczyc na urlop. W zwiazku z tym, ze jest instalacja gazowa i jezdzi sie prawie za darmo to odleglosc nie ma najmniejszego znaczenia. Martwi mnie tylko awaryjność mojego samochodu ( http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9659 ). Ciekawe co jeszcze moze sie popsuc podczas wyjazdu w dlugą trasę. Nie chcialbym byc "zlawetowany" z powrotem do domciu Napiszcie co jeszcze mozna sprawdzic, co wymienic przed wyjazdem.
  24. Skoro jest temat o automatycznie wysuwanej szybie to napisze o moim przypadku. Otoz w chwili, gdy kupilem samochod (z Wloch) okno w ogole sie nie otwieralo, wiec zaprowadzilem go do pewnego magika. "Fachowiec" stwierdził, ze silnik nie dziala i jest do wymiany. Juz nie pamietam ile sobie za to zaspiewal, ale postanowilem sprawe wziac w swoje rece. Rozkrecilem cale drzwi i co sie okazalo... te plastikowe slizgi byly calkowicie rozwalone, a stalowa linka byla zablokowana takimi plastikowymi paskami, zeby szyba sie nie wysuwala!. Normalnie kopara mi opadla... jak mozna bylo zrobic taką fuszerkę (wloscy mechanicy), a nasz mechanik okazal sie zwyklym zlodziejem, albo w ogole nie sprawdził co w trawie piszczy. Za slizgi zaplacilem 60 zlotych (od kolejnego zlodzieja), ale szyba w koncu działa.
  25. Ile kosztuje caly silnik?. Nie ma sensu ladowac sie w takie koszty na same popychacze z ryzykiem wystapienia podobnej awarii w przyszlosci. W moim przypadku - ADR to koszt okolo 1000-1500 zł. Rowniez bralem pod uwage wymianę popychaczy, ale doszedlem do wniosku, ze to nie nie oplaca. (Jak dlugo jestes wlascicielem tego samochodu?)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.