Treść opublikowana przez maciekg
-
Odkrywamy nieznane piwa
Jako, że jestem smakoszem dobrego piwa zakladam temat o lokalnych, czesto nieznanych browarach. Jako pierwsze na szczególną uwagę zasługuje moje odkrycie w Biedronce LEŻAJSK PEŁNE, Wyczytalem gdzies na www., że Browar Leżajski jako jedyny w Polsce i Europie do produkcji piwa używa wody która nie jest specjalnie uzdatniana, piwo z prawdziwej źródlanej wody.
-
[B5 ADR] Problem kontrolką oleju po jego wymianie
Opisz sytuację kiedy zapala sie kontrolka. na zimnym cieplym, podczas szarpniecia itp
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Nasi zagrają piękny, emocjonujący mecz moze nawet wygrany (jak to zwykle bywa w meczach o pietruszkę). Niemcy pociagną Austriaków 3:0.
-
Mały, tani samochód terenowy
Jaki ?
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
Racjaaa... do tego ziarka slonecznikowe lub orzeszki ziemne
-
[B5 AEB] Po wymianie oleju zapala się kotrolka oleju co jakis czas.
Poszukaj na forum tematu o zasyfionym smoku w okolicach miski olejowej. Niektorym to pomoglo. Czy popychacze czasem stukają ?
-
Słuchanie radia - poblokowane lacze.
W pracy mam takie łącze, ze nic nie mozna sciagnac ani słuchac. Wszystko jest zablokowane. Znacie moze jakas stacje, ktora umozliwia słuchanie radia i omija wszystkie ograniczenia ? Pewnie chodzi tu o inne linki niz asx, mp3, m3u itp.
-
Psy sikają na moją A-4
Mój piesek sika tylko na francuskie samochody
-
[B5 ADR] Czy to mogą być popychacze, napinacz, łańcuch rozrządu (video) ?
Święte słowa. Sprawdzam przy następnej wymianie oleju.
-
[ALL] Prosba o sterowniki do interfejsu viaken
Bardzo prosze o wystawienie driverów do viaken obd k+l te z oficjalnej www nie dzialaja Pisze ź telefonu help
-
[B5 ADR] Zużycie oleju waszych ADR`ów
0.5 LItra na 10 tys. Przebieg 225 tys.
-
[B5 ADR] Nie działa licznik przebiegu i prędkościomierz
Jakos nie mialem czasu pojechac do mechanika, w ogole to przewaznie dziala ten licznik. Dzisiaj sprawdzilem vagiem i pokazalo taki blad: 16885 - Vehicle Speed Sensor: Implausible Signal P0501 - 35-10 - - - Intermittent Kurde ja sie nie znam na samochodach, w ktorej czesci samochodu znajduje się ten czujnik Co mam rozkrecic zeby sie do tego dobrac.
-
[B5 SEDAN] Miejsce na wzmacniacz
A gdzie najlepiej umiescic wzmacniacz o takich wymiarach 386 x 48 x 253 mm (magnat rock 6000)
-
[B5 SEDAN] Miejsce na wzmacniacz
Tak sie zastanawiam gdzie mozna zainstalowac wzmacniacz w aucie. Proszę o fotki.
-
[ALL] Wyważenie koła
Jesli w tamtym roku zalozone byly wywazone alufelgi z nowymi letnimi oponkami to przy obecniej zmianie z zimowek na letnie trzeba ponownie robic wywazenie ? Zimowe opony zalozone były na felgach stalowych, a letnie na alusach.
-
[B5 ADR] Nie działa licznik przebiegu i prędkościomierz
Umowilem na jutro mechanika w tej sprawie, a tu dzwoni zonka, ze juz wszystko dziala W czwartek, piatek i sobote ciagle padal deszcz i auto w tym czasie duzo jezdzilo , czy mozliwe, ze dostala sie gdzies woda i bylo zwarcie? Hmmm.... Niedawno wygluszalem drzwi i zainstalowane zostaly glosniki 16, moze to miec jakis zwiazek z czujnikiem predkosci? [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 15:46 _________________________________________________Ajj.... jednak znowu nie działa, tzn. przerywa, jednak pojade do tego mechanika.
-
[B5 ADR] Nie działa licznik przebiegu i prędkościomierz
Jak sie do tego dobrac ? Czy nr czesci do mojego modelu to 012 409 191 D ?
-
[B5 ADR] Nie działa licznik przebiegu i prędkościomierz
Zauwazylem, ze nie dziala mi wskazowka predkosciomierza, a pod nią również licznik przejechanych kilometrów -elektroniczy-zatrzymał się na 223811 km . Od czego mozna zaczac poszukiwac usterki po vag`u? * w prefixie podajemy kod nadwozia oraz silnika [Musashi]
-
[B5 ADR] Jak nie użytkowac silnika - smoła w silniku - przyczyna: olej mineralny
marewel: A co sie dzialo z tym silnikiem ? Jaka byla przyczyna odkrecenia pokrywy ? Ktory to rocznik ?Czy stukaly popychacze ?
-
Transmisja EURO 2008
Zgoda, ale w telewizji N nie ma Polsatu.... Chcialoby sie rowniez obejrzec wszystkie mecze.
-
Transmisja EURO 2008
Euro 08 tuz tuz, a ja dalej nie mam TV do ogladania wszystkich spotkań na zywo. W N`ce, ktora posiadam chyba raczej nie ma szans nawet na mecze naszych pilkarzy poniewaz prawo do nadawania posiada TV Polsat. Podobno euro ma byc dostepne odplatnie rowniez drogą internetową. Hmmm.... juz nie wiem co mam robic. Cyfrowy Polsat HD reklamuje sie technologią wysokiej rozdzielczosci, ale chyba nie warto sie z nimi wiazac przez 2 lata. Moze znacie jakas inna stacje gdzie beda nadawane wszystkie mecze na zywo ?
-
Cyfrowy Polsat na 2 telewizorach
Mam 2 telewizory - 1 w pokoju i 1 w kuchni tak sobie myślę, że jeśli podlacze dekoder cyfrowego polsatu do tego rozgałęźnika http://www.allegro.pl/item341936810_rozgaleznik_euro_5_gniazd_euro_f_vat.html i z rozgaleznika poprowadze 2 kable euro do 2 telewizorów to czy bedzie mozna ogladac ten sam obraz na 2 telewizorach ?
-
Wybór telewizora LCD 32'
Jesli chodzi o konsole to xbox 360 w cenie 650 PLN! http://www.saturnpolska.com/bluecity/oferta_specjalna/zobacz/
-
[B5 AEB] Opiłki aluminum w oleju - pomocy
Czy w roczniku 1998 nie ma czasem tego nowszego typu napinacza? Elektroniczny kosztuje cos kolo 1700 ?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Robota skończona. Efekt jest oszalamiający! Chcialem jeszcze dodac, ze maty soudal 22,5cm x 10 metrów wystaczy na pare drzwi i jeszcze zostanie.