Treść opublikowana przez Peter
-
[ALL] zwiększone spalanie (?)
Po miescie, w korkach ? W moim miescie zazwyczaj nie ma korkow, ale mam na mysli typowa jazde po miescie
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Tylko gorzej Wojtas jak komus nasciemniales ze masz 1.8 a potem bys musial sie z taka zmierzyc :razz: Chyba by cie wysmiali :smile:
-
[ALL] zwiększone spalanie (?)
Bez przesady... Przy normalnej jezdzie bez butowania 15 l to stanowczo za duzo. Mi pali ok 11-12 l
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Gdzies czytalem ze na myjni bezdotykowej jest uzywane tyle chemii ze bardzo niszczy lakier po jakims czasie takiego mycia
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Zazwyczaj myje na swoim podworku, a jak mi sie nie chce to jade do myjni recznej i mam auto wyczyszczone z zewnatrz i w srodku za 20 zl z woskowaniem :mrgreen:
-
Fotki mojej A4 :)
a widziales orginalne do audi?? Jak kupilem auto, to pierwsze co zrobilem te je wywalilem
-
seryjne felgi
RYSIEK ty chyba nie masz problemu z serjnymi felgami w swoim RS4 :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
Mnie odpowiada opcja, zeby bylo na malym odludziu ale blisko do miasta. W przypadku jak bedziemy impreze robic to zeby ktos pal nie wzywal :razz: No i zeby bylo blisko do jakiegos klubu, bo zgnijemy siedziac caly czas w 1 miejscu
-
Zderzak przedni RS4
Kaziu_Wichura jak juz chcesz zakladac zderzak od RSa to nie zakladaj grilla od S4 bo zepsujesz efekt (to tak na przyszlosc)
-
Grill Mattig czy S4?
Mnie bardziej podoba sie od S4. Z grillem Mattiga wyglada jakby czegos mu brakowalo
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Ja mam z '94 z lampami BOSCHa :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
Baldie to ja sie z toba zabiore
-
Zlot Mazury Lipiec
Moze ja bym tez pojechal... Tylko czemu tak daleko :roll:
-
A4 + RS6
Autko bardzo fajne, ale tez jakos nie chce mi sie wierzyc zeby sam wydech dal 30 KM :roll: Prawdopodobniejsze by to bylo przy silniku wysokopreznym i zrobieniu wydechu przelotowego, ale przy N/A dla mnie to dosyc zaskakujace :smile:
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
Da sie cos zrobic, ale za ogromna kase i to jest wogolne nieoplacalne
-
Spalanie
Ja bym tam Wojtas kupowal Audi z silnikiem 2.0 TFSI 220KM
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
Tak jak Traviz mowi, wydech musi byc odpowiednio wyliczony bo cisnienie musi byc odpowiednie w calym ukladzie. Jak bedzie za niskie to silnik bedzie slabszy na nizszych obrotach. Chyba nie ma tuningowych dedykowanych wydechow do ADR :?:
-
Audi A4 1.8 ADR '95
Nie no Dziarule zdenerwowala mnie wypowiedz malinatora, ktory stwierdzil ze neguja tuning konserwatysci, ktorych na tym forum podobno jest "od groma". Zrozumialem wypowiedz malinatora, ze wyglada na to jakbym sie urwal z choinki i wypowiadal na ten temat. Przesadzilem troche z opinia na temat auta Kazia Wichury, za co wielkie sorry. Pod wplywem emocji zawarlem moja opinie w zbyt mocnych slowach...
-
dobry mechanik
Juz istnieje taki dzial http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=67
-
Audi A4 1.8 ADR '95
Czy myslisz ze robienie auta po wiejsku to konserwatyzm :?: Jak wyznaje zasade, ze jak cos sie robi to pozadnie. Laminat i siatex to dla mnie wioska. Owalny wydech i brewki to juz bum sprzed paru lat, teraz uwazane za niezbyt gustowne. Robienie z auta choinki mowi samo za siebie... Mozna cos robic z gustem i smakiem, np. uzywajac czesci od audi s4 lub rs4 albo Rieger, Neodesign. Wszystko oczywiscie do siebie tez nie pasuje. Dalej myslisz ze to konserwatywne spojrzenie :?: Kazdemu pasuje inny styl...
-
Audi A4 1.8 ADR '95
Cos dziwnego masz na masce... :razz: Ten laminat, siatex i brewki bym wywalil, no i koncowka wydechu zajezdza wioska. Ale poza tym OK
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
Bardzo fajna :mrgreen: Policja nie zatrzymala cie jeszcze za ciemne szybki z przodu :?:
-
Problem z centralnym zamkiem
Nie mam lutownicy w domu. Zostawie jakiemus mechanikowi, niech on sie z tym bawi
-
Problem z centralnym zamkiem
Ostatnio zaczely mi sie problemy z centralnym zamkiem :roll: Po przekreceniu kluczyka od strony kierowcy otwiera sie tylko zamek przy tych wlasnie drzwiach. Natomiast po zamknieciu drzwi automatycznie otwieraja sie pozostale zamki. Gdy otwieram kluczykiem drzwi od strony pasazera to normalnie wszystkie zamki od razu sie otwieraja :???: Moze to byc problem pompy centralnego :?:
-
[RS4] Moja Czworka...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nic dodac, nic ujac ...