Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piasek k-6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piasek k-6

  1. Sprawdzałem opinie w necie na temat opon (nexen) i w skali od 1-6 średnia jest 4.9 wiec całkiem nieźle wypadły tez myślałem nad zakupem tych opon ale się waham bo ta firma mało znana:/
  2. tak a przejeżdżałeś
  3. moja, bo zjechałem na jego pas aby zjechać z ronda a on jechał swoim.Dzisiaj albo jutro koleś z warty przyjedzie nacyka zdjęć i na warsztat wstawiam auto:/ wściekły jestem jak cholera no ale trudno już nie cofnę czasu.
  4. dokladnie dokładnie jak Kolega napisał nie zdążyłem wyhamować jak się wpasowałem w jego felge bo on nawet nie hamował.
  5. Tragedii nie ma no ale przedni błotnik, prawy błotnik, maska i reflektor prawy wymiana.i żona ma nogę w gipsie(zerwany mięsień łydki) [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 11:50_________________________________________________ Tę żółta ereske widziałem wczoraj na rondzie wiatraczna:) furka Kot:)zaparło mi dech w piersi a moja żonka kazała mi sie przestac ślinić bo obciach robię
  6. Ja wczoraj byłem pozytywnie nastawiony do świata, zakupiłem felgi chciałem jeszcze zdążyć je założyć aby się pochwalić na spocie ale niestety wczoraj nie dojechałem :> miałem stłuczkę pod Arkadia z autobusem.
  7. jak zwykle biurokracja:/ No ale skoro zarząd firmy w tej sprawie się zebrał to znaczy ze do końca nie maja nas w swoim głębokim ... poważaniu:)
  8. Wydaje mi się że z takim zapytaniem do Audi można wystąpić.Jak mówi stare powiedzenie "kto pyta nie błądzi". może uda sie cos tym wskórać jak sie nie uda to trudno ale zawsze będziemy mogli powiedzieć ze próbowaliśmy a że wyszła d*pa to trudno a jak sie uda cos wywalczyć to dopiero wtedy co poniektórym opadną szczęki:) Ja sie z miła chęcia dopisze do tego pomysłu nic mi nie zaszkodzi a może i nawet cos pomoże. Pozdrawiam Piasek k-6
  9. śliczna ta mała torpeda:)gratuluje furki:)i ta RNS-e jest spoko rzadko spotykana w a3 a szkoda.ogólnie to super samochodzik jeszcze raz gratki:)
  10. No no furka bardzo ładna:)fele bardzo ładne:)wszystko jest bardzo w nim ładne:D super wnetrze ładny kolorek Pozdrawiam
  11. zapewne jest śliczny dla Ciebie no ale my nie ocenimy dopóki nie wstawisz zdjeć na forum:))
  12. no furka mymiata:)bardzo ładna sztuka:)i pod maska niezły wymiatacz:)gratuluje zakupu:)miłego użytkowania życzę
  13. hehe dobre:)ja moge sie dołozyc tylko trzeba ustalic kwestie po ile czasu u kazdego bedzie stal/jeździł:)i każdy od razu będzie mial swoj wskaznik temperatury oleju na FIS-ie :polew:
  14. m... moze masz racje to moglo nie byc w tym rodzaju silnika:/jesli wprowadziłem w bład to sorrka z góry:/
  15. Kolorek za***isty ale RNS-e koniecznie musisz wstawic.Ja mam BLB i nie mam filtra cząsteczek wiec Ty masz na bank BRE:) a i zrob koniecznie chip:)ja sie przymierzam juz 3 miesiąc ale wreszcie muszę się wziąć w garść i wybrać furmanką do Rogala:)
  16. Felga ładna ale lepiej wstawić już coś porządnego jak od RS-6 z17"min
  17. Prześliczna furka:)Bardzo ładny kolorek i środek ładnie wyposazony:)Felgi zostaja czy zmieniasz na inne???
  18. Ok jestem już po wymianie rozrządu w "MegaCar"(Przasnyska4) sama wymiana kosztowała mnie 400zł a części kupiłem wszystkie u Tom77 wiec cały rozrząd z wymianą wyszedł mnie 1200zł myślę ze to dobra cena. Co do "MegaCar" polecam ich gorąco bardzo dobra,miła i profesjonalna obsługa, dzwonili w sprawie każdej części która była dodatkowa skrzniona i pytali czy wymienić. Zrobili rozrząd plus parę dupereli w jeden dzień. Pozdrawiam Piasek K-6
  19. No niestety polują ale miejmy nadzieje ze żadnemu z nas to przykre zdarzenie sie nie przytrafi, ale wiadomo ze nie kazdy posiada takie urzadzenie do zagłuszania sygnału, wiec tak czy inaczej oplaca sie cos takiego zainstalowac:)
  20. Jak chcesz to mogę Ci dać namiar do kolesia który sprzedaje taniej nawigacje, jak cos to napisz do mnie PM
  21. Słyszałem ze Rogall potrafi naprawdę dużo zdziałać:)JA również będę chciał go odwiedzić jeszcze w tym sezonie Więc życzę powodzenia i jak największej ilości koni wyciągnięcia z silnika :>
  22. Też mi się wydaje ze będą za małe:/niepamiętam w którym wątku to bało ale był juz ten temat poruszany.Przewertuj strony w temacie Felgi i opony tam znajdziesz na bank:) Pozdrawiam:)
  23. Jeśli traci moc to może przepływomierz padł, a to w tedy wydatek kilku set złoty Zresztą najlepiej wstawić go do warsztatu i tam ci wszystko powiedzą
  24. Furka zajebi...:)Bardzo łądnie wygląda bez listw chrom.:)jak jeden z kolegów napomknął to czarne fele wstawic i bez kitu jedyna w swoim rodzaju:)Czekam z niecierpliwością na zdjęcia ze środka autka:)
  25. Jęsli chcesz dobry alarm/blokadę to daj znać (PM)mam kontakt do firmy która zakłada GPS w Twoim samochodzie i masz kontakt z samochodem 24/h i wiesz co się z nim dzieje:)Jak tylko buchną Ci furę dostajesz tel. od nich a oni powiadamiają w tym samym momencie policje i swoja ochronę.odzyskanie fury w 99,9% Wiadomo koszt jest tego urządzenia jak na pierwszy raz drogi bo 1700zł ale później masz spokój na dluuugi czas:) P.S. zniżkę masz w tedy na AC u większości ubezpieczycieli (50%-zniżki na AC) Pozdrawiam Piasek K-6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.