Treść opublikowana przez Piasek k-6
-
Czy to w miarę dobre opony ?
Sprawdzałem opinie w necie na temat opon (nexen) i w skali od 1-6 średnia jest 4.9 wiec całkiem nieźle wypadły tez myślałem nad zakupem tych opon ale się waham bo ta firma mało znana:/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak a przejeżdżałeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moja, bo zjechałem na jego pas aby zjechać z ronda a on jechał swoim.Dzisiaj albo jutro koleś z warty przyjedzie nacyka zdjęć i na warsztat wstawiam auto:/ wściekły jestem jak cholera no ale trudno już nie cofnę czasu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie dokładnie jak Kolega napisał nie zdążyłem wyhamować jak się wpasowałem w jego felge bo on nawet nie hamował.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tragedii nie ma no ale przedni błotnik, prawy błotnik, maska i reflektor prawy wymiana.i żona ma nogę w gipsie(zerwany mięsień łydki) [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 11:50_________________________________________________ Tę żółta ereske widziałem wczoraj na rondzie wiatraczna:) furka Kot:)zaparło mi dech w piersi a moja żonka kazała mi sie przestac ślinić bo obciach robię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wczoraj byłem pozytywnie nastawiony do świata, zakupiłem felgi chciałem jeszcze zdążyć je założyć aby się pochwalić na spocie ale niestety wczoraj nie dojechałem :> miałem stłuczkę pod Arkadia z autobusem.
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
jak zwykle biurokracja:/ No ale skoro zarząd firmy w tej sprawie się zebrał to znaczy ze do końca nie maja nas w swoim głębokim ... poważaniu:)
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Wydaje mi się że z takim zapytaniem do Audi można wystąpić.Jak mówi stare powiedzenie "kto pyta nie błądzi". może uda sie cos tym wskórać jak sie nie uda to trudno ale zawsze będziemy mogli powiedzieć ze próbowaliśmy a że wyszła d*pa to trudno a jak sie uda cos wywalczyć to dopiero wtedy co poniektórym opadną szczęki:) Ja sie z miła chęcia dopisze do tego pomysłu nic mi nie zaszkodzi a może i nawet cos pomoże. Pozdrawiam Piasek k-6
-
[INNE] 8P by Miro
śliczna ta mała torpeda:)gratuluje furki:)i ta RNS-e jest spoko rzadko spotykana w a3 a szkoda.ogólnie to super samochodzik jeszcze raz gratki:)
-
[B7 BRE] Kolejna b7 na forum :)
No no furka bardzo ładna:)fele bardzo ładne:)wszystko jest bardzo w nim ładne:D super wnetrze ładny kolorek Pozdrawiam
-
[ALL B7] MAM SWOJE WYMARZONE !!!
zapewne jest śliczny dla Ciebie no ale my nie ocenimy dopóki nie wstawisz zdjeć na forum:))
-
[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2
no furka mymiata:)bardzo ładna sztuka:)i pod maska niezły wymiatacz:)gratuluje zakupu:)miłego użytkowania życzę
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
hehe dobre:)ja moge sie dołozyc tylko trzeba ustalic kwestie po ile czasu u kazdego bedzie stal/jeździł:)i każdy od razu będzie mial swoj wskaznik temperatury oleju na FIS-ie :polew:
-
[B7 BLB] Już nie taka nowa A4 :) W koncu czas pokazać:)
m... moze masz racje to moglo nie byc w tym rodzaju silnika:/jesli wprowadziłem w bład to sorrka z góry:/
-
[B7 BLB] Już nie taka nowa A4 :) W koncu czas pokazać:)
Kolorek za***isty ale RNS-e koniecznie musisz wstawic.Ja mam BLB i nie mam filtra cząsteczek wiec Ty masz na bank BRE:) a i zrob koniecznie chip:)ja sie przymierzam juz 3 miesiąc ale wreszcie muszę się wziąć w garść i wybrać furmanką do Rogala:)
-
[ALL] Jakie felgi
Felga ładna ale lepiej wstawić już coś porządnego jak od RS-6 z17"min
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
Prześliczna furka:)Bardzo ładny kolorek i środek ładnie wyposazony:)Felgi zostaja czy zmieniasz na inne???
-
[all b7]Rozrząd warszawa
Ok jestem już po wymianie rozrządu w "MegaCar"(Przasnyska4) sama wymiana kosztowała mnie 400zł a części kupiłem wszystkie u Tom77 wiec cały rozrząd z wymianą wyszedł mnie 1200zł myślę ze to dobra cena. Co do "MegaCar" polecam ich gorąco bardzo dobra,miła i profesjonalna obsługa, dzwonili w sprawie każdej części która była dodatkowa skrzniona i pytali czy wymienić. Zrobili rozrząd plus parę dupereli w jeden dzień. Pozdrawiam Piasek K-6
-
[ALL B7] Zabezpieczenie mechaniczne skrzyni biegów
No niestety polują ale miejmy nadzieje ze żadnemu z nas to przykre zdarzenie sie nie przytrafi, ale wiadomo ze nie kazdy posiada takie urzadzenie do zagłuszania sygnału, wiec tak czy inaczej oplaca sie cos takiego zainstalowac:)
-
[B7 BRE] Navi TV
Jak chcesz to mogę Ci dać namiar do kolesia który sprzedaje taniej nawigacje, jak cos to napisz do mnie PM
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
Słyszałem ze Rogall potrafi naprawdę dużo zdziałać:)JA również będę chciał go odwiedzić jeszcze w tym sezonie Więc życzę powodzenia i jak największej ilości koni wyciągnięcia z silnika :>
-
[ALL] Jakie felgi
Też mi się wydaje ze będą za małe:/niepamiętam w którym wątku to bało ale był juz ten temat poruszany.Przewertuj strony w temacie Felgi i opony tam znajdziesz na bank:) Pozdrawiam:)
-
[B7 BLB] Brak mocy,szary dym - na cieplym
Jeśli traci moc to może przepływomierz padł, a to w tedy wydatek kilku set złoty Zresztą najlepiej wstawić go do warsztatu i tam ci wszystko powiedzą
-
[ALL B7] My ride 3,0 TDI
Furka zajebi...:)Bardzo łądnie wygląda bez listw chrom.:)jak jeden z kolegów napomknął to czarne fele wstawic i bez kitu jedyna w swoim rodzaju:)Czekam z niecierpliwością na zdjęcia ze środka autka:)
-
[ALL B7] Zabezpieczenie mechaniczne skrzyni biegów
Jęsli chcesz dobry alarm/blokadę to daj znać (PM)mam kontakt do firmy która zakłada GPS w Twoim samochodzie i masz kontakt z samochodem 24/h i wiesz co się z nim dzieje:)Jak tylko buchną Ci furę dostajesz tel. od nich a oni powiadamiają w tym samym momencie policje i swoja ochronę.odzyskanie fury w 99,9% Wiadomo koszt jest tego urządzenia jak na pierwszy raz drogi bo 1700zł ale później masz spokój na dluuugi czas:) P.S. zniżkę masz w tedy na AC u większości ubezpieczycieli (50%-zniżki na AC) Pozdrawiam Piasek K-6