Treść opublikowana przez goose
-
[B5 AFB] Automat - dziwne zachowanie (DEQ)
Witam faktycznie oleju było mało.... wyciek został wymieniony simering i dolany olej - poziom właśćiwy jest na 100% - i autko normalnie teraz pomyka ale, nadal nie mogę sie uporać z NIE pokazywaniem biegów na liczniku Błędów brak co dalej ?? pozdrawiam wszystkich [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 09:21 _________________________________________________Witam odswiezam jest jeszcze jeden problem - licznik nie pokazuje otwartych drzwi, klapy, a nawet tego dlugiego napisu (jak w automacie ze trzeba nacisnac stop przy odpalaniu i takie tam...) ma ktos jakis pomysł ?? pozdrawiam
-
[B5 AFB] jak na vagu ustawic poziom rezerwy (licznik - kontrolka)
Witam parametr ustawiłem na 128 (było 132) i dzis sprawdziłem - potwierdziłem zaswieca sie rezerwa i robie 65 - 70 km nastepnie odkreciłem duzy korek w kufrze i zagladam do baku a tam prawie zero ropki wiec jest dobrze (fis pokazuje zasieg jeszcze 10 - czasami 0) :> pozdrawiam
-
gaśnica
Heh ja tez kiedys "próbowałem" pomóc - i moja toretycznie nowa gasnica zachowała sie jak zużyty mały dezodorant...... psikła przez może 2 sekundy na odległosc 50 cm. pozdrawiam
-
[OT] 4Motion w Passacie - czy to to samo co quattro w A4?
Witam koledzy a ja na ten temat mam takie pytanko. Czasami przegladajac ogłoszenia na otomoto ogladam audiczki z 2000/2001 z napedem quattro i na desce widac przełacznik ASR (one maja haldexa tak ??). Ja natomiast w mojej nie mam ASR ( posiadam torsena - bo jest to TYLKO mechaniczny układ) Stąd moje pytanko - wychodziły 2 wersje napedu w tych rocznikach ??? Czy wszystkie nawet nowe z asr-ami sa na haldexie ??
-
[B5 ABC] Jak przestawić licznik km ??
Witam lift od 1999 - 2001 tylko w zegarach ! tylko różne kosci pamieci, a nawet hc 912 pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ETKA, ETOS, ELSA pozdro (ale to pytanie powinno trafic do odpowiedniego działu)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:audi:POWITAć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Dobry program antywirusowy
jak dla mnie to od zawsze sprawdza sie Avast jakby było potrzeba witaminki to na pw pozdr
-
[B5 AFB] Pytanie o wymiane termostatu w AFB...faktycznie tyle rozbierania
Witam u znajomego w a4 tez bede robił to niebawem..... wiec postaram sie zrobic tez fotostory pozdrawiam
-
[B5 AFB] Odpowietrzrnie sprzęgła, silnik AFB, Quattro
Witam czy ktos moze mi dac namiar gdzie umiejcowiony jest odpowietrznik w mojej AFB, Quattro bedac autem na kanale niestety nigdzie nie mogłem dostrzec w/w urządzenia prosze o info pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jw
-
Regenerowal ktos przekladnie w A4 b5?
Witam mam podobny problem - ale niestety w mojej nie moge namierzyc tej sruby zreszta ledwo co widac kawałek maglownicy po ktorej stronie jest ta sruba - jakies dokładniesze namiary ??? pozdrawiam
-
[B5 AFB] Pytanie o wymiane termostatu w AFB...faktycznie tyle rozbierania
Witam panowie własnie wrociłem z garazu........ wymieniłen ten nieszczesny termostat........ powiem tak - Jebania i rozkrecania tyle ze hej, jestem ciekaw co za kiep z audi go tam umiescił rozrzadu nie trzeba rozkrecac ale trza sie ladnie nagimnastykowac aby wydobyc obudowe termostatu spod paska rozrzadu !!! No ale zrobiłem sam... i na tablicy piekne 90 stopni aha kupiłem verneta pozdrawiam
-
[B5 AFB] Automat - dziwne zachowanie (DEQ)
kat wtrysku ok (grupa 01 błędow brak) a co sie stało ze wyswietlacz z biegami zniknal z tablicy ???? jakies sugestie pozdrawiam
-
[B5 AFB] Automat - dziwne zachowanie (DEQ)
Witam Mam takie pytanko - znajomy posiada a4 98r z automatyczna skrzynia biegów DEQ .... Podczas jazdy czasami znikaja wartosci z licznika (FIS) pokazujace dany bieg skrzyni i autko przestaje jechac (wlcze sie jakby na jedym biegu). Po wyłaczeniu stacyjki wszystko niby wraca do normy. Natomiast dzisiaj auto zrobiło znowu to samo ale znikł całkowicie wyswietlacz pozycji biegów na FIS-ie - ale autko niby jedzie normalnie....... Kod błedu na skrzyni to 18265 lub P1857 ?????? co to ? kodowanie skrzyni to 00000 - czy tak ma byc ????? prosze o jakies info... pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM
-
[B5 AFB] AFB z rana cieżko pali
Witam najlepsza opcja jest kupno własnego koszt do 100 np na allegro i juz nikomu nie musisz sie prosic...... zasiegasz info na tym forum i działasz..... pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam :audi: :audi: :th: :th: :th: :th:
-
[B5 AFB] AFB z rana cieżko pali
na VAG-u odczytasz jaki jest a ustawiasz recznie pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejnego forumowicza A3 tez :th: