Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

goose

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez goose

  1. Witam faktycznie oleju było mało.... wyciek został wymieniony simering i dolany olej - poziom właśćiwy jest na 100% - i autko normalnie teraz pomyka ale, nadal nie mogę sie uporać z NIE pokazywaniem biegów na liczniku Błędów brak co dalej ?? pozdrawiam wszystkich [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 09:21 _________________________________________________Witam odswiezam jest jeszcze jeden problem - licznik nie pokazuje otwartych drzwi, klapy, a nawet tego dlugiego napisu (jak w automacie ze trzeba nacisnac stop przy odpalaniu i takie tam...) ma ktos jakis pomysł ?? pozdrawiam
  2. Witam parametr ustawiłem na 128 (było 132) i dzis sprawdziłem - potwierdziłem zaswieca sie rezerwa i robie 65 - 70 km nastepnie odkreciłem duzy korek w kufrze i zagladam do baku a tam prawie zero ropki wiec jest dobrze (fis pokazuje zasieg jeszcze 10 - czasami 0) :> pozdrawiam
  3. goose odpowiedział(a) na gosia temat w Elektryka i Oświetlenie
    Heh ja tez kiedys "próbowałem" pomóc - i moja toretycznie nowa gasnica zachowała sie jak zużyty mały dezodorant...... psikła przez może 2 sekundy na odległosc 50 cm. pozdrawiam
  4. Witam koledzy a ja na ten temat mam takie pytanko. Czasami przegladajac ogłoszenia na otomoto ogladam audiczki z 2000/2001 z napedem quattro i na desce widac przełacznik ASR (one maja haldexa tak ??). Ja natomiast w mojej nie mam ASR ( posiadam torsena - bo jest to TYLKO mechaniczny układ) Stąd moje pytanko - wychodziły 2 wersje napedu w tych rocznikach ??? Czy wszystkie nawet nowe z asr-ami sa na haldexie ??
  5. Witam lift od 1999 - 2001 tylko w zegarach ! tylko różne kosci pamieci, a nawet hc 912 pozdrawiam
  6. Witam i pozdrawiam
  7. Witam ETKA, ETOS, ELSA pozdro (ale to pytanie powinno trafic do odpowiedniego działu)
  8. :audi:POWITAć
  9. jak dla mnie to od zawsze sprawdza sie Avast jakby było potrzeba witaminki to na pw pozdr
  10. Witam u znajomego w a4 tez bede robił to niebawem..... wiec postaram sie zrobic tez fotostory pozdrawiam
  11. Witam czy ktos moze mi dac namiar gdzie umiejcowiony jest odpowietrznik w mojej AFB, Quattro bedac autem na kanale niestety nigdzie nie mogłem dostrzec w/w urządzenia prosze o info pozdrawiam
  12. Witam mam podobny problem - ale niestety w mojej nie moge namierzyc tej sruby zreszta ledwo co widac kawałek maglownicy po ktorej stronie jest ta sruba - jakies dokładniesze namiary ??? pozdrawiam
  13. Witam panowie własnie wrociłem z garazu........ wymieniłen ten nieszczesny termostat........ powiem tak - Jebania i rozkrecania tyle ze hej, jestem ciekaw co za kiep z audi go tam umiescił rozrzadu nie trzeba rozkrecac ale trza sie ladnie nagimnastykowac aby wydobyc obudowe termostatu spod paska rozrzadu !!! No ale zrobiłem sam... i na tablicy piekne 90 stopni aha kupiłem verneta pozdrawiam
  14. kat wtrysku ok (grupa 01 błędow brak) a co sie stało ze wyswietlacz z biegami zniknal z tablicy ???? jakies sugestie pozdrawiam
  15. Witam Mam takie pytanko - znajomy posiada a4 98r z automatyczna skrzynia biegów DEQ .... Podczas jazdy czasami znikaja wartosci z licznika (FIS) pokazujace dany bieg skrzyni i autko przestaje jechac (wlcze sie jakby na jedym biegu). Po wyłaczeniu stacyjki wszystko niby wraca do normy. Natomiast dzisiaj auto zrobiło znowu to samo ale znikł całkowicie wyswietlacz pozycji biegów na FIS-ie - ale autko niby jedzie normalnie....... Kod błedu na skrzyni to 18265 lub P1857 ?????? co to ? kodowanie skrzyni to 00000 - czy tak ma byc ????? prosze o jakies info... pozdrawiam
  16. Witam najlepsza opcja jest kupno własnego koszt do 100 np na allegro i juz nikomu nie musisz sie prosic...... zasiegasz info na tym forum i działasz..... pozdrawiam
  17. witam :audi: :audi: :th: :th: :th: :th:
  18. na VAG-u odczytasz jaki jest a ustawiasz recznie pozdro
  19. witamy kolejnego forumowicza A3 tez :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.