Treść opublikowana przez Paaweell1988
-
Konkurs
- [B5 AJM] Moje pierwsze logi - pilnie proszę o pomoc.
Turbina do czyszczenia.- [B5 AFN] Zła stabilność - problemy z przegubem ?
może sprawdź jeszcze wachacze ( szczególnie dolne).- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Również polecam zakupy u Marcina. Super towar i ekspresowa wysyłka Dzięki- Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
poszło- [B5 AFN] Problem z zaworem N75
zawsze możesz kupić ten tańszy N75 i wtyczkę owalną w ASO chyba ok 20 zł i przełożyć.- [B5 AFN] Problem z zaworem N75
N75 o oznaczeniu 1J0 906 627A ma wtyczkę owalną a N75 o oznaczeniu 1H0 906 627A ma wtyczkę kwadratową. musisz zobaczyć jaką masz wtyczkę u siebie.- [ALL B7] 2.0tfsi jaki jest zakres momentu obrotowego??
zakres maksymalnego momentu obrotowego od 1800-5000 rpm- [ALL B5] Wymiana płynu w pompie wspomagania, mała zagwozdka.
kolego zalej oryginalny płyn do wspomagania lub febi 6162. na przyszłość wystraczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=120450.0- [B5 1Z] Kąt wtrysku proszę o poradę
Kolego masz opóźniony kąt wtrysku ponieważ wartość w 2 pozycji powinna oscylować 49-51 . zresztą było na forum wiele razy wystarczy poszukać.- [ALL B5] Pytannie o klamkę do drzwi
dzięki kolego za podpowiedź.- [ALL B5] Pytannie o klamkę do drzwi
Czy klamkę po II lifcie można przełożyć do drzwi z rocznika 1995. i czy drzwi po II lifcie pasują do rocznika 1995?- [ALL B5] Jak sprawdzić oznaczenie silnika?
na wlepce w bagażniku, lub w książce serwisowej jeżeli taką posiadasz. zresztą było już 10000000000......... razy- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Chciałbym dowiedzieć się czy olej Motul 4100 Turbolight 10W40 nie jest już produkowany a zastąpił go olej Motul 6100 synergie plus 10W40? czy ktoś mógłby to potwierdzić lub zaprzeczyć na 100%?- [ALL B5] Migająca kontrolka ABS i ( ! )
a wymieniales tylko klocki?? bo moj problem plegal na tym ze kupione przeze mnie tarcze nie maily takich pierscieni od abs-u i poprostu abs nie wykrywal tylnych czujnikow i dlatego te kontrolki sie zapalaly. podlaczales vaga??- [ALL B5] Migająca kontrolka ABS i ( ! )
ok dzieki wielkie za podpowiedz kolego.- [ALL B5] Migająca kontrolka ABS i ( ! )
to wychodzi na to ze bede musial kupic inne tarcze.ok dzieki za odpowiedz- [ALL B5] Migająca kontrolka ABS i ( ! )
ostatnio wymienilem klocki i tarcze hamulcowe przod+ tył. po przejechaniu ok 2 km zaswiecila mi sie kontrolka od abs i ( ! ). podlaczylem vaga. pokazalo ze uszkodzony tylny prawy i lewy czujnik.poczytalem troche na forum i przeczyścilem te tylne czujniki jednak to nic nie dalo. dalej po przejchaniu ok 2 km zapalaja sie te kontrolki. ostatnio przyjrzalem sie swoim starym tarczom hamulcowym i zauwazylem ze od strony czujnika sa takie ząbki a w moich nowych tarczach tylnych tych ząbkow nie ma....czy to moze byc przyczyna zaswiecania sie tych kontrolek czy to nie ma znaczenia??prosze o odpowiedz.- Nowicjusz - wątek powitalny
MAM NA IMIE pAWEL.MAM 20 LAT. - [B5 AJM] Moje pierwsze logi - pilnie proszę o pomoc.