Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Paaweell1988

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Paaweell1988

  1. może sprawdź jeszcze wachacze ( szczególnie dolne).
  2. Również polecam zakupy u Marcina. Super towar i ekspresowa wysyłka Dzięki
  3. zawsze możesz kupić ten tańszy N75 i wtyczkę owalną w ASO chyba ok 20 zł i przełożyć.
  4. N75 o oznaczeniu 1J0 906 627A ma wtyczkę owalną a N75 o oznaczeniu 1H0 906 627A ma wtyczkę kwadratową. musisz zobaczyć jaką masz wtyczkę u siebie.
  5. zakres maksymalnego momentu obrotowego od 1800-5000 rpm
  6. kolego zalej oryginalny płyn do wspomagania lub febi 6162. na przyszłość wystraczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=120450.0
  7. Kolego masz opóźniony kąt wtrysku ponieważ wartość w 2 pozycji powinna oscylować 49-51 . zresztą było na forum wiele razy wystarczy poszukać.
  8. dzięki kolego za podpowiedź.
  9. Czy klamkę po II lifcie można przełożyć do drzwi z rocznika 1995. i czy drzwi po II lifcie pasują do rocznika 1995?
  10. na wlepce w bagażniku, lub w książce serwisowej jeżeli taką posiadasz. zresztą było już 10000000000......... razy
  11. Witam. Chciałbym dowiedzieć się czy olej Motul 4100 Turbolight 10W40 nie jest już produkowany a zastąpił go olej Motul 6100 synergie plus 10W40? czy ktoś mógłby to potwierdzić lub zaprzeczyć na 100%?
  12. a wymieniales tylko klocki?? bo moj problem plegal na tym ze kupione przeze mnie tarcze nie maily takich pierscieni od abs-u i poprostu abs nie wykrywal tylnych czujnikow i dlatego te kontrolki sie zapalaly. podlaczales vaga??
  13. ok dzieki wielkie za podpowiedz kolego.
  14. to wychodzi na to ze bede musial kupic inne tarcze.ok dzieki za odpowiedz
  15. ostatnio wymienilem klocki i tarcze hamulcowe przod+ tył. po przejechaniu ok 2 km zaswiecila mi sie kontrolka od abs i ( ! ). podlaczylem vaga. pokazalo ze uszkodzony tylny prawy i lewy czujnik.poczytalem troche na forum i przeczyścilem te tylne czujniki jednak to nic nie dalo. dalej po przejchaniu ok 2 km zapalaja sie te kontrolki. ostatnio przyjrzalem sie swoim starym tarczom hamulcowym i zauwazylem ze od strony czujnika sa takie ząbki a w moich nowych tarczach tylnych tych ząbkow nie ma....czy to moze byc przyczyna zaswiecania sie tych kontrolek czy to nie ma znaczenia??prosze o odpowiedz.
  16. MAM NA IMIE pAWEL.MAM 20 LAT.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.