Treść opublikowana przez street23player
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Siemanko bedzie ktoś miał na spocie laptopa z VAG-COM ? Potrzebuje zrobić logi dynamiczne
-
[B5 AFN] Gdzie to trzeba podłączyć ?
yhy skoro tak to nie będę się nim przejmował dzięki kolego ps. można usunąć post
-
[B5 AFN] Gdzie to trzeba podłączyć ?
Witam panowie dzisiaj znalazłem niepodpięty przewodzik koło filtra oleju niewiem do czego on służy i gdzie powinien być i tu mam prośbę do posiadaczy takowych silniczków 1.9 TDI AFN żeby w wolnej chwili sprawdzili w swoich niuniach gdzie to powinno być podpięte znajduje sie to w tych okolicach zaznaczonych czerwoną strzałką w sumie to są dwa przewody połączone ze sobą jeden jest zakryty taką jasną skówką podłączony w okolicach filtra oleju(żółta strzałka), a ten drugi właśnie nie wiem do czego ?(czerwona strzałka) pózniej chowają się w pętli przewodów Z góry dziękuję i pozdrawiam ps. niewiedziałem do czego się podpiąć z tym tematem wiec po uzyskaniu odpowiedzi będę wdzięczny moderatorom za usunięcie tego postu[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 19:14_________________________________________________Przypuszczam że jest tu paru posiadaczy AFN-ów, ale nikt z klubowiczów nie ma czasu na takie głupoty
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
F&F mozna obejrzec, ale nie powala na kolana. Ot, taki sobie film, troche bajki, troche akcji... eh każdemu nie dogodzi no to Slumdog.Millionaire.2008.DVDSCR.XviD-NoGrp.(osloskop.net)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
polecam dla facetów Fast.and.Furious.2009.TELESYNC.XviD-OPTiC.[sharethefiles.com]
-
[B5 AFN] Granatowa Audi-czka i jasna skóra
Cześć nawet już myślałem o niej ale na żywo nie robi takiego efektu jak na zdjęciach mody mam skromne jak do taj pory zakupiłem białe kierunki i odnowiłem stare orginalne felgi marzy mi się grill od RS4 taki jak ma Hawaj no i nawet rozglądałem sie ale cena troch za wysoka Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Buczenie przy 1800 obr.
Witam kolego masz namyśli plecionkę ? Ja niestety też borykam sie z tym problemem już od samego kupna auta, ale w ostatnich tygodniach jeszcze bardziej sie to nasiliło. Doprowadza mnie to do szału ( 1700-1800 i łu łu łu )
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
Witam do takowego kursu który zdejmuje 6 punktów opłaca się przystąpić tylko i wyłącznie jeśli nie przekroczyło się ilości 24 punktów. No i trzeba zastanowić się kiedy otrzymałem pierwszy raz punkty karne które widnieją na moim koncie ponieważ te 6 punktów z odbytego kursu kasują pierwsze punkty z naszego konta, a nie ostatnie które dostaliśmy (więc jeśli zostało nam kilka tygodni do samoczynnego skasowania się punktów po upływie jednego roku lepiej odczekać te pare tygodni i zaoszczędzimy 250-300 złotych). Jest jeszcze możliwość sprzedania punktów, ale to inna bajka działająca na zdjęcia z fotoradaru. ps.jeszcze jedno przy zapisywaniu się na kurs zdejmujący 6 punktów karnych podpisujesz takie oświadczenie ze nie będzie zwrotu pieniędzy
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
Witam :> kozacko zrobiona tak jak już wczesnie wspomieli klameczki w kolorze nadwozia i lekka ściema szyb bedzie kozak jakich mało. Zapodaj jeszcze środeczek
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
ten sam problem z którym już się uporałem w moim przypadku też tak było przekroczyłem jakieś 70-80 a tu jakiś szum od strony pasażera chociaż gdy go kupiłem była cisza. Przeglądanie forum, regulacja drzwi, szukałem przyczyny nawet w bocznym słupku, rozbieranie tapicerki z drzwi i nic po kilku smutnych dniach przyszła pora na wymiane oleju no to wjazd na kanał i zaczynamy. W wolnej chwili przyglądałem się mu od spodu i znalazłem przyczynę pocharatana śruba od kątownika podtrzymującego układ wydechowy w przypadku zerwania go. Młoteczkiem podklepałem troche sylikonem oblepiłem i znów mam ciszę w samochodzie :oklaski: zagadka w moim przypadku rozwiązana Przyczyna prawdopodobnie zaryłem gdzieś spodem na tych naszych pięknych drogach
-
b5 AVG nowe mody :)
ładne no i DIESEL też mam AFN szerokości
-
[ALL B5] Pasy bezpieczeństwa ( co to jest ? )
Cześć z tego co pamiętam to trzeba zacząć od góry są tam dwa zatrzaski koło siebie. Najlepiej podgąć czymś (śrubokrętem płaskim) z jednej i z drugiej strony, a następnie pociągnąć dynamicznym ruchem lecz nie za mocno do siebie czyli w stronę hamulca ręcznego. Pózniej wystarczy wysunąć lekko do góry ponieważ w dolnej części też są jakieś zaczepy. Oczywiście proszę mnie poprawić jeśli się mylę tylko tyle udało mi się zapamiętać. Pozdrawiam
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Witam oto mój brudasek
-
[ALL B5] Niestabilny fotel
rafik28 czy możesz to opisać troche jaśniej i wrzucić jakieś fotki
-
[ALL B5] Pasy bezpieczeństwa ( co to jest ? )
dzieki za zaspokojenie mojej ciekawości :> to było za proste, a jeszcze jedna sprawa mnie gnębi są jakieś sposoby na wolno zwijający się pas bezpieczeństwa
-
[ALL B5] Pasy bezpieczeństwa ( co to jest ? )
Witam ostatnio rozbierałem plastiki za słupka środkowego i znalazłem takie cuś i tu zagadka dla zainteresowanych ( co to jest ? ? ? )
-
[ALL B5] Nierozwijajacy sie ani zwijajacy pas bezpieczenstwa kierowcy
Cześć, sako72 mógłbyś dać kilka wskazówek jak rozebrać te plastiki ? Mam tam jakiegoś brzdęczka ,a nie wiem jak sie za to zabrać. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Moja Druga Perełka !!!
bardzo ładne autko wygląda na zadbane powodzenia w dalszych modyfikacjach
-
[B5 AEB] A4 18 T AUTOMAT AVANT ALU 17
piękna audiczka masz gust kolego sam dokonałeś tego wszystkiego ? ? ? ps.moim zdaniem wystarczy zmienić kierowniczkę i cieszyć sie jazdą
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
super tuning :oklaski: przeróbki jak najbardziej na + rzuca sie w oczy wrzuć więcej fotek
-
[B5 AFN] Moja niunia- power of TDI Fotki juz są
fajny avant no i super silniczek mam taki sam
-
[ALL B5] Moje A4
Bardzo ładne autko podobają mi sie te wersje po faceliftingu powodzenia w modyfikacjach
-
[ALL B5] Moja A4 1.9tdi narazie fabryka;)
Super autko tez mam TDi 110 KM dobre silniczki powodzenia w przeróbkach
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
dzięki za tak wyczerpującą odpowiedz :oklaski: teraz napewno sobie poradzę pozdrawiam
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
bardzo ładne autko gratuluje zakupu :oklaski: długo już je masz w swoich ręcach ?