Treść opublikowana przez skubiszek
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
tablica US? hmm nie wiem czy to dobry pomysł ale można mieć potem trochę problemów i w starostwie i z niebieskimi
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
tak też myślałem, bo lampa wygląda tragicznie. A nie możesz samego zestawu naprawczego założyć do lampy? Co do tablicy, wydaje mi się, że jest za nisko i wygląda bardzo niesymetrycznie- ja bym ją trochę podniósł
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
wiem, że nie pora ale... kurde prawa lampa wygląda jakby auto miało wypadek... nie możesz poprawić dla symetrii tak jak lewa? co tam się stało z dołem przy drzwiach tylnych? no i rejestracja... ten grill wygląda teraz... jakby auto miało swapowany przód do A4 b5 z c6 u naszych rosyjskich braci
-
Silnik 3.0 CAP do A6 c6 BMK
czy podejdzie to nie wiem- może słupek i podejdzie. Nie lepiej Ci szukać ASB? Co do pneumatyki mam w obecnie sprzedawanej C6 i bardzo sobie chwale, w zeszłym roku jeden miech miałem z tyłu do wymiany ale zrobiłem od razu 2 i problemów nie mam absolutnie z tym zawieszeniem, jest w mojej opinii bardzo trwałe
-
Nie działa jeden xenon
jakie tam masz xenony? Czy starter jest osobno? Jeśli przetwornica jest i żarnik też to zapewne będzie to starter, który też może się wysypać.
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
przy tej feldze niestety i opona musi być mocno wymagająca żeby nie było ślizgania, zresztą zaraz zima wjedzie ?
-
Jaki rozmiar opon zamiast 205/55/R16
205/55/16 będziesz miał najtańsze.. czemu chcesz zmieniać rozmiar?
-
[B7 Avant 3.0TD] Zadrapana wklejka
jak poniżej 205/55/16 xl
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
szeroka felga uff jakie masz gumy naciągnięte? i jak wygląda teraz prowadzenie?
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
hmm co do febi.. miałem takie sobie doświadczenia niestety... po wymianie i prawidłowym montażu przednie górne wahacze wytrzymały 8 tys km... rozleciały się w pył. Założyłem lemfoldera i śmiga od 50 tys i cisza
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
co z montażem d2s?? jak to rozwiązałeś ? bo wiem, że jest jakiś patent na to ? no i podaj link do evoxa w tej cenie
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Jasne chętnie. Co prawda mam xenon po regeneracji i jest w miarę ok ale wiem że evox mimo wszystko świeci szerzej i bardziej równomiernie
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
no właśnie z ciekawości ile zapłaciłeś za evoxy? Bi led jest w cenie 500 zł + własna robocizna - a jest to tak proste jak wymiana na evoxa
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Teraz dopiero widzę różnicę.jak na drodze powiedz? Piękne ma odcięcie evox. Nie myślałeś o bi-led koito? Chodzą mi po głowie
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
hej, możesz jeszcze raz foty wrzucić z evoxami ? bo poznikało niestety
-
Wysoka temperatura. Pomocy
W tym silniku jak kolega napisał są 2 rodzaje termostatu.musisz kupić ten który ma niższą temperaturę otwierania pełnego obiegu. Ogarnieci sprzedawcy będą wiedzieć o co chodzi Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Możesz coś więcej o tym powiedzieć? co jak i dlaczego? mam a6 c6 i przecież nie dam ponad 1000 zł za ami :-O kiera wyszła mega - sam o takiem myślę :-)
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
fajne masz te zderzaki z dyfuzorem
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
pokaż jak teraz świeci bix
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
przede wszystkim 18 caly minimum felga i będzie super mój kuzyn ma 3.0 biTDI 350 ps i stoi na 20 w tym kolorze :-) najładniejszy w tym modelu
-
Spadek Mocy Bex
No i zapalił Ci się check Engine - a nie change. Podepnij pod kompa jeszcze raz, masz lpg? sondy do sprawdzenia. Błędy wykasuj jeszcze raz jeśli wracają.
-
podzespoły lpg czy dobre ?
no ale coś się dzieje, że pytasz? nie działa? szarpie ? dużo pali bo nie rozumiem czemu pytasz? jakie masz wtryski?
-
A6 C6 3.0 TDI 2010 przesiadka z ciasnej B7
ja się przesiadłem z hondy accord na c6 i faktycznie z tyłu mniej miejsca ciut ale komfort na pneumatyku mam teraz zdecydowanie inny chociaż na trybie dynamic jest obecnie taka sama sztywność jak w hondzie
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
ależ wygląda ! nieprzeciętnie
-
Pomocy! Alufelga zniszczona po użyciu k2 rotton
Spróbuj moze delikatnie pastą polerska lekkoscierną Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka