Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skubiszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skubiszek

  1. tablica US? hmm nie wiem czy to dobry pomysł ale można mieć potem trochę problemów i w starostwie i z niebieskimi
  2. tak też myślałem, bo lampa wygląda tragicznie. A nie możesz samego zestawu naprawczego założyć do lampy? Co do tablicy, wydaje mi się, że jest za nisko i wygląda bardzo niesymetrycznie- ja bym ją trochę podniósł
  3. wiem, że nie pora ale... kurde prawa lampa wygląda jakby auto miało wypadek... nie możesz poprawić dla symetrii tak jak lewa? co tam się stało z dołem przy drzwiach tylnych? no i rejestracja... ten grill wygląda teraz... jakby auto miało swapowany przód do A4 b5 z c6 u naszych rosyjskich braci
  4. skubiszek odpowiedział(a) na cocoo24 temat w 3.0TDI
    czy podejdzie to nie wiem- może słupek i podejdzie. Nie lepiej Ci szukać ASB? Co do pneumatyki mam w obecnie sprzedawanej C6 i bardzo sobie chwale, w zeszłym roku jeden miech miałem z tyłu do wymiany ale zrobiłem od razu 2 i problemów nie mam absolutnie z tym zawieszeniem, jest w mojej opinii bardzo trwałe
  5. skubiszek odpowiedział(a) na d4widoV temat w Audi A4 B5
    jakie tam masz xenony? Czy starter jest osobno? Jeśli przetwornica jest i żarnik też to zapewne będzie to starter, który też może się wysypać.
  6. przy tej feldze niestety i opona musi być mocno wymagająca żeby nie było ślizgania, zresztą zaraz zima wjedzie ?
  7. 205/55/16 będziesz miał najtańsze.. czemu chcesz zmieniać rozmiar?
  8. szeroka felga uff jakie masz gumy naciągnięte? i jak wygląda teraz prowadzenie?
  9. hmm co do febi.. miałem takie sobie doświadczenia niestety... po wymianie i prawidłowym montażu przednie górne wahacze wytrzymały 8 tys km... rozleciały się w pył. Założyłem lemfoldera i śmiga od 50 tys i cisza
  10. co z montażem d2s?? jak to rozwiązałeś ? bo wiem, że jest jakiś patent na to ? no i podaj link do evoxa w tej cenie
  11. Jasne chętnie. Co prawda mam xenon po regeneracji i jest w miarę ok ale wiem że evox mimo wszystko świeci szerzej i bardziej równomiernie
  12. no właśnie z ciekawości ile zapłaciłeś za evoxy? Bi led jest w cenie 500 zł + własna robocizna - a jest to tak proste jak wymiana na evoxa
  13. Teraz dopiero widzę różnicę.jak na drodze powiedz? Piękne ma odcięcie evox. Nie myślałeś o bi-led koito? Chodzą mi po głowie
  14. hej, możesz jeszcze raz foty wrzucić z evoxami ? bo poznikało niestety
  15. W tym silniku jak kolega napisał są 2 rodzaje termostatu.musisz kupić ten który ma niższą temperaturę otwierania pełnego obiegu. Ogarnieci sprzedawcy będą wiedzieć o co chodzi Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  16. Możesz coś więcej o tym powiedzieć? co jak i dlaczego? mam a6 c6 i przecież nie dam ponad 1000 zł za ami :-O kiera wyszła mega - sam o takiem myślę :-)
  17. fajne masz te zderzaki z dyfuzorem
  18. przede wszystkim 18 caly minimum felga i będzie super mój kuzyn ma 3.0 biTDI 350 ps i stoi na 20 w tym kolorze :-) najładniejszy w tym modelu
  19. skubiszek odpowiedział(a) na MateuszBex temat w 1.8T
    No i zapalił Ci się check Engine - a nie change. Podepnij pod kompa jeszcze raz, masz lpg? sondy do sprawdzenia. Błędy wykasuj jeszcze raz jeśli wracają.
  20. no ale coś się dzieje, że pytasz? nie działa? szarpie ? dużo pali bo nie rozumiem czemu pytasz? jakie masz wtryski?
  21. ja się przesiadłem z hondy accord na c6 i faktycznie z tyłu mniej miejsca ciut ale komfort na pneumatyku mam teraz zdecydowanie inny chociaż na trybie dynamic jest obecnie taka sama sztywność jak w hondzie
  22. ależ wygląda ! nieprzeciętnie
  23. Spróbuj moze delikatnie pastą polerska lekkoscierną Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.