Treść opublikowana przez skubiszek
-
Q7 4L lift problem z xenonem
mówisz o scanie vcds-em ? innych problemów nie wykazuje tylko błąd w układzie elektrycznym solenoid ale pełny skan mogę zrobić po pracy
-
Q7 4L lift problem z xenonem
Hej Hej dawno mnie tu nie było ale i nie miałem problemów z audi mam natomiast pytanie, może ktoś tam miał z A6. Mam q7 4l lift 2011 Mam problem z xenonami, "mrygają" mi przysłony na drogowych, włączam "długie" i jak jadę to raz w jednej a raz w drugiej lampie na ułamek sekundy przesłona przełącza się na mijania i za chwilkę znów na drogowe. Wg vcds mam info "solenoid right side lamp". Co mam wymienić, kupić naprawić ? irytujące to jest, że mrygają te przysłony jak jeżdżę w nocy, jakbym oczko do wszystkich puszczał...może ktoś wie o co chodzi i jak to naprawić ?
-
USA S3 8V, znowu czarne audi.... by GREGOR10 :D
dobrze wygląda, nie nachalnie co się ceni, taki niby sleeper ale nie do końca, czasy kręci piękne
-
Wulkanizator uszkodził nowe felgi
nie pozwól mu dotykać kół żeby nie zmył tej pasty do zakładania felg bo ewidentnie na oponie widać dzięki klejowi, że źle to założył i są obite i się to zgrywa
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Audisia w połowie września pojechała do innego miasta :-) sprzedana
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
poprzednie fotele sprzedałeś? a powiedz jak z montażem grzania dupki tył ? kanapę mam z matami, zamontowany panel też w tunelu - co bym potrzebował żeby to podpiąć ? Fura robi mega robotę !
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Mi to się stało przy 310tys. Lepiej to zrobić niż czekać aż walnie samo
-
Ścięte opony zimowe- wyniki zbieżności.
Nokiany jeszcze prod fińskiej czy już made i russia? no i przyjrzał bym się amortyzatorom przednim.
-
kupno kamerki samochodowej
ja mam w A6 C6 pod zapalniczkę cały podpiętego xiaomi mai 70 pro i w zapalniczce jest cały czas prąd ale auto potrafi stać przez weekend i nic mu się z aku nie dzieje. Parking mode to chyba 20 min jeszcze nagrywania po zakończonej jeździe, jakoś tak mi się wydaje. Jakość kamery jest bardzo fajna no i hotspot wifi też mega przydatny, ściągasz materiał od razu po zdarzeniu np przez apkę na telefon. Nie trzeba wyciągać kart, zgrywać gdzieś itp chyba, że chce się całość zrzucić np
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
i mały up. Niestety spotkała mnie przykra niespodzianka chociaż może i dość spodziewana Zerwało się koło pasowe. Przy okazji wymienione wszystkie paski, rolki, napinacze, pompa wody, termostat, chłodnica klimy. Auto poskładane i testujemy. Chodzi na pewno ciszej i aksamitniej.
-
Jakie żarówki LED do halogenów
nie musiałeś stosować jakichś rezystorów ? rozumiem, że masz 2x40w ?
-
Audi A6 C6 ALLROAD 3.0TDI
Niezła robota
-
[RS6 C5] Mocny RySiek
Zmiana na pewno na plus. Jak to świeci na boki?
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
W sensie pozytywnym, że tak dobrze to wygląda :-)
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Auto jeździ, obecnie na zimowych oponach. Przymierzam się do wymiany kompletnego zawieszenia. Co prawda nie ma mocnego pukania ale coś tam się powoli odzywa. Wymienie wszystko łącznie z amorami, ich poduszkami a także poduszkami - tulejami sanek. Całkowicie odnowione zawieszenie na pewno poprawi prowadzenie
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Szaleństwo ale wygląda pięknie ;-)
-
Czy te felgi są ori? Pompei 19
nie, nie jest oryginalna na pewno
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Jak przeróbka na koito? Zadowolony jesteś? Dobrze utrzymane autko
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
wkręcając tą dolną kontre lampa się trochę prostuje, wewnętrzna strona idzie w dół i teraz mam wrażenie, ze lampy masz pod kątem a lepiej to wygląda jak są równo ze zderzakiem. Wiesz co, ja nigdy nie mam problemu z tymi śrubkami bo używam przedłużki elastycznej, którą lekko można zgiąć i pod kątem wkręcać czyli na równo na tą szpilkę nałożyć nakrętkę
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
w hondzie accord VII i VIII które też mam świecą lepiej, szerzej, mimo, po montażu evoxa też nie ma super szału ale jest na pewno lepiej niż było :-) Musisz dół wkręcić i będzie lepiej, przerabiałem to niestety u siebie
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Na montaż jest patent delikatny, dolne mocowania maks wkrecone i jak przykrecasz od błotnika to musisz mocno je naginać jakby w dół bo teraz dziwnie spasowane są. Robiles na oryginalnej soczewce?
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Nie jest to takie trudne. Sam to robiłem i w przed lifcie i w obecnej a6. Warunek to nie skrętne bixy. Soczewki miałem do metalizowania ale kupiłem evox r 2.0 pod d3s i po zmianie jestem mega zadowolony z tego jak to świeci poprzednie nie były tragiczne- nie wypalone ale powłoka odblaskowa zdążyła zrobić się matowa.
-
Audi A6 C6 ALLROAD 3.0TDI
Jak to się stało?
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Full roboty widzę wykonałeś, mój PESEL nie taki ale po 1 mi się nie chce, po 2 nie mam czasu
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Bardzo ładnie zaprezentowałeś auto u Zachara ?????