Treść opublikowana przez skubiszek
-
[b6 bex szwecja] niezidentyfikowana inst elek 220 i kabel grzejny
auto z dodatkową instalacją na skandynawie - często spotykane w autach na tamte rynki, "elektryczne ogrzewanie postojowe" poprzez wpięcie w instalację domową, https://autokult.pl/23898,elektryczne-ogrzewanie-postojowe-sposob-na-cieply-poranek
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
trzeba będzie upolować ? z nowości udało mi się upolować wreszcie poprzez licytację nowe palniki osram night breaker laser- chyba najlepsze z możliwych teraz tylko trzeba znaleźć chwilę czasu na zrzucenie zderzaka i montaż
-
A4/B6 Sline 1.8T BEX
dobrze wygląda ? rozumiem, że spasowałeś tą maskę z błotnikiem i zderzakiem po stronie kierowcy ? bo wyglądało to fatalnie
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
poszedłeś grubo ? ja nie chciałem do końca zmieniać z poduchą bo żona by się za mocno zbulwersowała ? zaczęła jej się podobać X3 więc mam nowy cel wyznaczony stąd mody w audi dość skromne ?
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
jakaś firma przerabia robiąc ściecie i zastanawiam się czy nie wysłać jej do przeróbki ? moja jest z a5 i na prawdę fajniej się jeździ mimo, że miałem 3 ramienną też wcześniej. David jaką gałę byś tu widział ? taką jak u Ciebie?
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
kupiłem wcześniej jakieś barumy i miały niestety bicie promieniowe- problem znany dla oponeo. Jakaś partia poszła słaba i musiałem reklamować. Zmieniłem w końcu kierownicę ? łopatki zaprogramowane, kierownica ma ciut mniejszy wieniec. Jestem mega zadowolony W sobotę zmieniłem hamulce z przodu ? tarcze zimmermann + klocki ferodo na przodzie, tył jest jeszcze bardzo ładny.
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Korekta to jedno A ceramike kładziesz? Przy tym lakierze must have
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Auto jeździ i robi kilometry. W sobotę serwis olejowo-filtrowy i działamy dalej ? w między czasie wpadły 4 nowy gumy pod tytułem Dunlop Sp sport maxx rt2. Poprzednie poszły na reklamację przez bicie promieniowe (wszystkie 4 szt). Oponeo zaproponowało wymianę na nowe lub z dopłatą na inne więc po dobrym rabacie się zdecydowałem ?
-
A6 C6, znów klekot, znów Quattro
Tak to jest jak kupuje się auto Premium a próbuje chalupniczych naprawa ;/ dobrze, że szybko doszedłes co i jak
-
"Latający" tył samochodu
latający tył to tuleje ale i amortyzatory- przy zużytych może pływać tył a na trzepakach nie zawsze to wyjdzie
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
kurcze nie wiem czy u mnie taką przeróbkę da się zrobić bo patent dobry
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
czad... rozumiem że fbas masz?
-
A6 C6 Allroad 3.0 TDI
jak tam auto? żyje jeszcze? bo od roku cisza
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
dobrze wygląda ? wręcz bardzo !
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
zastanawiałem jednak dla mnie unlimited albo osram cool blue boost świeci lepiej niż cbi6000k. Fajnie wygląda ale światło w unlimited laser mocniejsze. Co do skrętnych, miałem w służbowej octavii, ok nawet jakoś to działa ale czy jest niezbędne? Nie dla mnie
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
a widzisz. Pytanie tylko czemu w takim razie przestaje to działać skoro tylko soczewkę się zmienia.
-
S4 B7 by M0zart
przeważnie po zimie takie kwiatki wychodzą a klima jest niewdzięcznym przypadkiem w takich sytuacjach. Ratuj temat, składaj auto i ciesz się z użytkowania ?
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
tak jak kolega cinkers tak i ja poszedłem w ten mod i jestem mega zadowolony. W mojej poprzedniej a6 c6 miałem odbłyśniki po regeneracji i też świeciło to całkiem ok ale zasadniczo były dwie różnice: 1. Linia odcięcia zdecydowanie lepsza w evoxach, w zwykłych e55 jest to rozmyte 2. kąt świecenia w evoxie zdecydowanie szerszy, widać bardzo ładnie pobocza. Barwa 4300 zdaje się więc jest ok ale pomyśle nad nowymi żarnikami mimo wszystko żeby mieć już to kompleksowo rozwiązane. Jak dla mnie efekt więcej niż zadowalający, jest bardzo dobrze i w sumie ciesze się, że nie mam doświetlania zakrętów. Nie wiem jak w polifcie jest to dokładnie rozwiązane bo ja mam h7 "do mrygania przed policją" długimi a w wersji z doświetlaniem zakrętów jest środek lampy inaczej rozwiązany i zalapa się żarówka ta od wewnętrznej strony, czy sama soczewka xenon się też skręca nie wiem- tak było na pewno w przedlifcie
-
[A6 C5 1.9 110KM] Nowa Audi Aqusia :)
opowiadaj mamy czas ? skórę chyba najlepiej kupić inną fotele do c5 nie powinny być tragicznie drogie, jednak w środku więcej czasu się spędza niż patrzy na "skorupę" zewnętrzną
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
wszystko działa jak powinno ? nic się nie zmieniło bo evox jest P&P więc nic się nie zmieniło foto jak to świeci w nocy jedynie myślę jeszcze o żarnikach Osram Nightbreaker Laser bo widziałem, że świecą mega. Teraz mam założone Philips EcoStart jakoś tak i też świeci dobrze ale żarówki "podstawowe" ?
-
Słabe światelka mijania
1. czyszczenie soczewki - szkła- na pewno zaszło mocno "mgiełką" - ta raczej profilaktycznie ale na pewno "coś" pomoże 2. regeneracja starych odbłyśników- metalizowanie zużytego odbłyśnika jeśli faktycznie jest wypalony 3. zakup innych soczewek np od qwerty Od najtańszej do najdroższej opcji
-
Audi a4 b7 3.0TDI
no widzisz ja miałem 345 tys i nie robiłem bo nie było grzechotania przy rozruchu. Mówię o kompleksowej naprawie, sam rozrząd bez kół zębatych febi to koszt 2400 zł+ koła + robota w a6 od 1200 do 2500 zł a jak to robisz to zazwyczaj jest już jakiś drobny wyciek z pod klap np. - ceny konsultowane w 2 zakładach. 8 to już max maxów ale i takie rzeczy są realne. To że można taniej to wiem, nie którzy tylko górne napinacze wymienią i łańcuchy to nawet 5 000 nie osiągną
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Nie,na moje szczęście chyba, mam bixa nieskretnego. Operacja wymiany to 1h roboty z przerwą na siusiu
-
[A6 C5 1.9 110KM] Nowa Audi Aqusia :)
to za ile Ty ześ ją odkupił ? mam nadzieje, że sam nią jeździsz bez kobity bo raczej by się przeżegnała.. jedź na myjkę parową i daj znać co i jak.
-
Stukot podczas dodawania odejmowania gazu
może magiel ma luz na mocowaniu? może któraś poducha silnika faktycznie jest walnięta