Treść opublikowana przez skubiszek
-
Stłuczka A4 B7 Zderzak, błotnik, felga i lampa - Kosztorys Pomocy!!
rozbierałes auto do zdjęć? bo to co na wierzchu to jedno, ale nadkola, spinek, mocowań zderzaka na pewno Ci nie policzą. Pokaż foty jakie im wysłałeś
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
No tak bo s tronicki są szybkie A tip 6 biegowy zabiera sporo potencjału z tego silnika
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
cinkres przyjacielu, kolega ma tego podstawowego 3.0 v6, który legitymował się mocą 204 konie więc słabszy od naszych - Twojego 233 i mojego 240ps. Gdyby miał wersję 245 to pod 290-300 można próbować je bujać.
-
Ile to powinno wyjść?
nie czaje to nie gadałeś z nim o cenie ? ja ze swoim ustalam zakres prac i koszty robocizny (mniej więcej), jak coś dochodzi więcej to z nim ustalam dodatkowo ile ma to wyjść.
-
wahacze sidem- ktoś zna?
Cześć, Czy ktoś zna wahacze marki SIDEM? Belgijska firma, porównywana z delphi czy trw albo swag. Pytanie czy ktoś zna ich wyroby w Audi? W koncernie PSA chwalą, na forum Alfy chwalą, podobnie jak w na forum forda, pytanie czy w Audi ktoś ma i jeździł? Chodzi mi o przednie zawieszenie. Mam kolegę w Belgii i może mi to przywieźć za połowę ceny Lemfoldera
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Dużo roboty ? Trzeba coś jeszcze przerabiać? Tzn trzeba mieć elektryke foteli żeby założyć el. Sterowanie kierownicy ?
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Ale w czym myle oznaczenia ? 3.0 bmk, asb potem cdya to silnik a6 c6. Jak wyglądają rozrządy w c7 to nie wiem ale przedlifty w c6 miały te rozrządy średnie zwłaszcza Bmk, dopiero polift ma lepszy
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Swoją drogą dziwne, że rozrząd już Ci się odzywa. W CDYA jest to mocno poprawione wobec Bmk i asb. Ja mam 290 przelotu i póki co cisza i wierzę, że tak będzie nadal
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
miałem 4 lata pneumatyke w A6 i wymieniłem w tym czasie 1 miech. Auto miało 340 tys jak je sprzedawałem i nic się nie działo z zawieszeniem.
-
Z jakim silnikiem benzynowym możecie mi polecić Audi A4 B5
pytanie jest tak szerokie jak to jak mokra jest woda Generalnie wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od auta.
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
nie no oczywiście zgadzam się w 100% też lubię mieć coś indywidualnego stąd też moje a6 nie jest już czarne ? jak duża część aut na rynku tylko kupiłem fajny inny kolor ? Jednak przykład dekorów.. kurcze no aż tak indywidualny nie jestem i masz rację, fajnie mieć już porobione auto ? lub delikatnie jeszcze je zmodyfikować ?
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Szkoda, że są tak drogie.. dekory za 1700 żart
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
ale wymuskana... niestety wiele osób te auta traktuje jak traktor na polu... zaniedbane i zniszczone. Twoja prezentuje się cudnie.
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Ja mam też 347 + 330 tył i powiem, że hamulce kosa, nawet z dużej prędkości hamowanie jest pewne i błyskawiczne.
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Bardzo ładna wyposażenie robi robotę
-
Wycieraczki nie wyłączają się
sprawdź przekaźnik, szwagier w toledo 2001 też miał ten problem, winowajcą był przekaźnik
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Dobrze porobione jest ? lakier w poler i ceramika
-
Stłuczka A4 B6 - naprawa
tragedii nie widać ale po zdjęciach to też trochę ciężko ocenić. I tak i tak musisz zderzak kupić i błotnik prawy, maskę pewnie podbiło po całości.
-
A4 B8 niebieskie LoVe
kurcze no nie wiem, nie podchodzi mi ta felga zwłaszcza w C7 ale to kwestia gustu a o gustach jak wiadomo ....
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
świetnie wygląda, i pewnie pięknie jeździ ?
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
operacja zakończona powodzeniem. Wczoraj zrzuciłem zderzak, poprawiłem mocowanie spryskiwacza xenonów bo wężyk był dziwnie poprowadzony i mimo poprawnego zapięcia po podaniu płynu pod ciśnieniem się wypinał. Trochę poprawiłem jego prowadzenie, wpiąłem jeszcze raz i trzyma elegancko ? Zmieniłem również żarniki na osramy, różnica widoczna od razu ale trzeba trochę poczekać na osiągnięcie prawidłowej barwy. Dzisiaj dokonam jeszcze regulacji. Przy okazji udało się ładniej spasować lampy przednie ze zderzakiem i maską ?
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
no to będzie się działo ? dawaj znać jak będziesz sprzedawał to sie na fotele zamienimy ? hahaha
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
tu żarnik jest z zapłonnikiem i zapinasz go takim pierścieniem, Mega ciężko było mi to zapiąć na soczewce jak miałem wyjętą lampę a co dopiero jakbym to robił na aucie Dostęp taki sam ale jak mam się wkurzać to wole zrzucić zderzak i zrobić to bezstresowo i porządnie znalazłem filmik z zapięciem tak jak mówisz, zobaczymy może spróbuje chociaż z jednej strony.
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Nie mam ale na czarną bym położył przesiadka na c7?
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
kurde miałem problem z zapięciem żarnika d3s a poza tym muszę zdjąć zderzak, żeby wymienić łącznik między wężami spryskiwaczy xenon. D2S zmieniałem pod blokiem ale d3s ma inne zapięcie ;-/