Treść opublikowana przez skubiszek
-
Audi a4 b7 3.0TDI
Oczywiście Ty jesteś super szpec...wyluzuj szelki bo coś Ci gniecie. Jakie farmazony? Wytłumacz swoją jakże mało ironiczną wypowiedź
-
Audi A6 C6 kłopoty z wskaźnikiem paliwa
widzę, że nikt Ci nie odpowiedział - odpowiedzialna jest wiązka pod tylną kanapą, są tam dwa wejścia do baku. Po 1 może być uszkodzony kabelek pod kanapą a po 2 bardziej prawdopodobne trzeba wyjąć pływak i poprawić wiązkę przy nim bo tam najczęściej dochodzi do usterki.
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Znalazłem za 330 zł na znanym portalu aukcyjnym ale czekać trzeba było ok 2 miesięcy na dostawę, chciałem sam z Chin zamawiać przez Ali a ostatecznie poszło z https://hidretrofit.pl/ Szybko i bezboleśnie ?
-
Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM
czy ja wiem czy normalne. Wiadomo, szerokość swoje robi ale same opony też mają sporo do powiedzenia. Miałem wcześniej pirelli p zero (chyba jak każdy) i to bardzo twarda i głośna guma, zmieniłem na Falken Azenis fk510- wg "tabliczki znamionowej" ma 70 dB a pirelli 73 i jest dużo lepsza w prowadzeniu - nie ciąga na koleinach i do tego sporo cichsza
-
A6 C6 2.0 TDI
jak się dba o 3.0 w tdi to i ASB będzie wdzięcznym motorem, CDYA już jest poprawiony bardzo mocno względem poprzednich wersji BMK i ASB. Miałem ASB i chodził (i chodzi nadal) bardzo dobrze a sprzedawałem z przebiegiem 345 tys, teraz ma ok 360 i rozrządu nie słychać, wtryski jak nowe, klapki kolektora sprawne. W obecnej też hula wszystko jak trzeba więc pisanie, że 3.0 to kiepski motor dla mnie bez sensu. Co do tej a6 wygląda pięknie, szkoda, że ten 2.0 siedzi bo za wyglądem nie idą osiągi.
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
z ciekawości - skąd brałeś? ja muszę zrobić u siebie pakiet startowy pod tytułem zmiana całego oświetlenia na led
-
A6 C6, znów klekot, znów Quattro
bo fajnie wygląda, nadaje trochę charakteru z tyłu ?
-
Audi a4 b7 3.0TDI
przebieg tego nie określi... raczej bliżej 300 się rozrząd może odezwać ale nie zawsze. Trzeba go po prostu posłuchać. Wymiana nie jest zbyt tania - w A6 koszt ok 6-8 tys
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Sam sobie będę odpowiadał w temacie ? kilka nowych fot po czyszczeniu i woskowaniu ? Jeśli chodzi o plany to udało się - wymienić soczewki na EVOX R- muszę jednak zmienić jeszcze palniki i poluje na Osram Night Breaker Laser, - wymieniłem tylną wycieraczkę- jest spryskiwacz i nowe pióro, - wymienione oba przednie łożyska na SKF - wyczyszczone i zaimpregnowane skóry,
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Będzie petarda :-) gratuluje furacza
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Gała z c7 też wygląda fajnie ? ja myślę obecnie nad zmianą kierownicy. Założona jest przedliftowa 3 ramienna ale chce coś innego. Spoiler na klapę to petarda. Myślę jeszcze nad założeniem ledów do halogenów
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
U mnie nie było zaślepki i spryskiwacza więc to póki co zamontowałem. W poprzedniej c6 wymieniłem ramie i wycieraczke na taka z b7 płaską. Bez ściągacza się nie obyło a i tak 2 dni pryskalem środkiem penetrującym bo tak było zapieczone
-
A6 C6 3.0 TDI Lift Exclusive Schwarz Schwein by David
Tak były 2 wersje s line 1Be i 1bv i ten drugi jest niższy i troche beton. 1Be to fajny kompromis między komfortem q prowadzeniem i wyglądem
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Soczewki evox zamontowane różnica jest i to duża. Wymieniona tylna wycieraczka na więcej modow nie ma pogody ;/
-
Wymiana listwy 3 stopu A6 C6 Avant listwa utknęła w środku
Trzymać może ją rdza. Ruszaj ją delikatnie
-
A8 D4 4.0tfsi balao brown
temat zmarł ?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Miałem C6 w s line z czarnym sufitem ? dodaje szyku ?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Prześledziłem temat i jestem pod wrażeniem ? pięknie zrobione auto ? czarny sufit doda tylko smaczku
-
[A6 C5] Niejednakowe obniżenie po założeniu Eibachów
Springi muszą się też ułożyć więc poczekać trochę i zobaczymy
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Cinkers dzięki ? jest różnica przedlift- polift, wcześniejsze C6 śmiga i ma się dobrze ? tam miałem odbłyśniki po regeneracji a teraz muszę to samo zrobić tu ale pomyślałem, że wymiana na EVOXa będzie lepszym posunięciem ?
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Cześć Pragnę przedstawić moje kolejne Audi A6 C6. Poprzednie sprzedałem ponieważ był plan na C7 jednak jak to w życiu bywa, plany się zmieniły i zakupiłem kolejną C6. W międzyczasie szukałem czegoś innego, jeździłem BMW f11 oraz E61. W moim przypadku wchodziła w grę opcja auta w nadwoziu kombi. Oglądałem się też za Passatem i łosiem xc70 lub v70. Moja ulubiona marka z Japonii czyli Honda niestety oferuje mikroskopijnego Accorda w kombiaku. Auto nabyte z początkiem kwietnia w ciekawym i dość rzadkim kolorze LY7E. Historia sprawdzona, wtryski, turbo, dpf działa jak trzeba, zresztą kupiona od członka rodziny. Kilka rzeczy do poprawy ale nie jest źle ? ROK: koniec 2010, I rej. 9 grudzień 2010 MODEL: A6 C6 FL SILNIK: 3.0 TDI Tiptronic Quattro CDYA UKŁAD DOLOTOWY: seria UKŁAD WYDECHOWY: seria z DPF ELEKTRONIKA: standardowa, Climatronic +, MMI 3G High, zestaw głośnomówiący BT UKŁAD NAPĘDOWY: Quattro ZAWIESZENIE: była seria, jest S-line UKŁAD HAMULCOWY: przód i tył seria tarcze oryginał Audi, klocki Ferrodo, hamulce s-line 347mm + 330mm BODY-KIT: seria, hak seria, ŚRODEK: fotele czarne w skórze S-line, przód i tył grzane, manualne, poduszki komplet + kanapa tył, dekory srebro mat, sufit jasny, kierownica sportowa 3 ramienna CAR-AUDIO MMI: ASK MMI 3G HDD, SD, zmieniarka 6CD KOŁA: 17" zima OEM 225/50 Barum Polaris 3 , lato Audi Pompei 19" opony 255/35/19 Firemax FM601 MOC: 240KM, 500Nm CO ZROBIŁEM: - czyszczenie soczewek w Bi-xenonach, - uruchomiony test wskazówek, - lap timer i temperatura oleju, - wymiana dynamiczna oleju w skrzyni biegów, - wymiana oleju w silniku Motul x clean 5w30 - wymiana łożyska przód prawa strona - wymiana halogenu lewy od kierowcy, - pękniecie od kamienia, - konwersja audio do BOSE - przerobienie tub bose pod wzmacniacz ASK, - wymiana soczewek na EVOX R 2.0 - naprawa otwierania drzwi tył lewy - od wewnątrz nie otwiera, - czyszczenie i konserwacja skór, - tylna wycieraczka - brak spryskiwacza, wymiana pióra, - wymiana kierownicy na s-line po lifcie z F1, obecna jest z przedliftu - wymiana łożyska przód lewa strona od kierowcy - wymiana oliwy na 5W30 + filtry PLANY: czyli co mnie czeka - wymiana oświetlenia na led w środku, - naprawa wężyka do spryskiwaczy reflektorów- cieknie bo było pęknięcie, - wymiana intercoolera od kierowcy- dostał kamieniem i jest dziura, - myślę o oklejeniu dekorów, - chip tuning, Soczewka przed czyszczeniem Soczewka po czyszczeniu - odbłyśnik wymaga jednak albo wymiany albo metalizowania bo jest już matowy
-
[RS6 C5] Mocny RySiek
A co będziesz kombinowal ?
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
zrób zdjęcie tego joya i schowka pasażera + też zdjęcie ekranu - będzie najłatwiej podpowiedzieć co masz
-
Biały Dym 1,8tfsi
gdzie jest parkowane auto w nocy? zaraz po odpaleniu to się dzieje czy po dłuższej jeździe też? pamiętaj... dużo wilgoci teraz, w układzie wydechowym wilgoć też po nocy np siedzi i para wodna mająca postać białego dymu rano lub po długimi postoju to normalne. Niebieskie, czarny, szary dym to stres ale biały raczej bym się nie przejmował
-
[RS6 C5] Mocny RySiek
piękne auto pozazdrościć ?