Treść opublikowana przez fecik
-
[B5 AJM] Czy to problem z aku, a może coś innego?
sterowniki air.czesto padają po kombinowaniu z aku.....!jak koledzy wyzej napisali najpierw usunac problem z aku!!!,a dopiero pozniej sie zajac air.
-
[ALL B5] Podłączenie pod akumulator
kolego jak podłączasz wzm. to tylko pod aku.! nie obciążaj instalacji! a reszte kabli puść druga stroną bo inaczej bedziesz miał niepotrzebne zaklucenia w glosnikach! i trza bedzie zamontowac filtr na kabelkach
-
[B5 AHU] Jak rozróżnić przekładnie kierowniczą ZF od KOYO ?
kolego zf to jest caly odlew,a koyo to czesciowo odlew a czesciowo zwykla metalowa rurka.
-
[B5 ADR] Wentylator klimatyzacji
No na taki pomysł to wpadłbym bez pomocy! [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 18:22_________________________________________________I żeby było ciekawiej to raz jest wszystko ok,a za chwile znowu sie włącza!
-
[B5 ADR] Wentylator klimatyzacji
Witam.Mam problem z wentylatorem klimatyzacji.Polega on na tym że po włączeniu zapłonu zaczyna chodzić wentylator od klimy na drugim biegu!Klima działa a vag nic nie pokazuje! Może miał ktoś podobny problem,bo na forum nic nie znalazłem.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam. Ja zrobiłem 50 tys km na MS i własnie sie kończy,zaczyna stukać prwy dolny tylny wahacz.reszta tez juz nie najlepsza! Ale co prawda dałem za nie 550zł i jezdziłem tylko po miescie, także myśle ze sa warte tych pieniedzy!Pozdrawiam
- [B5 ADR] Przepustnica
-
[ALL B5] Aku
jak masz klime to przynajmniej 65Ah[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:31_________________________________________________kolego ja tez wlasnie w taki sam sposob zabilem aku.mial 2 lata i 51Ah.i nagle w ta zime szlak go trafil dokladnie tak jak u ciebie teraz ma 74 i kreci ja h.. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:34_________________________________________________a kto tak pisze ze powinien miec kolo 42Ah?komus sie chyba pomieszalo !45 to wkaldali do malucha :> to po cholere tam jest alternator 90 watt
-
[ALL B5] Aku
10.5 wolta to jest skrajnie wyczerpany aku! i moze byc lipa z nim! naladuj wsadz do autka i zmierz ladowanie powinno miec miedzy 13.9 - 14.5 wolta.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:25_________________________________________________a i jeszcze jedono, 52ah to za malo!!!
-
[B5 ADP] Regeneracja Magłownicy okolice Tychów - Śląsk
tak wymienia.wymiana z tego co pamietam to kolo 200zł masz tel.najlepiej zrobisz jak sam zapytasz.32 259 81 3 :rolleyes:2
-
[B5 ADP] Regeneracja Magłownicy okolice Tychów - Śląsk
kolego warszawska 60 katowice,placisz 360zł i oddajesz stara .ja tam wymienilem i nie zaluje!chodzi jak nowa i oczywiscie na gwarancji.facet zajmuje sie tym od 20 paru lat.
-
[ALL B7] Szukam numerów części
nie nasmiewam sie , a co do numerów według etki to 038 109 119 P to pasek,038 109 243M to rolka,038 109 244 to rolka odwracajaca 121-01 numer pompy wodnej moze to ci cos pomoze.pozdrawiam
-
[B5 AFN] Naprawa maglownicy za pomocą zestawu naprawczego. Pomocy.
wielkie dzieki .pozdrawiam :>
-
[ALL B7] Szukam numerów części
tu wszystko znajdziesz http://sklep.intercars.com.pl/ zarowno czesci jak i ceny. pozdrawiam
-
[B5 AFN] Naprawa maglownicy za pomocą zestawu naprawczego. Pomocy.
witam. gdzie jest ten warsztat w katowicach?prosze o namiary.pozdrawiam
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
pierwsze co zrobilem to odpiolem aku!ale nic nie pomoglo!pozostaje szukac dalej [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:38_________________________________________________witam ponownie :)kolega w pracy ma taki sam silnik jak ja w audiku wiec podmienilem czujnik hala na chwile i jak reka odjoł!!!! kreci jak wsciekly az do odciecia!zamowilem juz uzywke na allegro cale 30 zł. pozdrawiam.
-
[ALL B5] Stuki w silniku s4
jak stuka w silniku to panewki albo korbowod! pewnie jakis zajechany padalec!
-
[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów
witam.mam ten sam problem i te same objawy i ten sam blad ,a moj kolega mechanic(najlepszy jakich znam!)powiedzial mi ze raczej watpliwe zeby to byl czujnik hala,ale musialbym mu postawic autko na warsztat zeby powiedzial mi cos wiecej.jak na razie niema czasu na to. jezdze juz tak pol roku i nic sie nie dzieje.mam jeszcze kolege co ma takiego samego audika,bede musia przezucic czujnik i sprawdzic czy bedzie jakas zmiana.a jesli ty bedziesz pierwszy to prosze o udzielenie wiadomosci na ten temat.pozdrawiam.
-
[ALL B5] Nie działające 3 przyciski na panelu od klimatronika
Witam ponownie.Nie pisałem nic wczesniej bo nie miałem czasu zajrzeć,ale dzis zajrzałem i działa!Przelutowałem złacza pomiedzy panelem przednim a płytka głowna i wyczysciłem styki pod gumkami i jest ok.Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Nie działające 3 przyciski na panelu od klimatronika
ja tez od dzis mam taki problem i podejrzewam ze to sa zimne luty na płytce. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 21:23_________________________________________________jutro sprobuje go naprawic,jak mi sie uda to napisze co było przyczyną.
-
[B5 ADR] Skoki obrotów na biegu jałowym
witam.mialek taki sam problem i nie byl to uszkodzony silnik krokowy ,bo w tym modelu go nie ma!problem tkwil w potencjometrze przepustnicy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chorzów .Witam Wszystkich:)