Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Tak się boicie Warszawiaków a może to o nich sie martwicie właśnie to drugie .... boimy się o Warszawiaków O nas nie ma się co bać, jak zawsze spokojnie sobie damy radę. Obawiałbym się, że wam asfalcik pozwijamy jak będziemy ruszać :decayed:
  2. nie posiadam :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:03_________________________________________________jeden koles kiedys u Mnie w Turku pojechal na komisariat i mowi: dzien dobry, przyjechalem sie sprawdzic alkomatem :polew: wykazalo i mu prawko zabrali :polew: :polew: co za debil :polew: :polew:
  3. Adas będziesz w KC dzisiaj ? mialem jechac na poprawiny poweselne do kuzyna, ale chyba sobie odpuszcze, mysle czy moge juz prowadzic
  4. :gwizdanie:
  5. siema zna ktos moze ta firme ? http://sklep.strefatuningu.pl jest z trojmiasta, a chcialem cos tam zamowic i potrzebuje opinii jakiejs o tym sklepie
  6. kurcze, za 2 godziny wstaje do roboty
  7. to elegancko, im wiecej autek tym fajniej
  8. no czesc, kto jest
  9. :polew: :polew:
  10. a do ilu umiecie liczyc
  11. :naughty: :kox:
  12. rozgladalem sie za Weitec-iem, ale nie ma dla mojej wersji silnikowej, a to chyba jest wazne tak ? kup neuspeedy http://www.neuspeed.com/products/product_details.asp?app=88|AF&type=2&ltype=ns_euro&p_id=759 o to chodzi ? jesli tak to czy w Polsce to mozna kupic ?
  13. [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:04_________________________________________________nikt Mi nie chce pomoc w zawieszeniu a Ja chce juz obnizac [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:07_________________________________________________a gdzie Ive masz ten sympatyczny podpis co miales a nie ulezalo sie? jak ulezalo wysoko jak mt everest jest
  14. [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:04_________________________________________________nikt Mi nie chce pomoc w zawieszeniu a Ja chce juz obnizac [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:07_________________________________________________a gdzie Ive masz ten sympatyczny podpis co miales
  15. u Mnie w miasteczku ostatnio jeden lepek kupil sobie nowe S8, nawet fajne :gwizdanie:
  16. rozgladalem sie za Weitec-iem, ale nie ma dla mojej wersji silnikowej, a to chyba jest wazne tak ?
  17. Adas a jakby za tydzien w poniedzialek te gokarty ? co myslicie ? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:57_________________________________________________Ja nigdy nie jezdzilem, sprobowalbym
  18. ja to nawet dzisiaj mógłbym :gwizdanie: to za 10 minut na miejscu ?
  19. a kiedy jedziecie nastepny raz ?
  20. odgrzewam temat, bo moj temat Mi usuneli, a temat naprawde nie jest wyczerpany do konca, pytalem na http://sklep.tuning.pl, to Pani powiedziala mi ze do mojej B7 2.0 TFSI nie ma w ofercie sprezyn Eibach pro kit, pytalem w innym sklepie Pana o sprezyny Teina, to powiedzial Mi, ze wczesniej do B6 i do B7 pasowaly te same, a teraz troszke zmienili sprezyny i nie ma potwierdzenia z fabryki Teina ze od B6 pasuja do B7, nie chce wydawac tylu pieniedzy na cale zawieszenie z amorkami, wiec chcialbym tylko sprezyny.. no i co teraz..
  21. a Jaki koszt jest tego ORI s-line? :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 17:27_________________________________________________ ile te gokarty ? :gwizdanie:
  22. wiem ze jest w koszu :gwizdanie: mow do Mnie 1BV Ja jestem zielony :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.