Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a gdzie to coś znaleźć? gdzieś w ustawieniach powinno być coś jak "export ustawień", czy coś takiego nie wiem w sumie gdzie to jest, różne routery są, nie wiem czy we wszystkich to jest
  2. piechol zapisz sobie plik z ustawieniami gdzies na dysku i pozniej cuduj
  3. na czym leci ?
  4. ale jedno było dobre jak gościu sikał tam przy przystanku i się posikał po całej ręce skąd się tacy biorą
  5. Czekajac Na Sobotę "Mężowi mówię że na inwentaryzację chodzę" też to ostatnio oglądałem "tańcząc czuję się spełniona" ochyda jak te zwierzaki je tam dotykają
  6. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  8. oznakowanie radarów nie ma nic do rzeczy-to jest tylko wymówka,tych-którzy próbują coś udowodnić-jedziesz przepisowo-nie dowiesz się za dwa miesiące o wykroczeniu-bo go nie będzie i może być wtedy 30 nieoznakowanych radarów...to,że wielu kierowców "nagina" przepisy-wiadomo jest od dawna,ale chodzi mi o to,żeby pokazać wszystkim-że to nie jest normalne-że kierowcy się żalą,bo radar go uchwycił-no to ja się teraz pytam-dlaczego?,jeśli jest ograniczenie do 30-po co jedzie 50,a potem żale,że radar nie oznakowany i gdyby o tym wiedział,jechałby przepiowo-paranoja i żenada-niestety...w taki sposób znajomość przepisów,które upoważniają w ogóle do poruszania się pojazdami-w tym przekonaniu-przeszkadzają...-to przecież jest chore... Ja nie mam nic przeciwko temu, że sobie stoją takie fotoradary i cykają foty. Przepisy są jakie są, dozwolone prędkości też, należy ich przestrzegać. Ale nie wszystko jest tak pięknie i idealnie jak piszesz. Fotoradary są poustawiane na odcinkach drogi, na których zagrożenie szybszą jazdą jest minimalne, więc na pewno nie jest to robione w celu nadrzędnym jakim jest bezpieczeństwo A nie okłamujmy się, kto jeździ 50 na trasie gdy obszar zabudowany ma długość 200 metrów. Ograniczenia powinny być bardziej dopasowane do konkretnych odcinków drogi, na których są ustawiane. Ale zgadzam się z Tobą, to oczywiste, że kto nie łamie przepisów, ten nie dostaje mandatu :gwizdanie:
  9. NIC nie zwalnia Cię z obowiązku przestrzegania Przepisów i respektowania ograniczeń-radar jest,czy go tam nie ma-Ty masz jechać zgodnie z ustanowionym ograniczeniem- jakim zagrożeniem jest radar? przecież nie chodzi o to o czym piszesz, chodzi o to, że gdyby fotoradary były dobrze oznakowane to kierowcy by zwalniali, a nie po prostu dowiadywali się o wykroczeniu 2 miesiące później nie chodzi tu o teoretyczną przepisową jazdę, że tak się powinno jechać, tylko praktyczną -kierowcy będą jechać wolno bo widzą fotoradar
  10. niestety zderzak zaskoczyl z drugiej strony betonowego gowna, i zebym wyjechal trzeba bylo dodatkowych 2 osob zeby zderzak przytrzymac. a myślisz, że jak było u Mnie też się zaciął po drugiej stronie to Ja na luz dałem, wyszedłem z auta, podważyłem zderzak rękoma, popchnąłem auto i jakoś wyszło.. no i szybko do auta zatrzymać :naughty: hyhy :>
  11. Musa: też tak miałem kilka razy, jednak wolno cofałem i słyszałem, że schodzi zderzak, to od razu do przodu
  12. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    były trener siatkarek http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Niemczyk
  13. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    byłem dzisiaj w Łodzi i widziałem Andrzeja Niemczyka
  14. Widziałem dzisiaj Andrzeja Niemczyka jak przyszedł do fryzjera
  15. dzięki Piechol za spota
  16. Tak w niedzielę jestem Przyjedziesz Adaś? a to się zobaczy, zależy jak zapiję w sobotę.. a już Mnie dzisiaj namawiali na jutro..
  17. a Bart-S będziesz na spocie ? :gwizdanie:
  18. Śmiejcie się, ale ja miałem przygodę jak babka ganiała środkiem dwóch pasów pod prąd na nowej przeprawie przez Wartę w Koninie Dodam że aby tam wjechać trzeba było się ostro postarać. nagrałeś?
  19. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    to działaj działaj
  20. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Tomek jak tam ? jakieś lampy masz na oku ?
  21. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale nie jest wolny pracą odpoczywam po alkoholowym weekendzie
  22. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja lubię poniedziałki, bo mogę wreszcie odpocząć po weekendzie
  23. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie dojadę dziś jednak, za mocno zapiłem wczoraj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.