Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. jak coś to wezmę z 3 kartony wódki, wiec jakby ktoś chciał to za pól litra Wyborowa 20, Finka 30
  2. nawigacja Mi nie chodzi, wiec chyba ciezko, bede pedzil prosto na stacje BP bo tam to jakos trafie
  3. kiedy ten mecz bo nawet nie wiem w czwartek w Turku
  4. a na mecz nikt z Was nie jedzie ? :>
  5. graja u Nas, chyba sie nawet przejade te 4 km
  6. ja bym chciał pierdołę jedną 4F0601173AZ37 -> kapsel od śruby antykradzieżowej niby od 2005 do 2007 roku -> cena u Gajosa niby 1,42 zł jak by była i nie kosztowała więcej niż 1,50 zł to mi kup niestety 1,51 zl, kapsla nie będzie [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:27_________________________________________________w czwartek Tur Turek gra towarzysko z Lechem Poznań
  7. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    staram się naprowadzić na dobrą drogę idę spać
  8. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Mi jakby zapłacili to bym takich nie przyjął na razie jest spokój ze spotami, w piątek lecimy do Jarosławca na ogólnopolski
  9. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    bez nich wyglądałoby o niebo lepiej :gwizdanie:
  10. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    pić Mi się chciało a późna godzina już była :> Ty lepiej powiedz co z tymi diodkami
  11. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Pepin ma racje a kolego TOMKAUS nie sądzisz ze lepiej byloby wyjąć te diodki ?
  12. oj tam oj tam p.s. nelly furtado nie dala rady
  13. wtedy jeszcze w leasingu
  14. pierwszy raz ktos Mnie wypatrzal
  15. a prowadzenie ? Ja jestem mega napalony na nowa E, ale nie jechalem.. tylko Mi sie marzy E 500 coupe..
  16. no nie było jakoś odzewu i zrezygnowaliśmy wlasnie taka impreza zazwyczaj ciezko zorganizowac, bo albo wszyscy chetni albo nie wypali, kiedys tez probowalem na sylwestra zrobic taka i nie poszlo
  17. Adas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja kilka miesiecy temu bylem w hotelu Aqua Blu, ilości basenów nie zliczysz, a jakie za***iste zjezdzalnie caly osrodek ogolnie na plus odleglosc od plazy 10 minut na nogach, jezdzi tez bus co pol godziny czy jakos :gwizdanie:
  18. jak masywne slupki to i gruziku troche nie zaszkodzi
  19. jesteś sam w pokoju Spoko.Kupiłem już zamek Gerda z alarmem i folię antywłamaniową na szyby :polew: a poziek bedzie czekal w sweterku pod kolderka [br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 19:51_________________________________________________ 4:25
  20. na zlot jedziesz ?
  21. Wojtek wczoraj byłem pierwszy raz w sklepie w mleczarni u Mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.